Deutsche Bank

Olsztyn

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Deutsche Bank
2 4 6 1

Opinie o Deutsche Bank

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w deutsche bank? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

hajhaj

na takie słowa trzeba mieć jakąś podpórkę, ja bałabym się sama coś takiego napisać o spoko banku

ponownie ja

Dodam jeszcze, że oprócz nieuczciwej konkurencji (co niestety podsycają przełożeni) w grę wchodzi wysoko rozwinięty mobbing.

ona

Witam, mam pytanie czy piszecie o placówce która znajduje sie na Targu Rybnym w Olsztynie? bo ja sie staram tam do pracy i chcialabym wiedziec jak tam jest. pozdrawiam

niemiec

polacy to głąby sami się wykończą wzajemnie zamiast się razem postawić pracodawcy, taki naród nędzny

.

co prawda, to prawda....nie polecam!

ja

Po prostu K A T A S T R O F A!! Zagryziakowo, nieuczciwa konkurencja,(usunięte przez administratora)zero wsparcia. Jeden drugiemu nóż w plecy.

Zostaw opinię o Deutsche Bank - Olsztyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deutsche Bank