Opinie o Gardinia w Domasław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gardinia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gardinia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gardinia w Domasław

Sebeszczyn

Fakt, młodziezy jest tutaj bardzo dużo, ale to dobrze, trzeba dawać młodym szansę rozwoju i to jest podstawa wieloletniej współpracy. Lżejsze i ciekawsze zajęcia ? Przecież w tej pracy albo sie jest na sorcie albo na picku albo na packu więc nie rozumiem jak mogą dostawać " lepsze " zajęcia. Ja nie narzekam

Sebesczyn

Pracuje w THG 3 dzień, co mogę narazie powiedzieć , jestem na zmianie A u niejakiej Agnieszki, bardzo miła i pomocna. Kultura jest na wysokim poziomie , nie da się przy niej przeklinać bądź wyzywać bo zaraz zwraca uwagę i bardzo dobrze, narazie byłem dzień na sorcie i chwilę na picku. Na pewno będę jeszcze na packu ale i tak wiem że tam to nie będzie moja bajka , co do sortu to praca spoko , nic skomplikowanego strzelać skanerem paczki i układać na odpowiednie miejsce, na picku trzeba się dużo nachodzić i w miarę szybko, też nic skomplikowanego, wystarczy robić dość szybko i bardzo uważnie żeby nie pomylić do którego koszyczka się wrzuca dany produkt. Osoby chętnie pomagają jak się czegoś nie wie, narazie jestem mile zaskoczony ale zobaczymy jak będzie dalej. Martwi mnie ze wszystkich kolegów których poznałem i pracowałem są na zmianie B. Jeśli ktoś jest na A zmianie to jest odpisze to z chęcią poznam osóbkę :) pozdrawiam. Aha, hejty wszędzie są, na każdą firmę , jak się komuś nie chce pracować to każdy powód znajdzie żeby narzekać. Trzeba spiąć poslady i ogień :)

jajjo

kolejne chore pomysly...

majster

Tak to nie działa. Należy wysłać jaśnie nieoświeconemu adminowi, maila do działu serwisowego admin@gowork.pl z opisem zdarzenia i argumentacją. Inaczej myślą, że jest wszystko w porządku. Potem dostaniesz maila zwrotnego z informacją o usunięciu.

Czy po rozmowie w Gardinia rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lilia

bardzo ciezkie slowa padaja w opiniach dlaczego nikt nie ma tyle odwagi powiedziec wprost tylko nabiera odwagi przed monitorem.tak wyglada doroslosc?

@lilia

Fajnie dziewczyny tam pracują?

Lol

To do pracy się idzie po to, żeby na dziewczynki popatrzeć ?

Jacek

To nie ma na co patrzeć

sad but true
@lilia

Thg Magnice. Na wstępie zacznę od tego, że jeśli chodzi o samą agencje przez którą pracowałem w Magnicach a był to Manpower zastrzeżeń nie mam. Kobiety pracujące tam mile i pomocne. Można było nawet pozartowac idąc coś załatwić więc to na duży plus. Eldorado zaczyna się wchodząc na hale. Po wejściu na hale od razu w oczy rzuca się kolesiostwo. Osoby pracujące dłużej są inaczej traktowane, tzn. Lepiej. Rozumiem, że dłuższy staż okej to można zrozumieć ale nie na zasadzie, że nowy pracownik lata po picku a jeśli szanowny admin pozwoli wtedy można iść na pack. Na szkoleniu dostaliśmy informację, że zmiany są co jakiś czas. Pół pracy pick, pol pracy pack. No tak na szkoleniu tak mówili po wejściu na hale wygląda to zupełnie inaczej. Pack oczywiście obstawiony przez pracowników pracujących dłużej zawsze ta sama elita jak brakuje wózków na których są produkty do wysyłki elita stoi i wali za przeproszeniem w ch... robiąc wózek dłużej aby osoba będąca na picku w tym czasie przywiozla następny. W oczy rzuca się również falszywosc u osób tam pracujących. Gadanie za plecami, plotki czy obgadywanie na porządku dziennym, kobiety nie Czaja się jadą za plecami jeśli nie ma kogoś w pobliżu bo jak jest się w pobliżu to oczywiście słodkie oczy i milutkie. Sama praca nie jest zła ale atmosfera to porażka. Nowa firma więc idąc tam myślałem, że nie jest jak na typowych masowkach ale mocno się zdziwiłem. Donoszenie na pracowników do przełożonych to norma, wygląda to jak wyścig kto pierwszy ten lepszy bo zapunktuje u przelozonego. Admini którzy pilnują aby wszystko było git i rozporzadzaja kto ma być na picku a kto na packu to porażka. Oczywiście raz na jakiś czas musieli postawić nowych pracowników na pack ale to sporadycznie. Gdy nowy pracownik na początku zmiany staje na pack zaraz przychodzi admin i każe iść na pick a w między czasie stawia osobę która pracuje dłużej. Nie tu nie chodzi o produktywność a o zwykle kolesiostwo. Pierwszy tydzień pracy był dość okej ale tylko pierwszy. Z każdym dniem i tygodniem wylazil coraz większy fałsz. Kobiety strasznie chamskie i fałszywe. Kobiety mające po 30-40 lat walily gorszym tekstami niż młodzież pracująca obok nich w dodatku szczycily się tym co mówiły i w jaki sposób. Liderki cały czas na tylkach przy komputerze i tam wygląda ich praca.. Kto pójdzie to zobaczy jak to wygląda na własne oczy. Można mówić wiele ale Liderki pracujące na zmianie B to kompletna porażka. Nieogarniete strasznie, również faworyzujace pracowników ktorzy robią tam dłużej. Pracownik przychodząc do Liderki proponując coś słyszy że nie on tu rządzi i ma się dostosować do poleceń przełożonego które nie zawsze są adekwatne do sytuacji. Według mnie firma powinna zachęcać zamiast zniechęcać. Słyszałem wiele opinii że to drugi Amazon i tak to prawda. Praktycznie wszystko skopiowane z Amazona tylko zamiast lokacji 123 zrobione abc i jakieś numerki. Ogólnie śmiesznie to wygląda. Obiady na stołówce porażka w Amazonie były lepsze bynajmniej jadłem całe ze smakiem. W thg co chwilę ryż albo kasza najczęściej bez sosu bo po co sos. Wygląda to jak pasza. Wracając do pracy w Anglii ustawowo wolny 19 kwietnia za co musieliśmy odrabiać nadgodziny 23-24 kwietnia 10 godzin od 5:30 do 15:30. Idąc dalej 1-2 maj nadgodziny obowiązkowe znowu 10 godzin za to, że 3 maj wolne. Co najlepsze 6-7 maj również są nadgodziny 10 godzin a dlaczego 6 maj nadgodziny? Bo Anglia ustawowo wolne. Liderka ogłaszając nadgodziny powiedziała, że pracujemy jak anglicy bo to anglielska firma i pracujemy na ich zasadach ale 19 kwietnia czy 6 maja wolnego w Polsce nie ma bo ktoś musi za Anglików zrobić cześć pracy czyli pracujemy w dni wolne ustawowo w Polsce oraz wolne ustawowo w anglii. Ktoś kto to wymyślił ma nieźle nasrane we łbie. Oczywiście wszyscy dyskutowali i gadali o nadgodzinach, było wielkie oburzenie jak to tak można ale nikt nie potrafił się odezwać. Zapomniałbym wspomnieć jeszcze o używanych butach z blacha za które cenią sobie 100 zł jeśli się nie odda, oczywiście buty używane, po oddaniu prane i lecą do następnego pracownika, przchodzone z dziurami w materiale środka buta. Za kamizelkę odblaskowa 20 zł. O ile dobrze pamiętam a sama karta która się odbija przechodząc przez bramki 50 zł. Przechodząc do końca mojej opinii na temat tej firmy. Osobiście nie polecam ale jak ktoś chce to niech idzie, przekona się jak to wygląda na własne oczy.

Nikt ważny
@lilia

Jeszcze nie wiesz dlaczego nikt nie ma odwagi mówić na głos to co pracownikom nie pasuje? No to ciebie oświecę jak za dużo mówisz na głos to szybciej wylecisz na zbity pysk za nim o tym pomyślisz dlatego wszyscy rozmawiają ale po kątach, żeby czasem nikt nie usłyszał

syn

fajna atmosfera ale duzo ludzi przychodzi posiedziec,palic fajeczki co godzine i pochodzic po hali zamiast pracowac szkoda ze kiero tego nie widzi (albo nie chce widziec) ,nie docenia pracownikow co rzeczywiscie się starają ..

Luidzi

Może wiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy? Jakie zarobki i jaką umowę proponują?

nikt

Pozdrowienia dla felka i Patrysi uważajcie co piszecie następnym razem ...

nikt
@nikt

Ty uważaj Mały (usunięte przez administratora)

Qazwsx

Nie polecam firmy THG, zostałem zatrudniony przez pośrednika na stanowisko koordynatora zespołu w pierwsze dni ich istnienia w Magnicach. Dopiero drugiego dnia zatrudnienia w firmie dowiedziałem się ze firma nic nie wie o moim stanowisku - zostałem potraktowany jak zwykły pracownik. To że miałem inną umowę od innych pracowników i stawkę godzinową nie miało dla nich znaczenia. Nikt z kierownictwa nie był zainteresowany wyjaśnieniem sytuacji tylko mówili cytuję "byśmy sami wyjaśniali swoje sprawy z pośrednikiem" jak to świadczy o ich stosunku do pracowników? Jaka to jest firma która nie umie nawet współpracować z pośrednikami? Mimo to przepracowałem tam jeszcze 1.5 miesiąca gdyż mówiono mi że będą mnie tu cytuję "promować na to stanowisko gdy ułoży się sytuacja w firmie". Jak łatwo się domyśleć czarę goryczy przelała informacja że stanowisko przeszło mi koło nosa gdyż dostała to osoba która umiała się przylizać kierownictwu! Kierownik główny nawet nie był zainteresowany przeprowadzić że mną rozmowy na ten temat. To że miałem większe kwalifikacje i umiejętności nie miało żadnego znaczenia. Na + jedynie mogę dodać że fajnie zapowiada się dział trenerski w THG, warto się do niego zapisać. Grupa ma fajną nie korporacyjną atmosfera choć kierownik z mocno specyficznym poczuciem humoru.

mm

najprawdziwsza prawda

rok 2019

Nie interesują NAS informacje dotyczące Firmy THG. Jesteśmy pracownikami firmy GARDINIA Oławska 4 55-040 Domasław info@gardinia.pl Uwaga!! ,Uwaga!! Przyjeżdża w poniedziałek - będą podwyżki PŁAC

Niki

Na jskim dziale pracuje?

Droooooonikkk
@Niki

Wyżej opinia to w stu procentach prawda , podejrzewam kto jest ta ŚWINIĄ. W pierwszy dzień tłumaczyli jak powinno się traktować ludzi wokół siebie , żeby być koleżeńskim , dobrym .(usunięte przez administratora)

Trolley man

Thg rulez siemka ziomy 2700 dziś na konto i tylko 2 godziny pracy na wózku reszta to ściema praca ok (usunięte przez administratora) Jest Oki

Xxxxxxt

THG jest super gdy chce ktoś pracować i się przykłada do tego to umowę przedłużają zawsze w zakładach jest jakiś minus ale jak do THG to jest naprawdę dobrym zakładem i dobrze płacą tylko musisz przyłożyć się do tego

Granda
@Xxxxxxt

NIEPRAWDA NIEPRAWDA w (usunięte przez administratora) mają ludzi byliśmy potrzebni na weekend i do widzenia tak się nie robi A wy lizcie dalej (usunięte przez administratora) czerwonym kamizelka lizusy i trenerki co nic nie robią tylko latają z cyckami na wierzchu

Xxxxxxxxtm
@Granda

Oj to prawda to co piszecie

Xxxxxxxxtm

THG jest naprawdę dramat jak potrzebowali na weekend to było fajnie A później pracy nie ma to zwalniają i jeszcze co najlepsze mówia agencje jak ruszy praca to zadzwonia i bendzie można wrucic do pracy normalnie bo teraz mają postój śmiech na sali kto bendzie czekał 3 lub więcej tygodni bo oni pracy nie ma A za chwilę nowe osoby benda bo znów ruszy praca A jak się skończy to zwolnią jak by mniej ludzi przyjęli to by było co robić bo sami swoi by byli A tak tych co od początku pracowali to większość zwolnili A tych co nowi to praktycznie zostawili i jaką tu logika jak to pójdzie tam pracować to niech się nie nastawiam że pracuje tam dłużej nic 3 miesiące lub 2 miesiące bo z ludzi robią (usunięte przez administratora) pozdrawiam i życzę powodzenia ps.. Amazon napewno lepszy niż thg

Worker

To strona poświęcona thg czy firmy Gardinia?

Yeti

Byłam pracownikiem THG i nie polecam tej firmy ponieważ nie szanują tam ludzi którzy pracują tylko byliśmy potrzebnie na weekend Black Friday A po paru dniach nam podziękowali i jeszcze rozwiązali umowę za porozumieniem stron gdzie człowiek nawet na zasiłek nie może iść i na święta zostaje bez pracy to tylko THG TAK ROBI....

nick

JANUSZE BIZNESU w okolicy są firmy lepiej zorganizowane wszystko szybko i byle jak zarobki tez słabe nie polecam, nawet w poruwnaniu do takiego amazona to przepasc

Łukasz

@anonymous, rozumiem, że jesteś osobą od dłuższego czasu pracującą w firmie Gardinia. Czy w Twojej karierze nie zdarzyły się żadne odstępstwa od sugerowanego rytmu zatrudniania i zwalniania pracowników? A może pojawiają się co jakiś czas zamówienia na tyle duże, że trzeba znacznie wydłużać czas ich realizacji, a tym samym utrzymywać powiększony stan zatrudnienia?

Łukasz

Ciekaw jestem, czy ktoś mógłby napisać, czy obecnie poszukiwani są pracownicy do firmy Gardinia? Przeglądałem ostatnio stronę internetową tej firmy i znalazłem jedynie zakładkę zachęcającą do aplikowania, ale bez konkretnego wskazania stanowisk. Czy wiadomo, jakie są aktualnie nie obsadzone miejsca pracy?

Dżesika
@Łukasz

Aktualnie chyba już nie są poszukiwani pracownicy. Ale to się może zmienić w niedalekiej przyszłości. Ps. Strona firmy nie była aktualizowana od 10 lat więc nie ma co tam szukać na ten moment. Pozdrawiam

@Dżesika

teraz to raczej będą zwolnienia nadwyżki pracowników przyjętych na sezon a od września 3 - miesięczne bezpłatne urlopy (postojowego firma nie płaci)

Waldi

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Czasami bywa gorszy moment .

Zostaw merytoryczną opinię o Gardinia - Domasław

• Jak się pracuje w Gardinia?

Zobacz opinie na temat firmy Gardinia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gardinia?

Gardinia