Viskase Polska Sp. z o.o.

Opinie o Viskase Polska Sp. z o.o.

Ten typ

Viskase Darmex Casing tu po kilku latach pracy masz 200 zł więcej od najniższej krajowej. Masakra

Gangsta

Viskase-Darmex Casing wtej firmie zarabia się 2000-2500brutto.Tragedia !!!

Gość

A nadruki jakieś tam się robi?

Magik

Czy słyszeliście coś o magazynierach?

Misza

Co nowego u Was Panowie? Jak tam Michał nadal gnębi?

użytkownik zarejestrowany

ciekaawe

Gość
@ciekaawe 06.05.2016 10:23
Stanowisko operatora i mechanika ekstruzjii. Panowie, wiem, że czytacie. Wypowiedzcie się na ten temat....

A jakieś fundusze socjalne tam są?Typu tzw.wczasy pod gruszą czy bony na święta.

Chętny

Kwota którą wspomniałeś to na start tak? Oferta rekrutacyjna atrakcyjna i dość wysoko stawiaja poprzeczkę.Są firmy gdzie podstawówka wystarczy To dobrze świadczy o firmie.

ciekaawe
@Chętny 17.04.2016 20:39

2100 zł, to atrakcyjna kwota za 12 godzin pracy?

użytkownik zarejestrowany

quick

Nie ma takiej możliwości. Pracują tam tylko mężczyźni. Druga kwestia zarobek to 3000 brutto

Zostaw opinię o Viskase Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viskase Polska Sp. z o.o.