Viskase Polska Sp. z o.o.

Viskase Polska Sp. z o.o.
3 5

Opinie o Viskase Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Viskase Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Mirek

A jak zarobki na drukarni?

Bolo

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikt nie pisze?

Ten typ

Viskase Darmex Casing tu po kilku latach pracy masz 200 zł więcej od najniższej krajowej. Masakra

Gangsta

Viskase-Darmex Casing wtej firmie zarabia się 2000-2500brutto.Tragedia !!!

Gość

A nadruki jakieś tam się robi?

Magik

Czy słyszeliście coś o magazynierach?

Misza

Co nowego u Was Panowie? Jak tam Michał nadal gnębi?

Gość
@ciekaawe 06.05.2016 10:23

A jakieś fundusze socjalne tam są?Typu tzw.wczasy pod gruszą czy bony na święta.

Chętny

Kwota którą wspomniałeś to na start tak? Oferta rekrutacyjna atrakcyjna i dość wysoko stawiaja poprzeczkę.Są firmy gdzie podstawówka wystarczy To dobrze świadczy o firmie.

ciekaawe
@Chętny 17.04.2016 20:39

2100 zł, to atrakcyjna kwota za 12 godzin pracy?

quick

Nie ma takiej możliwości. Pracują tam tylko mężczyźni. Druga kwestia zarobek to 3000 brutto

Zostaw opinię o Viskase Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viskase Polska Sp. z o.o.