Opinie o Wielobranżowa Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Contra Wojciech Rynkowski w Wrocław

0 0 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jaka jest kultura pracy w Wielobranżowa Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Contra Wojciech Rynkowski? Obowiązuje typowy dress code?

Pedro Nowy wpis

Słyszeliście coś o ewentualnej pracy w firmie? Warto składać cv?

szkoda gadać

Napuszony bufon z wiedzą zaczerpniętą z Newsweeka. Przemądrzały gość z przerośniętym ego chcący wciskać swoje wizje budowy własnego imperium najlepiej za waciki z pomocą usłużnych i uległych poddanych. Próby przedstawiania własnego poglądu tylko go denerwują bo jako wszystkowiedzący zawsze ma rację. OMIJAĆ Z DALEKA

Tak11Nie1
nie każdy
@szkoda gadać

Jak widać, opinie sfrustrowanych byłych pracowników zawsze będą przeważać nad pozytywnymi, ponieważ osoby, które są zadowolone z pracy, a takich jest większość, nie piszą tutaj opinii. Zwyczajnie nie widzą takiej potrzeby. Stąd można odnieść wrażenie, że niezadowolonych jest więcej, a to nieprawda. Po prostu 80% załogi wykazuje zaangażowanie na poziomie 0. Przyjść, odpracować pańszczyznę i wrócić do domu. Poza wypłatą nie liczy się nic. Tacy ludzie nigdy niczego nie osiągną, zawsze będą tylko popychadłami, jak nie w tej firmie, to następnej, do której pójdą, bo żaden szef nie lubi narzekających pracowników, którzy oczekują kokosów, nie dając z siebie nic. Nie dotyczy to oczywiście tej małej grupki, która się stara coś zmienić wokół siebie na lepsze.

dareczka
@szkoda gadać

Święta prawda!

gg Nowy wpis
@nie każdy

Panie Marcinie, głupio tak szefowi pisać opinię na własny temat:):)

Tak1Nie
Barbara Nowy wpis

@dareczka, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Contra WFHUP Wojciech Rynkowski - czy oznacza to, że jesteś związana z tym pracodawcą? Jestem ciekawa, jaka jest Twoja opinia na temat tego miejsca pracy. Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w Contra WFHUP Wojciech Rynkowski? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Contra WFHUP Wojciech Rynkowski? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Michal

Ja nie mam powodów do narzekania - nie wiem jak było kiedyś, ale od paru lat jest całkiem ok. Są firmy płacące lepiej, ale w tej firmie jeszcze nikt nie został zwolniony - najwyżej ludzie sami odchodzili. Sporo osób jest zadowolonych, chociaż zarobki mogłyby być lepsze, ale niedawna podwyżka premii jest moim zdaniem satysfakcjonująca jak na razie.

Tak7Nie
Ściema
@Michal

Ciekawe na czyje polecenie piszesz, bo rozmawiałem z Michałem z produkcji i wiem że On tego nie napisał :)

Michal
@Ściema

Michałów jest więcej :-) a może i Ty się podpiszesz imieniem? Czy odwagi brak?

Tak4Nie

Pracodawca w tej firmie zawsze jest najmadrzejszy i TYLKO jego zdanie jest słuszne. Niby oczekuja żeby pracownik sam myślał, starał sie, angażował ale zaraz gaszą jego checi bo przecież szef czy kierownik wiedzą lepiej, a Ty masz nie myśleć tylko robić. Nie zgodze sie z tym że tylko niezadowoleni pracownicy tutaj piszą swoją opinie, a zadowolonych jest znacząca większość. Pracuje tam i znam opinie pracowników produkcyjnych, wiem że szczęśliwi to nie sa no ale cóż, pracować trzeba, a przyzwyczajenie robi swoje...

elmumio

Zostawiłem tam 15 lat życia, praca ok. lubiłem ja bardzo nawet, ale podejście zarządu do ludzi to tragedia. Druga rzecz-kierownik, gość, który goni własny ogon, zapomniał, że nie jest już zandarmem. Ogólnie nie polecam, trzymajcie sie tego zakładu jak najdalej z dala.. Niech titanic tonie. I na pohybel w szczególności podnóżkom szefa. Powstrzymam sie od wymieniania nazwisk, ale kto chce skojarzy.

Tak29Nie1
Pozdrawiam
@elmumio

Cóż, niektórzy nie pasują do firmy, więc zmieniają pracę. Jednak pozostała część stara się coś robić, zamiast narzekać.

Tak2Nie

Pracowałem tam jakiś czas temu. Tak jak piszecie wyżej, bardzo ciężko jest o podwyżkę. Współpracownicy są ok, do dobrzy ludzie, ale zarząd to tragedia. Właściciel gardzi pracownikami i odzywa się do nich bez szacunku, chyba że ma dobry dzień to podejdzie uścisnąć rękę i zapyta: - Jak możemy usprawnić tę pracę? Żeby było więcej i szybciej. - Może jakaś podwyżka? - Aaa... może jakiś inny sposób. Myślmy dalej. Była taka sytuacja, że organizowany był grill po pracy fundowany przez firmę. Wszystko ok, ludzie się zapisali, ale potem się okazało, że w danym miesiącu premii uznaniowych nie będzie, bo nie spełniło się X czy Y. Smacznego. Szkoda mi fajnych i życzliwych ludzi, których poznałem.

Tak14Nie
obecny pracownik

problemem są niskie zarobki i wiele umów na zlecenie. Co do wypłaty to zawsze jest na czas

Tak3Nie

Wypłaty może i na termin, ale to wszystko co można dobrego powiedzieć o tej firmie. Kasa którą dostaniecie zawierając umowę nie drgnie ani o złotówkę, będziesz robił lepiej i szybciej dostaniesz więcej pracy i nikt Ci ani jednego dobrego słowa nie powie.

Tak4Nie

www

Ciekawe na czyje zlecenie Ty piszesz ?? Stawki może nie wysokie i ciężko wynegocjować więcej, ale wypłaty terminowo i ostatniego zawsze na koncie.

co?

[usunięte przez moderatora] NIGDY nie podejmujcie pracy u tego [usunięte przez moderatora] ! NIEWYPŁACALNY!!!

Tak5Nie

Zostaw opinię o Wielobranżowa Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Contra Wojciech Rynkowski - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad