Contra WFHUP Wojciech Rynkowski

Wrocław

Opinie o Contra WFHUP Wojciech Rynkowski

Pracowałem tam jakiś czas temu. Tak jak piszecie wyżej, bardzo ciężko jest o podwyżkę. Współpracownicy są ok, do dobrzy ludzie, ale zarząd to tragedia. Właściciel gardzi pracownikami i odzywa się do nich bez szacunku, chyba że ma dobry dzień to podejdzie uścisnąć rękę i zapyta: - Jak możemy usprawnić tę pracę? Żeby było więcej i szybciej. - Może jakaś podwyżka? - Aaa... może jakiś inny sposób. Myślmy dalej. Była taka sytuacja, że organizowany był grill po pracy fundowany przez firmę. Wszystko ok, ludzie się zapisali, ale potem się okazało, że w danym miesiącu premii uznaniowych nie będzie, bo nie spełniło się X czy Y. Smacznego. Szkoda mi fajnych i życzliwych ludzi, których poznałem.

obecny pracownik

problemem są niskie zarobki i wiele umów na zlecenie. Co do wypłaty to zawsze jest na czas

Wypłaty może i na termin, ale to wszystko co można dobrego powiedzieć o tej firmie. Kasa którą dostaniecie zawierając umowę nie drgnie ani o złotówkę, będziesz robił lepiej i szybciej dostaniesz więcej pracy i nikt Ci ani jednego dobrego słowa nie powie.

www

Ciekawe na czyje zlecenie Ty piszesz ?? Stawki może nie wysokie i ciężko wynegocjować więcej, ale wypłaty terminowo i ostatniego zawsze na koncie.

co?

[usunięte przez moderatora] NIGDY nie podejmujcie pracy u tego [usunięte przez moderatora] ! NIEWYPŁACALNY!!!

Zostaw opinię o Contra WFHUP Wojciech Rynkowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Contra WFHUP Wojciech Rynkowski