BAGAT Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o BAGAT Sp. z o.o.

Maja

Pracujesz w BAGAT? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą liczyć pracownicy?

radi

Cześć Wam. Z tego co udało mi się dowiedzieć to dawniej ludziom niespecjalnie się tu dobrze pracowało. W tej chwili jest jednak lepiej i dalej szukają ludzi. Co do tych wymagań to nie dziwie się bagatowi @offek ponieważ sam pewnie nie chciałbyś mieć nieuka w pracy

bruno

Zatrudniają pracowników a nie obiboków. W dziale kolejowym rządzi Białorusinka, która nie zbyt przychylnie podchodzi do Polaków. W samochodówce tez rządzi Białorusinka, ale ta jest bardzo przychylnie nastawiona do każdego - polecam. W 2 działach jest szansa na zarobienie kasy bo ma się podstawę i premie od wyrobionego planu. Ale trzeba ten plan wyrobić. Nie wyrabiasz - do widzenia. Nikt się tu nie cacka. Dzial finansowy - rządzi żona i matka prezesa. Reszta to fakturzystki wprowadzające FV do tabel. ☺ Szans na awans brak. Dział prawny - ta ruska baba o której pisał ktoś poniżej jest najodpowiedniejszą osobą w tym dziale. Zawsze wszystko na czas - pisma i ważne info. Pewnie jej 2 osoby podwładne to robią ale ona rządzi. Trzeba sie do niej przekonac. Nie jest taka zła. Szansy na awans brak. Nie wiem czy te 2 działy mają premie. Pewnie uznaniowa, bo nie sądzę że od ilości wprowadzonych FV czy wezwań do zaplaty. Kołchoz - raczej nie. Spedytorzy walczą między sobą - kto znajdzie tańsze auto, bo wiadomo ze handlowiec bierze najtańsze żeby mieć większy zysk - szybciej wyrobi plan. Kto nie ma planu ten odpada z gry. To praca dobra dla młodych. Ot taka zabawa.

jest spoko

PRAWDA JEST TAKA: - umowa o prace jest od razu od pierwszego dnia - atmosfera jest dobra - firma ma trochę ponad 4 lata i są osoby które są od 4 lat - trzeba pracować żeby mieć spoko kasę ale przynajmniej płacą na czas a nawet przed

yng

Proponujemy żeby kierownictwo firmy Bagat nie udzielało się na forum, które dotyczy warunków pracy w tej firmie , bo w ten sposób można kogoś wprowadzic w bląd. Nie wiem czy jest w tej firmie ktoś kto pracuje tam 4 lata- chyba tylko wlaściciele i szefostwo. Ludzi sie zwalnia ale tez dużo samych odchodzi, to o czymś swiadczy.

Jeśli nie potrafisz pracować - no to raczej nie z firmą jest coś nie tak. Większość z tych, którzy tu piszą to ludzie którzy nie zostali przyjęci do pracy po okresie próbnym. Później mają pretensje, że w Bagacie nie ma miejsca dla tych, którzy chcą pracować aby pracować lub z niskimi kwalifikacjami. W firmie jest stały profesjonalny zespół, który pracuje ponad 3-4 lata i nikt z nich ani nie narzeka na atmosferę, ani na wynagrodzenia i nie zostawia durnych komentarzy.

Nie polecam. To naprawde nie jest dobra firma, szkoda czasu i nerwów przede wszystkim.

musial

chyba zartujecie z ta dobra atmosfera, zarobkami i socjalem . Nie ma tam absolutnie zadnego socjalu. Poprostu syf, taki ruski kolchoz. Jak ktos nie ma silnego bolu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby szybko znalezc prace to naprawde odradzam , szkoda nerwow za te marne grosze. Te pozytywne opinie to pisze pewnie ta ruska baba z prawnego, nie wierzcie ze to jest dobra firma

k

kursy od początkujacego, na wigilie kalendarz...

ja

Nie tylko wigilia, ale też imprezy jak jest dobrze wyrobiony plan w firmie. Są kursy polskiego dla obcokrajowców i rosyjskiego dla polaków. Nigdzie nie trzeba chodzić, lektor przychodzi do firmy. Ja też polecam.

brak

Nowe zatrudnienia są w każdym miesiącu, firma się rozwija, współfinansuje kursy językowe, imprezy i wyjazdy integracyjne. Ogólnie polecam :)

?

Oj przyjdź, to zobaczysz :) Z tego co wiem, ma być niedługo rekrutacja.

?

Ludzie ok, atmosfera ok, z socjala też coś tam kapnie. Zresztą co tu dużo gadać - jak przyszłam na rozmowę o pracę to było chyba 7 zgłoszeń na dwa miejsca. To raczej też o czymś świadczy.

?

Ja pracuję w tej firmie dopiero od niedawna. Wszyscy są do siebie pozytywnie nastawieni zawsze mogę liczyć na pomoc, wsparcie współpracowników. Nie wiem jak to będzie dalej ale jak narazie jest naprawdę bardzo dobrze.

et

Czy mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Byłabym bardzo wdzięczna.

never

Za żadne pieniądze nie będę już pracować dla tych ludzi, masakra, radzę nie idzcie tam do pracy

zadowolony

Ja tam nie wiem jak placa Bialorusinom - ja na swoja wyplate nie narzekam. Tym ktorzy zasluguja na to swoja praca to placa dobrze, premiujac efekty. Moze wystarczylo chciec pracowac, a nie ogladac sie kto zarabia lepiej i liczyc na to, ze za nic bedzie sie dostawalo gore pieniedzy. To juz nie te czasy.

Zostaw opinię o BAGAT Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAGAT Sp. z o.o.