Impel Security SA o/Warszawa

Opinie o Impel Security SA o/Warszawa

Jola

fajna praca i pracodawca. nie robią ludzi w balona. kasa zawsze o czasie poza tym elastyczne godiny pracy. dla mnie na zdecydowanie na plus :-)

raja

też pracuję w impelu i mam zupełnie inne zdanie nt rekrutacji. rozmowa przebiegła w przyjemnej atmosferze, pytania konkretne i zdecydowanie osoba rekrutująca wiedziała czego chce.

Roma

dziwne jest to co piszesz... nie miałam odczucia żeby rekrutowała mnie osoba która nie ma kompetencji, wrecz przeciwnie. pracuje od kilku lat i jestem zadowolona. wypłata zawsze na czas czego nie moge powiedziec o moim poprzednim pracodawcy niestety...

robert

pracuje w Impel. najwazniejsze: kasa na czas, ludzie w porzadku, mozna sie dogadać. jestem zadowolony!!

nick

Totalna porazka!! Normalny człowiek nie powinienen tam pracowac..

wk

Aplikowałem do tej firmy. Pierwszy raz spotkałem ( parę razy zmieniałem pracę) się aby aby rozmowa kwalifikacyjna odbywała się przez telefon. Kompletne dno.

roma
@wk 25.02.2012 21:01

Ale dno po czyjej stronie, bo jesli chodzi o rekruterów Impela to są profesjonalni. Trzeba trochę pomysleć jak ię dobrzez zaprezentować.

Zostaw opinię o Impel Security SA o/Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security SA o/Warszawa