Wadwicz

Sopot

Wadwicz

Opinie o Wadwicz

kartinka

witam, jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Wadwicz. Chwalę osbie i cenię ludzi, którzy stam pracją, ponieważ są wykwalifikowani i zawsze oferują swoją pomoc. FIrma ta działa na terenie całej Polski.

Zostaw opinię o Wadwicz - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wadwicz