Opinie o Roma Investments Piątkiewicz sp.j. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Roma Investments Piątkiewicz sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roma Investments Piątkiewicz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roma Investments Piątkiewicz sp.j. w Luboń

lika

pracuje sie ok, choc wiadomo, ze czasami bywa ciezko jest duzo pracy bo duzo sie dzieje. atmosfera jest ok, zarobki tez ok, ale zawsze moglyby byc wyzsze. uwazam ze stabilizacja pracy i mozliwosc pracy na umowe o prace to bardzo duzy pozytyw w tym miejscu. niestety nie bylo tego u moich wczesniejszych pracodawcow (umowy o prace) tutaj wszystko jest formalnie i bez zadnych dziwnych sytuacji co bylo w moich wczesniejszych miejscach. mysle, ze podejscie wobec pracownika jest wporzadku.

praca ok. jak w każdym hotelu. dużo nad wyraz powiedziane, że jest źle. to prawda, że odkąd zmieniono personel i dyrektorem jest pani ania atmosfera jest dużo fajniejsza, właściciele też mają więcej zaufania do personelu i nie prawdą jest że każdy każdego się czepia.. zrezygnowałam z pracy ponieważ wyjeżdżam do innego kraju, jednak wiem, że gdyby nie podjęta decyzja zostałabym tu dłużej. Szkoda zostawiać tak zgrany zespół.

summus

Pracuję tutaj od listopada i mam całkowicie odmienne doświadczenia jak inni niedouczeni i leniwi hejterzy. Jest to jedna z nielicznych firm w branży w której są tak przestrzegane normy zatrudnienia oraz warunki socjalne, dla porównania proponuję spróbować popracować w jakiejś restauracji na Starym Rynku! W chwili obecnej jest znakomita nowa pani dyrektor i kierownik restauracji z bardzo dużym doświadczeniem które przekazują na licznych szkoleniach personelowi a nowa dziewczyna z marketingu notorycznie zapełnia sale konferencjami tak że obiekt żyje i ma się całkiem dobrze. JEST PRACA A NIE PICIE KAWKI! Ale dobrą atmosferę przede wszystkim widać po zadowolonych gościach którzy wracają i jest ich zdecydowanie więcej. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć i rozwinąć swoje zawodowe kompetencje to gorąco polecam to miejsce!

A ja jestem pracownikiem tego hotelu i nie mogę powiedzieć złego słowa - praca fajna, ludzie naprawdę super. Być może jest to kwestia wymiany personelu.. Od nie dawna jest nowa pani dyrektor i relacje miedzy pracownikami znacznie się polepszyły. Nie taki diabeł straszny... ;-) Pozdrawiam i polecam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Roma Investments Piątkiewicz sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka?
hej

macie jakieś informacje o wolnych stanowiskach w platinum palac residence? bo szukam pracy w branży hotelarskiej i chciałbym się dowiedzieć czegoś o tym jak praca wygląda w tym miesjcu. Wiecie, bardzo mi zależy na takich informacjach żeby później być zadowolonym z pracy. mam dziecko na utrzymaniu a niestety nie mam stałej pracy, proszę o pomoc

ktos z pracy

ola, a może spójrz na siebie, swoje zachowanie podejscie do pracy? z tego co zauwazylam, rotacja jest mała (pracowalam w innych hotelach i wiem ze jest wieksza), sa stali ludzie którzy pracują od poczatku, sa nowe osoby, jak wszedzie , a takie przypadkowe osoby jak ty i które nie potrafią się dostosowac do regół po prostu moze nie pasują do tego miejsca...? po zwolnieniu najlatwiej jest obwiniac wszystkich za swoje niepowidzenia i porazki. pracowalam z tobą kilka miesiecy i niestety twoja praca pozostawiała wiele do zyczenia. raportow jest duzo, to fakt ale ciekawe czy ty bys nie chciala miec kontroli nad tym jesli by to byl twoj interes. czasem trudno dostosowac sie do zasad i regol, ale chodzac do jakiejkolwiek pracy niestetey chyba trzeba...czy to bedzi platinum czy cos innego.

Justi

Mateusz prosze zmiłuj się i przestań wypisywać bzdury, na tematego i owego! Moze Platinum Pałace nie.jestw idealnym miejsce! Jednak mię.pozwolę tobie nazywać błaznem dyrektora, czy tez oceniać kogokolwiek z PPR. Prawie 5 miesięcy z tobą pracowałam i jedno co zauważyłam to.ze byleś ciągle nie zadowolony, ze nie dostajesz napiwków wystarczająco, ze.musisz nosić stoly, ze nie nie masz wolnego. Słabej baletnicy nawet rąbek od spódnicy przeszkadza. Nie pamietasz jak pod ciebie.był,układaby grafik, bo trenowałes do zawodów, nie pamiętasz ze kkilka razy wystawiles nasz zespół do.wiatru i zamiast zostać w pracy wybierales trening. Trochę pokory (usunięte przez administratora), nie przedluzono z tobą umowy, dlatego bo byłeś taki świetny wlątpię? Zapytaj się.Arka dlaczego nie chciial ciebie w zespole. Reasumując jest to miejsce gdzie nie rozpieszczaja z pieniędzmi, ale.kto.powiedział ze w naszym zawodzie będzie łatwo!

Zostaw merytoryczną opinię o Roma Investments Piątkiewicz sp.j. - Luboń

• Jak się pracuje w Roma Investments Piątkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Roma Investments Piątkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roma Investments Piątkiewicz sp.j.?

Roma Investments Piątkiewicz sp.j.
1.7/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Rejtana 12A
    62-030 Luboń

Roma Investments Piątkiewicz sp.j.