Opinie o Elektro-Automatyka A. Matyaszczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Elektro-Automatyka A. Matyaszczyk, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Elektro-Automatyka A. Matyaszczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro-Automatyka A. Matyaszczyk w Warszawa

Adrian Nowy wpis

Praca w tej firmie to porazka. Zero socjalu nie mowiac juz o zusie I skadkach do us. A pan prezes??? Ha dobre slowo :) Odszedlem stamtad rok temu I dziekuje ze juz tam nie pracuje. Dziwi mnie tylko jedno ze ktos taki nie przestrzega wogole kodesku pracy ale to juz jego problem

mlody

Pracowałem krótko w tej firmie. Żenada straszna. Brak narzędzi podstawowych, socjalu, warsztatów bióro to chlew. Organizacja pracy stawia wiele do życzenia. Co drugi to majster lub kierownik, bez wiedzy i talentu. Pan prezes zgubił jeden dzień gdyż wciąż wczorajszy. Omijać z dala

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Automatyka A. Matyaszczyk - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elektro-Automatyka A. Matyaszczyk