Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Studentka

Pracowałam całe wakacje i byłam zadowolona. Nie wiem czemu są usuwane pozytywne komentarze o tej firmie

Czy można liczyć w Awiteks Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Kierowniczka

Dziewczyny nie zawracajcie sobie głowy ta firma zarobicie minimalna krajowa nic więcej o wszystko będą problemy wymagają cudów na kiju urlopy to tylko kierowniczki jak im pasuje nie znajdziesz sobie kogoś na miejsce zapomnij o urlopie

Inia

Czekaj, czyli osoby z biura wg Ciebie powinny pomagać na sklepie czy o co chodzi? Chyba to zależy od stanowiska, co się robi w pracy? Do tej najniższej nie dają żadnych premii jak ktoś właśnie dużo pracuje jak dziewczyny na sklepach?

Marlenka

Na stronie z jednej strony dali ofertę na stanowisko Sprzedawca, a z drugiej nic tam nie ma o tej pracy, puste okienka. To czego oczekują właściwie? Doświadczenia?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Dzisiaj,w Awiteks, kupiłam cappuccino na mleku sojowym, za które dodatkowo musiałam zapłacić, pomimo tego że ceny na mleko ko nie było, pracownica zaproponowała mi zadzwonić do dyrekcji ????i tłumaczyła mi że sojowe jest zdrowsze i trzeba dodatkowo za nie płacić. SZOOOK!!!!!!

obserwator

Oczywiście praca na wesoło. Przechodząc koło ich zakładu produkcyjnego na Mistrzejowickiej nigdy byście nie przypuszczali, że to piekarnia raczej klub rozrywkowy. Zatrudniają marnego DJ-a, bo lecą marne kawałki i słychać tylko na 1/2 osiedla i 1/2 działek. Jak lecą fajne kawałki to na działkach można potańczyć. Mieszkańcom się nie podoba muzyka,może jakby puścili disco polo byli by zadowoleni?Efekty głośnej muzyki już są słyszalne otóż pracownicy już niedosłyszą, bo stoją obok siebie i drą się jakby ich ktoś wrzącą kawą oblał. Pokrzywdzone są tylko panie w biurze, bo klimatyzacja działa i muszą mieć zamknięte okna więc nie mogą posłuchać muzyki. Jeśli chcecie zobaczyć jak pracują zapraszamy na Mistrzejowicką. Słuchając muzyki możecie krzyczeć tak się bawi, tak się bawi A-W-I-T-E-K-S!!!!

Klientka

W zeszłym tygodniu zawitałam na małe zakupy do Awiteksu przy ul. Turniejowej w okolicy przystanku Nowosądecka na Kurdwanowie. To,co tam zastałam to istny dramat. Brudna podłoga, nieposprzątane stoliki. Ogólnie (usunięte przez administratora) Na prośbę podgrzania pizzy dziewczynka sprzedająca nie była chętna ku temu, powiedziała że piec był myty, jest wyłączony i ona musi go włączyć i podgrzać, na powtórzenie prośby uczyniła to z wielką łaską. Takich ludzi firma trzyma w pracy. Leniwych, aroganckich przede wszystkim brudnych. Brawo Wy!

Masia
@Klientka

Myślę że to wina braku pracowników albo ,,jaka płaca taka praca,,. Za najniższą krajową nikt nie będzie się wysilał.

Zibika
@Masia

Dlatego że to prawda!

Misia 2
@Masia

Misia a gdzie dają więcej niż najniższą krajową? Bo chętnie bym poszła ale mało kto daje więcej. Poradź coś

@Misia 2

Daja, dają Wy jako kierowniczki macie ok 3000 pewnie więc was tez robią na kasie ????????????????

Padnięty
@Klient

Jak dają to idź to i ciebie tyż zrobią ????????????????????????????????????????????

Misia 3
@Klient

Ile???? 3000 eee ja za mniej niż 5000 nie biorę rzadnej roboty :)

@Misia 2

Lidl, biedronka w Awiteksie dostaniesz 2100 do tej pory i ewentualnie 20-30 zl od widzimisie pani ktora uzupelnia ci koperte na wyplate

Zzzzz
@Klientka

Niech pani bzdur nie wypisuje. Kupuję w tym sklepie prawie codziennie i nie zauważyłam żeby było brudno

anka
@Klientka

A pomyślałaś, że pracownicy są tam tak wykorzystywani, że nie mają czasu i siły, żeby cały czas obsługiwać, często nadętych klientów, którzy na każdym kroku pokazują swoją wyższość, na głowie tych pań jest ogarnięcie całego sklepu, od rana przyjęcie, rozłożenie towaru, i cała związana z tym papierkowa robota w tym zamówienie towaru, koniec zmiany rozliczenia + zwroty i częste inwentaryzacje. Oczywiście utrzymanie porządku w sklepie, ciągłe czyszczenie gablot, sprzątanie sklepu i poprawianie stolików po klientach, którzy zostawiają syf. A w zimie dochodzi jeszcze odśnieżanie i czyszczenie mocną chemią pieca, od którego już nie jedna pani się poparzyła, a ponowne odpalenie pieca to nie takie hop siup, żeby spełniać zachcianki klientów, kuźwa to nie pizzeria, czy typowa kawiarenka. Trochę szacunku do tych pań, które za najniższą krajową harują i w takich jeszcze warunkach.

Czesław
@anka

Ti po ile godzin pracujecie? Jak długo trwa zmiana?

anka
@Czesław

Pytaj pań, które pracują, wiem tyle, że oficjalnie etat, ale nikt nie wlicza tego czasu, że musisz wczesniej otworzyć sklep, żeby przyjąć dostawę, godziny i zmiany w zależności od danego sklepu. Moja przyjaciółka nie wytrzymała tam, sama odeszła parę miesięcy temu, a ponoć teraz jest tam jeszcze gorzej. W kazdym razie, moim zdaniem, to co tam się dzieje to jakis kosmos, pracownik traktowany jest jak niewolnik, a kierowniczki umywaja ręce od wszystkiego, robia na złość pracownikom, niczego nie potrafią zalatwić i jeszcze straszą zwolnieniem. Ale oficjalnie jest tam wszystko ok, wszystko w papierach się zgadza.

Tomasz

Jaka płaca taka praca

Angel
@Klientka

Wszysty maja prawo isc do domu o czasie .A nie ciagnac nadgodzin bo Pani przyszła przed samym zamknięciem gdzie wszystko zostało już umyte. Sama Pani by nie chciała zostać po Godzinach za Darmo wiedząc ,że dzieci Czekają na Swoją mamę.

Jadwiga

Dzień dobry!!! Boże co to za Panie na Centrum A, wczoraj dramat! Co wy robicie zatrudniając takie osoby, brak słów. Rano pani nerwowa, burzliwa, popołudniu jeszcze gorzej, Pani jakby z kosmosu mało wie. Zrazacie ludzi do tej firmy. Jestem W SZOKU!!!!!!!!

Mila

Na przystanku na Matecznym są długie schody do Waszego sklepu. Potwornie zniszczone i niebezpieczne w użytkowaniu. Brak wielu płytek. Koło schodów resztki połamane. Wszystko leży odłogiem w nieładzie. Bałagan i brud. Nikomu to nie przeszkadza ? Czy nie moglibyście tego naprawić ? Tak chcecie zachęcić klientów do zakupów ? Czekacie na wypadek aż ktoś skręci nogę albo się przewróci ?

niezadowolony

bardzo nieuprzejma atmosfera ,prawdopodobnie kierownictwo odgurnie steruje nastawieniem do klijenta wg, zasady ze zawsze sie znajdzie glupi co kupi

Pączki

Pyszne pączki !!

Zdegustowany

Moja opinia kierowana jest do wlascicieli / zarzadu firmy , a dotyczy Panstwa punktu sprzedazy w Krakowie przy ul. Na Blonie 11 a , obok sklepu Lewiatan. Wyroby Panstwa zakladu co przyznaje, naleza do jednych z najlepszych jakie dostepne sa na rynku. Z przykroscia stwierdzam jednak , ze obsluga Panstwa sklepu j/ w. w podanym adresie , pozostawia wiele do zyczenia , a bedac szczerym , zenujaca. Pani tam pracujaca wykazuje sie arogancja oraz niekompetencja. Moim zdaniem , co polecam kierownictwu firmy , nalezy baczniej weryfikowac osoby ubiegajace sie o prace w tym zawodzie. W przypadku tej Pani , to wielka pomylka jako sprzedawczyni. Z powazaniem

ula
@Zdegustowany

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak "ubieganie się o pracę". Przymują wszystkich jak leci za najniższą krajową.

@ula

i każdy tak chętnie się przyjmuje? widzę właśnie ogłoszenie na sprzedawcę na stronie i się nad nim zastanawiam. Czyli mówicie, że warunki pracy od nowego roku są tu niezmienne?

Odp
@Łucja

Gdyby warunki pracy i zarobki były ok, to nie byłoby co chwilę ogłoszeń o pracę, a tak to ciągle się ktoś zwalnia

@Odp

to skąd tylu chętnych miałoby się brać skoro twierdzicie, że tak słabo to w praktyce wychodzi? są mimo wszystko jacyś pionierzy którzy siedzą dłużej? tu da radę po dłuższym stażu sobie na coś lepszego zapracować?

Odp
@Łucja

Czy pracujesz od miesiąca czy 10 lat, zarobisz tyle samo, staż pracy i doświadczenie się nie liczy

Kamila
@Odp

Co na to pracodawca? Ktoś rozmawiał z nim o ewentualnych podwyżkach? Bo czasem jak się nic nie mówi, to druga osoba myśli że wszystko jest ok. Może jakbyście mówili o swoich potrzebach to coś by wam podwyższyli?

Miła obsługa na Centrum B 3 :)

Pyszne ciasta !

Juras

Chleb na drugi dzień smakuje jak paździerz albo dykta. Coś okropnego!

Klient

Czy wy reagujecie na sugestie klientów Czy macie ich gdzieś? Zmieńcie babe na Centrum A

Beata
@Klient

dlaczego zwracasz uwage na to by zmienic jednego pracownika na punkcie? w czym ci przeszkadza? A reszta jak?

Beata 1
@Beata

Bo jest nie uprzejma i arogancka,nie doradzi i wiecznie stoi nie zadowolna

Klienci

W końcu zmieniliście załogę na Centrum A1 i nie ma tej nie uprzejmej kobiety. Odrazu lepsza obsługa i atmosfera

@Klienci

Nie!!! Wróciła już ta starsza!!! Dzisiaj rano kosmos, wkurzona, arogancka, co za baba!!!!

Czy pracownicy Awiteks Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Odpowiedź

W tej firmie nigdy nie było żadnych spotkań dla pracowników.

Odpowiedzi

Tak, jak najbardziej spotykamy się po pracy na piwku

@Odpowiedzi

Pani z przyczepionymi rzęsami która pracuje w punkcie na Krpwpderskich Zuchów kolo Kfc, nie jest uprzejma dla klientów. Pracuje tam jakby za karę.

@Ewa

A co takiego robi niby, że za nieuprzejmą ją masz? :/

Lika
@Łucja

Oj nie uprzejma nie uprzejma

Jadwiga
@Łucja

Na Centrum A starsza pani blondynka też jest okropna i za bardzo cwana. Dużo ludzi odeszlo stamtąd.

@Jadwiga

Tylko dlaczego, bo była "nieuprzejma"? To jak to w praktyce musiało wyglądać, że aż pouciekali niby?

Chciałem pochwalić Panie na Okulickiego, bardzo miłe i bardzo pomocne,takich ludzi to mało i proszę ich docenić. Pozdrawiam

Aga

Kierowałam się opiniami ale mimo wszystko złożyłam CV i jestem zadowolona. Mam pracę na miejscu, ze zmianami. Mało sobot, bez niedziel. Fajne koleżanki i z tego co z nimi rozmawiam również są zadowolone. Kasa fajna (niema co wymagać cudów) więc nie rozumiem tych osób co są nie zadowolone

Popieram i polecam firme

Kikiriki
@Aga

Co oznacza kasa fajna? Najnizsza krajowa czy coś więcej?

@Kikiriki

Tzn że jestem zadowolona z tego co mam

@Aga

A dodatki drozyzniane dostajecie tak jak w innych firmach?

Byly pracownik

A co to takiego? Hahahs

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.