Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Lolek

Dostają darmowe pieczywo. Tak pracuje.Pracuję na produkcji. Głównie pracuję na produkcji chleba

Świeże dobre. Poprostu doskonałe

Lolek

W awiteksie jest super Pieczywo itp.

Iza

A ty Gosiu gdzie pracujesz jak ci układają grafik? Są może korekty? Czy masz kierowniczkę? Ile zarabiasz?

KIKA
@Iza

weź ty Izo się za robotę. Jak Cię interesuje praca to idź i sprawdź sama a nie zadawaj durnych pytań ! widać że podstawiona jesteś !!!!!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sylwia

Tak jestem niezadowolona z pracy. Praca od poniedziałku do niedzieli

@Sylwia

Sylwia@ pracuje się tylko od poniedziałku do soboty aw święta się nie pracuje wogólepracujesz..

Sylwia

Wszystko wina kierowniczek,panienki które (usunięte przez administratora) zawdzięczają swoja posadkę. P.S Odważne jesteście kierowniczki,przecież świat taki mały,pozdrawiam

pracownica

Co myślicie na temat kierowniczki-terrorystki i kierownika jeżdżących po sklepach?

rachi2

Przerwa jest zgodna z kodeksem, i nie ma dyskryminacji dla palących

andrzej

Ja zauwazylem podobna sytuacje na stalowym i na os. wysokim. Sa mlode dziewczyny ale strasznie nie przyjemne. jak jest kierowniczka na sklepie to sa mile a jak wyjdzie to staja sie ignorujące. Zatrudnijcie ludzi ktorzy chca pracowac, to nie o to chodzi zeby narzekac. Chcac miec jakis zysk wazne jest jak podchodzimy do klienta. Jednak znajomosci w tej firmie sa na pierwszym miejscu. Kierowniczki zatrudniaja swoje kolezanki ktore nie umieja pracowac!!! i nie chą!!! mysla ze sa bezkarne i olewaja prace!!! ciekawe czy wlaściciel wie co sie dzieje na takich sklepach!!! pija kawki, palą papieroski, nie zwracają uwagi na klienta... zamierzam wyslac taki list z zażaleniem do wlaściciela, tak być dalej nie może!!!!!

klientka

Robilam zakupy na os. Kazimierzowskim koło apteki. Ta mała pani w okularach co tam pracuje jest beznadziejna!!!! Nie mila i udaje źe nie slyszy co się chce kupic! Powinni ja zmienic. Podobna sytuacja jest na wzgozach, ta [usunięte przez moderatora] ignoruje klientów a ta druga robi glupie miny do klientow. Wlasciciel powinien zatrudniać osoby które chca pracować a nie te po znajomościach bo wtakie mniej wydajnie pracuja. Wielkie [usunięte przez moderatora]!!!!!

FRANEK

Witold - 2013-09-25 11:33:54 Witam, czy ktoś pracuje w Awiteks na rozwożeniu pieczywa itp.? Jak rozliczane jest paliwo i czas pracy kierowców? Ile proponuja na starcie? Pozdrawiam. PRACUJE SIĘ PONIŻEJ 8 GODZIN NIE TRZEBA NOSIĆ PACZEK I ZARABIA SIĘ SUPER POLECAM I POZDRAWIAM

paulinka

- 2013-09-24 11:11:28 paulinka, to nie pracujesz w Awiteks? Nie wiesz jaki tam system kar i nagród funkcjonuje? Jakieś motywatory, benefity?inteligencją to ty nie grzeszysz człowieku ...

paulinka

Jak szef chce sprawdzić dziewczyny i ich uśmiechy to niech przejdzie się po sklepach, a o karach wie bo sam je narzuca jeżeli takie są:)

B. zadowolony klient

Miałam przyjemność robić dziś zakupy w piekarni Awiteks w M1. Pani w czarnych włosach i w brązowych są super uśmiechnięte z tego co słyszałam mówiły do siebie [usunięte przez moderatora] gdzie rzadko się zdąża żeby współpraca działała na sklepie. Panie ślicznie wpakowały ciastka do pudełek doniosłam do domu nie naruszone. Dodatkowo panie zaproponowały mnie i córce kawke na drogę. Pozdrawiam dziewczyny. Oby tak dalej. A szef powinien wyjątkowo nagradzać takie dziewczyny. :)

Inteligencją to ty nie grzeszysz dziewczyno, poprzedniczka mówiła o sprzedawczyniach na sklepach. Chyba że nie wiesz w Awiteksie sprzedawczynie nie pieką chleba -tylko piekarze. A piekarnia pracuję w innych godzinach niż sklepy. Jak chcesz się wyżyć to idź na siłownię i wyładuj tam swoją flustrację.

Malinka

Tak kasa jest na czas i dają więcej niż średnia krajowa. Jest lepiej niż w innych piekarniach przynajmniej nie pracuje się w niedzielę. Kierowniczki jeżdżące po sklepach doczepiają się ale taka jest ich rola. Muszą pilnować porządku. Nie ma cały, jak w innych sklepach szefa nad głową. Kierowniczki w biurze mają swoje dziewczyny na sklepach które są uprzywilejowane i to jest niesprawiedliwe. Nikt na nie nie krzyczy i mają wolne czy się im należy czy nie.

Przez pewien czas pracowałam w Awiteksie i szczerze nikomu nie polecam. Nie tylko chodzi o [usunięte przez moderatora] klientów(chleby ciemne i sądecki zostają z poprzedniego dnia na rano a ciasto może leżeć nawet tydzień- chodzi tu o babkę lub o makowiec)lecz o ogólny stosunek pracodawcy do pracownic. Więcej jest tam ludzi do rządzenie niż prawdziwie i porządnie rządzących. Kierowniczki są [usunięte przez moderatora] i nieprzyjemne, wyżywają sie na dziewczynach(usunięte przez administratora). Dziewczyny niekiedy zdarzają się w sklepie takie że pożal się Boże. Szef wpada co pewien czas na sklep tylko po to aby nawrzeszczeć na dziewczyny. Na sklepie bywają szczury i myszy. Tragedia!!!

...

dlaczego nie pakują ciastek do pudłek chciałam w sobote 1o ciastek ekspedientka koło dworca głownego chciała napoleonki pakować do woreczkow..jak w upał donieś napoleonki w woreczku.zrezygnowałam z zakupu.i nie tylko ja inna pani też.....

buziaczek

Co do tego sklepu na Ruczaju to obsługa beznadziejna non stop się kłócą i sa nizadowolone. Na początku chodziłem tam ale teraz omijam z daleka.

maria

w piekarniach awiteks jest syf brudne lady i półki na chleb pieczywo z piaskiem i bardzo ale to bardzo nieuprzejme panie sprzedawczynie nie ma jak piekarnie Buczek klasa szyk i elegancja oraz obsługa miła

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.