Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Ala

A ty na polecenie kogo piszesz ? Czyżby obsesja?

zainteresowany klient

podobno w Awitex dają kawę za darmo ? czy to prawda?

smakosz kawy
@zainteresowany klient

taaakkk :) byłem i piłem :)))))))))

klientka
@zainteresowany klient

Ja też piłam darmochę :) Bardzo dziękuję :) Ciekawe jak się babki rozliczają

Gdzie można przesłać CV? Chciałbym aplikować na stanowisko dyrektora sprzedaży.

Tak

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
klient zawiedziony

Dzisiaj w Galerii Krakowskiej pani blondynka ulizana przy kości wydała mi z 50 zł zamiast ze 100 zł. Proszę przeszkolić pracownicę żeby nie podejmowała próby " a może nie zauważy " , albo trzeba ją zwolnić. Pracuję w Galerii i widzę ciągle jak stoją panny i nic nie robią dramat proszę o interwencję

Też pracownica
@klient zawiedziony

Kto nic nie robi ten się nie myli. Każdy ma prawo do błędu, nie trzeba kogoś od razu oskarżać o próbę kradzieży. Dziewczyna na pewno nie miała złych zamiarów. W razie obaw o źle wynadą resztę polecam następnym razem za zakup drozdzowki czy kawy zapłacić odliczona gotówką lub mniejszym nominalem niż 100 zł. Pozdrawiam :)

Były klient

Proszę zwrocic uwagę sprzedawcy na Królewskiej ulicy takiej starszej strojącej dziwne miny,stoi tam za kare i robi łaskę każdemu kto wchodzi do punktu na zakupy. Obsługa w Awiteksie pozostawia wiele do życzenia. Kobieta wylewa swoje prawdopodobnie prywatne flustracje na klientów, zachowuje się jak stara panna.

pracownica

Ciekawe co piszesz bo ja też pracuję w tej firmie nie chciałam pracować w sobotę to poprosiłam o sklep bez sobót, i bez problemu mi dali, jak nie masz czasu się porządnie załatwić to zgłoś to wyżej , przyjedzie kierownicza i cię zastąpi na chwilę.

pracownica

Jak na sklepie pracuje 5 osób to rzeczywiście nie można wykorzystać przerwy:) :):) bo my pracujemy w trzy osoby i możemy wykorzystać przerwę . Kobieto zwolnij się bo ciągle wypisujesz jakieś brednie i powodujesz że wszystkim nam zatrudnionym pogorszysz warunki pracy. Jak ci tak źle to na rynku jest tyle ofert, idź i nie wracaj i wyżywaj się w siłowni jak nie możesz sobie ze sobą poradzić.

@pracownica

Wszystko zależy od ruchu. U nas jest 5 osób, ale przerwę możemy sobie zrobić tylko 3 x w tygodniu, bo tylko wtedy mamy "środki". Resztę pracujemy 2/2 (odbieramy wolne za niedzielę, w soboty są tylko 2). Ruch jest taki, że często przez 8h nie jemy, nie załatwiamy się, pijemy między jednym klientem, a drugim.

Ala
@pracownica

Daleko macie do łazienki, że nie możecie się załatwić ? 0,5 m, 1 m ?

Jeszcze pracownica
@pracownica

Dokładnie jakby u Nas na sklepie pracowało 5 dziewczyn i ruchu nie było to nawet i czas miałabym aby porządnie się załatwić. Co nie które widzę że dały y się pociąć za Awiteks szkoda że Awiteks za pracownika nie da się pociąć,tylko wykorzystuje na maxa. Jakby tak fajnie było to nie byłoby takich zmian hak są teraz. Tyle lat pracuję za sobotę wolnego nie miałam o przerwach to pomarzyć wieczne kolejki. A teraz może będzie ku lepszemu aby ci miesiąc kontrolę mieli

Jeszcze pracownica

Mam nadzieję że dziewczyny na sklepach są na tyle mądre aby pisać fakty autentyczne w formularzach które kuerowniczki dzisiaj rozwozily z pytaniami od której do której pracujemy i czy przerwy mamy. Tyle lat człowiek przerwy nie miał bo czasu na to nie było, bądź jak człowiek stanął sobie w koniki to zaraz wielkie oko miało pretensje jak popatrzył w monitoring bądź jak odwiedziła któraś kierowniczka. Czyżby zmiany w Awiteksie. Krótko powiem przerw nie miałyśmy nie mamy a może będziemy miały, i powinni nam płacić jeszcze godzinę nocne np sklep otwarty 5.30 a do pracy przychodziłysmy 4.30 wycjodzilysmy 13.30.

Ola
@Jeszcze pracownica

Na którym sklepie przychodzisz na 4.30?

klient

Jak sklep jest otwarty do 21.00 to powinno się handlować do 21.00 zwłaszcza że jest na sklepie dwóch sprzedawców

Student

A dlaczego u was notorycznie się zdarza że 10 minut przed zamknięciem już sklep zamknięty???? Skoro info na drzwiach jest ze do 21 to może warto zmienić że czynne do 20.50 bo człowieka trafia jak zderza się z drzwiami

@Student

A może warto też pomyśleć o ludziach którzy kończą pracę o 21 i tylko do tej godziny jest im płacone! Z jakiej racji to oni mają zostawać 10-15min dłużej w pracy bo Ty o 20:50 przypomniałeś sobie że nie masz pieczywa?! Serio?!

Nikt dawno nie udzielił informacji na temat zachowań sprzedawczyń i obsługi na sklepach. Nikt nie ma nic do powiedzenia na temat ?

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Awiteks? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Piesek

spadaj na drzewo kotku

Iza

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i o tym powinny wiedzieć osoby, które pracowały w innych firmach. Jak dla mnie firma jest w porządu! Pracuje i mam nadzieje,że doczekam tu emerytury. Są obowiązki,są klienci, są wypieki, są kawy,są stoliki,jest ruch, jest sprzedaż pieczywa, ciasta.Trzeba posprzątać, trzeba towar wyłorzyć ale każdy kto chciał się przyjąć do pracy chyba ma świadomość że piekarnia to piekarnia więc sprzedajesz żywność. Nie wymagajcie, że nagle ciuchy będziecie sprzedawać w Awiteksie i jedynym obowiązkiem będzie powieszenie ich na wieszaku.Choć sądze,że nawet w odzieżówce to nie jest jedyny obowiązek i kierowniczka też jest. Ja jestem zadowolona, a komu nie pasuje to wolna droga. Rynek pracy jest teraz tak przychylny pracownikowi więc szukajcie czegoś innego.

Mariola

Również pracuje w tej firmie wiele lat, bywało różnie raz lepiej raz gorzej. Zależy jaką kierowniczką nad Tobą stoi.. - większość z nich to tylko gada przez telefon. No ale wypłata na czas, kadrowe ok, klienci różni. Nie jest źle ????

zadowolona pracownica

Tak oczywiście, będę zaraz wychodziła do pracy . jestem z niej bardzo zadowolona zarabiam 1530 zł na rękę pracuję 24 h w każdą sobotę i 24 h w każdą niedzielę a czasami nawet robię nadgodziny bo się nie wyrabiam się w jednej dobie. Mam nad sobą cały czas kierowniczkę, mam podpisaną umowę o odpowiedzialność materialną, nie mogę brać chleba i ciast do domu, muszę być co do minuty na sklepie, nie mogę czytać gazety książek, rozmawiać przez telefon komórkowy,z koleżankami, nie da się kombinować. I to wszystko aż za 1530 zł. Jestem bardzo zadowolona.Muszę ci powiedzieć że jednego dnia to nawet pracowałam na kilku punktach : sakiej, wlotowej, gramatyka, na królowej, na placu centralnym, gelerii kazimierz i pkp. Ale dałam radę . Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę muszę lecieć do pracy.

Pracownica
@zadowolona pracownica

????????????????????????Bardzo dobrze napisane Zadowolona pracownico wykorzystują ludzi na maxa. Nie interesuje ich że nie ma się czym dojechać, że ma się swoje życie prywatne a nie tylko praca w Awiteksie, a spróbuj powiedzieć kierownicze NIE na bank codzienne kontrolę czepianie się o pierdołe że źle zmiotke odlozyłaś. Wyzysk wyzysk wyzysk

@zadowolona pracownica

Kierowniczki ciągle się czepiają to jest nienormalne!!!!!

Pracownica
@pracownica

Dokładnie już szybko zapomniały że były kiedyś na takim samym stanowisku jak my

Kierownik dużej restauracji
@pracownica

No coś podobnego to jeste poprostu nie dopuszczalne żeby kierowniczka się czepiała

Bezrobotna
@pracownica

Naprawde?ja myslalam ze przy pracy to sie nie ma kierownika nad soba,ze bede robic co mi sie podoba a tu takie rzeczy?!to bez sensu,wole zostac na pincet +

Bezrobotna
@pracownica

Napawde?ja myslalam ze bedac w pracy nie ma sie kierownika i ze moge robic co chce.a tu takie rzeczy?! Bezsensu,wole siedziec na pincet +

Widzę że większość ostatnich komentarzy pochodzi od klientów firmy Awiteks. Takie opinie również są dla nas cenne, gdyż składają się na ogólny obraz pracodawcy, ale może są na forum pracownicy tej firmy, którzy chcieliby wypowiedzieć się na temat tego jak wygląda zatrudnienie w firmie i jakie warunki oferuje pracodawca?

Anastazja
@Marta

Kochana Martusiu, warunki dobre, pracuje i jestem zachwycona jakbym była niezadowolna i chciała sobie wyrobić mięśnie to bym się zwolnila i poszła do Biedronki.

Udo

Ich mochte in Awiteks arbeiten :)

klient z bohaterów

Chciałem zgłosić ze znowu nie było drobnych w sklepie na os. bohaterów kiedyś zgłaszałem ale nic z tym nie robicie.

Lili
@klient z bohaterów

Myślisz ze jak zucisz stówą to błyszczysz może czasem warto mieć drobne przy tak drobnych zakupach. Więcej zrozumienia dla drugiej strony że nie zawsze ma się wydać a pozatym są terminale można korzystać

Andriej

Ja być z ukraina ja chcieć do awitexu

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.