Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

KIKI

A co to wszystkie kierowniczki? nie no wiadomo ile ich jest więc po wypowiedziach także wiadomo, które się odezwały tyle mojego, że mogę paszkiety na Was i to co robicie z ludźmi ponarzekać. A swoją drogą nie pamięta wół jak cielęciem był, waszmości się znalazły, piją tylko kawusię a pracodawca myśli, jak to one pilnują jego interesu... śmieszne jesteście nie miłe Panie

ala
@KIKI

Czemu przeszkadzają ci kierowniczki? Co lepiej było jak nie byłaś kontrolowana- zapewne nic nie robiłaś tylko piłaś kawę i plotkowałaś przez telefon. Jak jesteś uczciwa czemu się boisz? Chyba że nie jesteś- to rozumiem agresję. Jak ci nie pasuję droga wolna. Jak jesteś taka odważna to porozmawiaj w cztery oczy.

Lukas
@ala

Ola, Ala (jedna osoba?).... macie chyba jaki (usunięte przez administratora) między pracownikami. Każdy ma prawo wyrazić opinię, że regionalna lub pracownicy i atmosfera im nie pasuje. A Wy naskakujecie na "byłą pracownicę". Nie wyciągajcie brudów, których same nie potraficie posprzątać. Nie znam jej ani Was, ale jeśli prowadzicie kłótnię na forum to może pora Was wymienić na inny skład. Pozdrawiam- byleby jak najmniej takich larw.

bravo

pięknie napisana wypowiedz powyżej,zasiłek dla bezrobotnych ma iść w góre nie długo wiec pewnie,po co się wysilać w awiteksie idz do awity tam zarobisz 1200zl +odpowiedzialność materialna może wtedy docenisz to co straciłas.

benny

Czemu jesteś taka nieszczęśliwa Alu w swoim życiu?? Zastanawiałas się?? Czas najwyzszy zrobić selekcję w tej firmie bo podstawa w handlu to mila obsługa a nie tylko narzekania.. po co to???

Ala

A ta nowa co po sklepach jeździ to taka sama jak czarny paszkiet, widać, że takie osoby pasują do gnębienia. Wyszczekane może... ale brak kultury taki, że ho ho szkoda, że muszę jakoś rodzinę wykarmić bo dawno bym poszła z tej firmy -pozdrawiam kierowniczki ha ha ha

HaHA
@Ala

(usunięte przez administratora) , myślę że najwyższy czas opuścić firmę. Rodzinę możesz wykarmić również z zasiłku dla bezrobotnych. Tam znajdą ci porządną pracę za porządne pieniądze. Tylko zaznacz w ankiecie że nie chcesz wykonywać poleceń przełożonego i nie wolno ci zwracać uwagi. Myślę że przyjmą cię od ręki.Ha, Ha, HA

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
emeryt

to nie opinia tylko skarga ,na personel sklepu przy ul.Rynek kleparski,basztowa lot ,krakow,personel jest nie sympatyczny nie maja wiedzy o produktach,slownictwo i komunikacja z klientem jest załosna,wrecz kompromitujaca ,mysle ze zostaną wyciagniete odpowiednie wnioski dotyczące tych osob były klient

oskar

na ulicy zdrowej jest sympatyczna młoda pani zakupiłem ciasteczka-a na opakowaniu zauważyłem logo-stąd ta moja opinia -plus dla tej pani

Grzesiek

Musisz się umówić na rozmowę kwalifikacyjną do szefa to się "wszystkiego" dowiesz.

Ola

Pewne to jest to że przyjdzie kiedyś po nas kostucha

Karola

Hej ;) Mało interesuja mnie sklepy, atmosfera w nich panująca i wasze relacje osobiste ;) Chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli ktoś dostanie pracę na produkcji (piekarz) - to czy praca ta jest pewna? jeżeli pracownik jest OK, to czy firma nie zwalnia pracowników z byle powodu? Innymi słowy, chciałabym zapytać czy na produkcji jest duża rotacja pracowników?

zcx

Nie polecam tej firmy. Szczególnie kadrowej, która ma problemy z pamięcią i tylko na początku jest miła.

rejjj

Nie ten jest mądry,kto wiele spraw umie,lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie

Noworoczna

Dla informacji "noworocznego" nie jestem nawiedzona. A Ty jak coś piszesz to rozwiń myśl bo jesli myslisz ze sie bede domyslac o co chodzi to slaboxD Każdy ma prawo do wlasnego zdania, ja je wyrazilam a ty zadales pytanie nie zwiazane ze sprawa wiec proponuje sie nie odzywac w takim wypadku. Chyba ze bedziesz mial cos madrego do powiedzenia to wtedy napisz cos madrzejszego!

noworoczny
@Noworoczna

Dalej masło maślane

Noworoczna

Wg mnie wszystkie negatywy piszę jedna osoba, żeby narobić dużo szumu i rozkręcić aferę. Nie ma sensu w ogóle poruszać tego tematu. Jak widać firma funkcjonuję i to bardzo dobrze, towar jest świetnej jakości, a wszyscy pracownicy zawsze dostają pensję na czas. To czy kierowniczka się uśmiecha czy jest nadęta, to wewnętrzna sprawa firmy i zapewne wszelkie kwestie właśnie tak są wyjaśniane. Z resztą na tak prężnie rozwijającą się firmę nie łatwo jest zmieniać skład który jakoś sobie radzi, na kogoś nowego komu trzeba zaufać i przekazać wszelkie informację marketingowe etc. Później taka osoba popracuję miesiąc i odejdzie do konkurencji. Jest wiele powodów dla których Awiteks wykonuje takie ruchy czy inne, a które dla przeciętnego Kowalskiego są nie zrozumiałe bo jest na to za głupi! Wszystkim jest łatwo oceniać, ale jakby ten ktoś miał trzymać pieczę nad tym wszystkim chociaż przez 5 min to by oszalał z nadmiaru obowiązków i wycofał te wszystkie "mądrości". Ogólny szacunek dla firmy, a wszystkim niezadowolonym polecam albo zmienić pracę, ale odstresowywać się gdzie indziej:) Noworoczne pozdrowienia!

noworoczny
@Noworoczna

Czy ty dziewczyno jesteś nawiedzona?

ania

Skoro komórka i lusterko to ich praca to czemu nie potrafisz tego powiedzieć wprost tylko wypisywac na forum jeszcze anonimowo. Jeżeli długość rzęs świadczy twoim zdaniem o ilości oleju w glowie to może to zwykla zazdrość? Każdy kiedyś się uczy a to czy ktoś mniej czy bardziej dba o wyglad to już indywidualnya sprawa, dużo przyjemniej kupuje mi się towar od osoby zadbabej i uśmiechniętej niż od gburowarej zarozumialej osoby ktora myśli ze skoro pracuje 9 lat posiadla wszystkie rozumy. Do osób uczących się zawodu nie potrafia otworzyc geby tylko skarza sie za plecami obgaduja i wypisuja na forum żeby nie wiem co dowalic tym komus? Debilizm i brak jakiegokolwiek rozsądku i lojalności wobec drugiej osoby

Iwona

Kierowniczka Magda i Monika są wymagające, ale od nich też szef wymaga. Kierownikami i menagerami są z reguły osoby konkretne. Panie ze sklepów mają tu dużo do powiedzenia, ale zapominają jaką pensje dostają. Żadna piekarnia ani hipermarket tyle nie płaci. Pracujesz 8 godzin i idziesz do domu, każda tylko narzeka że kierowniczka zwraca uwagę. Zwraca o rzeczy istotne. A to forum, nie jest o kierowniczkach kierowcach czy kobietach na sklepach. Ważniejsza jest jakoś produktów i ich ciągła sprzedaż. Odwiedzam często różne punkty Awiteksu i nie słyszałam nigdy nic oprócz dzień dobry, sądecki i krojony. Taka rozmowa jest poziomu placy targowego z jarzynami. Pozdrawiam

natali

Pracuje w firmie okolo 9 lat nie zawsze podobało mi się zachowanie różnych ludzi , ale te młode co teraz przychodzą z rzesami na kilometr i to w 90% jest zawartosc ich glowy , to nieporozumienie .Komórka i lusterko to ich praca.

paula

odp.Paulina .Po twoim wpisie to widac komu kultury brak .Zazdrość to nie dobra cecha facet cie rzuci.

edzia

Na twoim sklepie była raz i chciała cię zabić za co ?????za brak towaru czy za bałagan na sklepie. Na moim sklepie bywa stale (tak jak inne kierowniczki ) i jakoś żyje może poszukaj winny w sobie ????leniucho

edzia

edyta

Byla raz u mnie na sklepie ta czarna naprawde mine miala na samym wejsciu jaby chciala mnie zabic.Ale widac tak musi byc trzeba byc nie milym w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.