Opinie o Natrol w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Natrol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Natrol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natrol w Olsztyn

bebe Nowy wpis

W niczym nie ma problemu @H :) Studentów zatrudnia na umowę zlecenie, a resztę na umowę o pracę po prostu. Jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie jest. Tym bardziej, że no zarobki nie są niskie, a firma zapewnia szkolenia i jest możliwość rozwoju.

Wilero Nowy wpis

Nikt przy zdrowych zmysłach nie podejmuje już umowy zlecenie na tego typu pracę. Tym bardziej, że praca jest organizowana na stałe. Nie wiem kto tego typu informacje wysyła pomocy, że za brak zapasu kara etc. W ten sposób zaraz się okaże, że te umowy partnerskie są jednym dekalogiem i jak zrobisz to i to i skłamiesz. Generalnie słaby pomysł biznesowy.

harry Nowy wpis

Jak bardzo jest tania ta owa siła robocza? W sensie pytam o jakieś widełki jeśli chodzi o pensję dla nowej osoby. Czy do tego można dorobić, czasem dostać cos w rodzaju premii albo za pomocą nadgodzin? W ogóle coś takiego jak nadgodziny tu się czesto zdarza, jeśli tak, to czy sa płacone zgodnie z kodeksem pracy?

karina Nowy wpis

Chyba umowe zlecenie,ja tam kilka dni wytrzymalam na szkoleniu ,ale mialam dosc,stanowiska pracy powinny byc oddzielone boxami,a nie zeby wiecej ludzi w ciasnym pomieszczeniu zmiescic,do tego ci co dluzej pracowali jeszcze mieli pretensje ze oni wiecej telefonow wykonuja,nawet jeden pupilek szefa,wazeliniarz zamknal na klucz drzwi wejsciowe od budynku i ie mozna bylo powietrza zaczerpnac,wkurwilo mnie to,ja nie jestem niczyim niewolnikiem zeby tak mnie traktowac i od kluczem trzymac,mja znajoma i kolega oceili prace jako najgorsza z mozliwych i tez odeszli.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Natrol? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
karina

Doczytalam sie juz ze to partner TP.Orange,wiec wygladaja na spoko firme,powiem tak,rozmawialam z pracownikami ,wyplaty terminowo i powyzej 1000zl na rekę maja co miesiac,nikt u na non stop ze sluchawkami nie siedzi przerwy na kawe,czy papierosa ,lub aby troche zaczerpnac powietrza robi sie wedlug swoich potrzeb ile razy chcesz,praca to tylko 5 godz.i mozna uzgodnic z szefem na ktore ci pasuje przyjsc czy 10-15 lub 15-20 ,zawsze mozna sie dogadac z szefem bo wyglada na bardzo w porzadku do pracownikow,wszyscy jestesmy po imieniu.ja mam stala rente to bede zadowolana jak 1000zl sobie dorobie.

karina

Co oni maja wspolnego z tTelekomunikacja Polska S.A. Orange?ja szukam u nich pracy,niby z wyplatami pracownicy mowia nie ma problemu,ale czy to nie oszusci podszywajacy sie pod TP.SA?Zalezy mi zeby wiedziec jak najwiecej,u zlodzieji naciagajacych ludzi nie chce pracowac,napiszcie

Paulina

Zgadzam się z innymi ludźmi.. Ta firma już dawno powinna nie istnieć! Pracowałam tam do września i do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia, które mi się należało za zrealizowane umowy. Chyba pracowałam w caritasie, jak większość ludzi zatrudnionych w Natrolu. To coś co jest nazywane firmą, jest wielkim oszustwem. Niby stawiają na profesjonalizm, a ludzie, którzy maja być tam zatrudnieni( oczywiście na umowę zlecenie) przechodzą szkolenie 3 godzinne i od razu kierownicy każą dzwonić do ludzi, gdzie nie ma się w ogóle pojęcia o niczym co jest związane z tą działalnością. Ludzie, którzy podpisują umowy są oszukiwani na każdym kroku.. Nie polecam nikomu takiej pracy - pracy charytatywnej!

aga

a ktoś wie może gdzie oni się przenieśli ? bo mój pit nie doszedł więc chcę się sama pofatygować a tu ups... drzwi zaryglowane i nikogo nie ma....

k....

A ja dostałam PIT11 , ale z zaniżonym zarobkiem. Firma oszukuje. Odciąga nam podatek, a nie wpłaca do US. Prezes to krętacz.

aga

ja również nie i sądzę, że jak sama nie pujde to się nie doczekam >.

była,

Czy ktoś dostał już PIT11 za 2012, bo to już 27 luty a ja nie dostałam jeszcze.

boss

ByłyPracownik - 2012-07-08 01:55:44 Ogarnijcie się ludzie! Wieczne jęki i użalanie się nad sobą. Widocznie nie nadawaliście się i nie nadajecie się do pracy w sprzedaży. Zarobki może nie są szczytem marzeń, ale od czegoś się zaczyna. Wynagrodzenia w mojej grupie i moje nigdy nie były niższe od najniższej krajowej netto. Skoro grupa kilkunastu osób była w stanie utrzymać siebie, swoje rodziny i zapewnić sobie umiarkowanie dostatnie życie to dowodzi o tym, że jak się chce to zarobić można. Nikt nie płaci za opierdalanie się i nieróbstwo. Wynagrodzenia zawsze były wypłacane terminowo a jeśli miało dojść do jakiegokolwiek opóźnienia to mówiono o tym w prost. Nie rozumiem oburzenia i szukania dziury w całym przez niektórych. Natrol jest i będzie firmą godna polecenia z mojej strony. Doświadczenie nabyte w tej firmie przygotowuje do pracy na wyższych szczeblach zawodowych a ludzie tam pracujący nie dyskryminują i nie dyskwalifikują ze względu na wiek, wygląd czy inne. Jeśli macie problem związany z tą firmą to, albo się nie nadajecie, nie wyszło wam i się użalacie albo zaszliście komuś za skórę, Osobiście nie znam nikogo tak przec (usunięte przez administratora) owo nastawionego do tej firmy jak Wy. Pozdrawiam i życzę znalezienia równie (usunięte przez administratora) istego pracodawcy (usunięte przez administratora)

dzien dobry tp obecnie orange

hehe czlowieku o czym Ty mówisz...???? Najnizsza krajowa heh ciekawe... u Nas najwyzsza placa z calej grupy wynosi max 700zł i taka wyplate dostaja osoby,ktore robia po 40 umow! A reszta to tak jak wyzej - wolontariat,bo w domu nudy!:). Ludzie pracuja i robia umowy,ale odrzutów zawsze jest wystarczajaca ilosc aby nie dac zarobic! A \"koordynatorzy\" zarabiaja 2000zł. A Ty w (usunięte przez administratora) ie siedzisz u prezesa tylko nogi Ci wystaja:) nie wysilaj sie -wiecej nie zarobisz:)

lucjan pierdzibąk

mam już wszystkiego dość KOMPLETNIE BRAK WARUNKÓW DO PRACY - baza nienadająca się w ogóle do niczego, jak podpiszesz z 20 umów to dostaniesz 700 zł brutto. Co z tego że praca 5h jak pensji nie ma wcale. Ogłoszenia w internecie wiszą co minutę na tablicy.

oO

a Ty szefuniu pracujesz za 300 zł jak my, szarzy pracownicy ?

dino.

Bo pracować trzeba tak, żeby były wyniki. Praca dla samej pracy, to bez sensu. Tak było w PRL-lu, płacili za obecność.

CELL

tu jest gorzej niż w callcomie, złotówki nie zobaczycie, płacą tylko za same umowy - beznadzieja!!!! nie polecam zmarnowane dni z mego życia wolontariat nie praca

zdecydowanie odradzam to po pierwsze, po drugie tam pracuja ludzie z trade group (poczytajcie sobie) bo jest to samo, po trzecie co do kasy wszystko sie zgadza-charytatywnie

NATROL-OBECNY PRACOWNIK

ZGADZAM SIE Z WYPOWIEDZIĄ W 100%

re...

ex worker - 2012-08-10 13:19:35 a mi tam sie podobało, atosfera super, pierwsza wypłata tyłka mi nie urwała, ale za to druga wynagrodzila wszytkoMożesz napisać w jakim mieście pracujesz, bo ja właśnie się przyjmuję w Ostródzie. Ogólnie wszyscy psioczą na ten Natrol, ale ja chcę spróbować popracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Natrol - Olsztyn

Natrol