Opinie o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski w Starogard Gdański

dragon501

witam mam doświadczenia z tym człowiekem z Szwajcari wiem gdzie ma zarejstrowaną firme jest mi winien ponad 1000FCH jeśli chodzi o pozew zbiorowy chetnie sie dołocze .Anajlepiej to spotkajmy sie wszyscy razem i zacznijmy działać .

K
@dragon501

Mam taki sam problem.Od zeszłego roku jest mi winien za KOLN ponad 2000 euro a jest nas 6 os. razem to ponad 50 000 zł. Jak możesz to podaj mi swój tel. na karte najlepiej. Mam pewne informacje ważne. Albo lepiej Skypa. Czekam.

oszust
@K

witam wyrafinowany oszust nie zapłacił jeszcze za swego marnego zywota nikomu uczciwie .toczy sie sprawa przeciwko miedzy innymi jemu .za oszustwa

olek
@K

Witam wszystkich. Potwierdzam ostatni wpis ten człowiek był i jest szykanowany przez ludzi zdradzajacych swoje żony alkocholików,naciągaczy inaczej.ja pracowałem w tej firmie dopuki mu firmy płaciły to zawsze wypłacał,ale nie wszystkie zapłaciły,przez takich ludzi nierobów jak wy.Którzy piszecie brednie.dla mnie i innych moich kolegów jestescie zwykłymi prostakami i oszustami.

damian

To w ogóle firma famm zaborowski jeszcze funkcjonuje? czyżby mieli tez i zadowolonych pracowników? Czy może cos sie poprawiło?

Heh, dziwne, że nikt nic z tym nie zrobi, skoro tylu pokrzywdzonych. Czym tak zwabiają, opiszcie by ostrzec tych naiwnych ludzi, co Wam naobiecywali?

To czemu pracowaliście? Ja bym się nie odważył pracowac bez papierów. Coś obiecywał po za umowa, jakieś premie pod stołem?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
?

z nikim nie chcial podpisac umowy, caly czas przekladal spotkania w tej sprawie, nie chcial przyjezdzac

tomek

- 2013-09-16 15:26:43 ja czekam na ponad 800€ja tez czekam na ponad 2000 euro

ja czekam na ponad 800€

Czy ten brak wynagrodzenia to posty jeszcze odnośnie[usunięte przez moderatora], czy [usunięte przez moderatora]? Bo może[usunięte przez modratora] zostawił [usunięte przez moderatora] a w[usunięte przez moderatora] jest trochę lepiej?

Możesz spróbować napisać trochę ogólnie? Bo mnie zaintrygowałeś? Nadal Ci nie wypłacili? Będziesz się z nimi sądził?

Rozumiem, że sam kiedyś się zgodziłeś, prawda? ;) To kiepsko płacą, czy jak? Zakwaterowanie beznadziejne? Dlaczego tak odradzasz?

Takie buty z M&M construction, a jeśli ktoś rzeczywiście zna się na robocie, może liczyć od razu na stanowisko brygadzisty? Czy mają własnych?

?

Poczytaj wczesniejsze wpisy... Niby przedstawiaja sie jako firma budowlana, ale firma budowlana to taka, ktora szuka zlecen i wykonuje zlecenia dla klientow. Firma posiada na stale zatrudnionych i ubezpieczonych pracownikow, a [usunięte przez moderatora] nie spelnia zadnego z tych warunkow. Jesli uda im sie wyzebrac jakies zlecenie (bo co to nie oni), szukaja po Polsce naiwniakow i wysylaja ich do Niemiec przestawiajac jako super fachowcow, i tak to wlasnie wyglada, ze na budowy wyjezdzaja piekarze i kucharze, ktorzy uwazaja sie za wielkich budowlancow bo kiedys kladli u wuja kafelki hehe... A wyjezdzajaz do Niemiec jedyne slowo ktore znaja to "Hallo"... pss... poza tym jesli szukacie uczciwej dobrze platnej pracy, najpierw nauczcie sie porzadnie jezyka, poczytajcie o niemieckim prawie pracy, a potem decaydujcie sie na wyjazd...

?

Ksiazke piszesz czy rzeczywiscie chcesz sie tam zatrudnic? Jak ktos mowi, ze to oszusci itd to po co sie tam pchac? Nie szkoda Ci nerwow czasu i pieniedzy???

?

niestety nie moge tu wkleic linkow, wpisz w google M&M Construction Sp. z o. o chodzi o firme z siedziba na ul. Rycerskiej (centrum handlowe Szwarc) w Starogardzie Gdanskim. Zobacz od kiedy firma widnieje w KRS!!!!

?

bo w niej pracowalem... (usunięte przez administratora)

?

od 2007 roku? dokladnie od 6.02.2013!!!! Zaborowski nie jest wpisany w KRS ale jest wspoludzialowcem/ wspolwlascicielem.. Gdyby sie wpisal w KRS Policja i Prokuratura szybko by go znalazla tyle ma przekretow na koncie....

oszukany

Nie ma firmy Famm! Trabie o tym juz ktoras wiadomosc, a wy nadal nic, nadal chcecie wyjechac za posrednictwem Pana Zaborowskiego. Naiwniacy. Zal mi was!

?

Nie chce Cie obrazac, ale Ty chyba nawet po polsku nie rozumiesz! Nie pakuj sie w to!!! NIE NAWIAZUJ Z NIM WSPOLPRACY!!!!!! jesli rzeczywiscie masz problem z jezykiem to zdaj sie na agencje pracy tymczasowej. Oni wszystko zalatwiaja, prace mieszkanie i nawet diety na wyzywienie! Jesli chcesz sie nauczyc jezyka to przy polakach go raczej nie podlapiesz. Z reszta, zrobisz jak bedziesz chcial, Ale za kilka miesiecy, moge sie zalozyc, ze i Ty tu napiszesz i bedziesz narzekal, ze Cie oszukal!

oszukany

a z tego co sie orientuje zalozenie gewerby kosztuje ok 20-30 euro. w ten sposob Pan Zaborowski, unikal placenia podatkow i ubezpieczenia za swoich "pracownikow" ktorzy i tak nie mieli podpisanej z nim zadnej umowy. Ponadto te zalozone gewerby nie mialy nic wspolego z prowadzonymi dzialalnosciami. Np Trockenbauer mial w gewerbie "szpachlowanie". Naprawde chcesz pracowac dla tego czlowieka? Lepiej naucz sie jezyka niemieckiego, sam znajdz prace u uczciwego, najlepiej niemieckiego pracodawcy. Znajomosc jezyka to podstawa, by nie zostac oszukanym. Kto zna jezyk i prawo pracy niemieckie nie bedzie mial tego typu nieprzyjemnosci, ze ktos nie wyplacil pieniedzy.

oszukany

Kolejny raz tlumacze, ze frima nie dziala juz jako Famm tylko jako M&M Construction (tak przynajmniej bylo do maja 2013). 400 Euro bylo za zalozenie konta bankowego, gewerby i prowadzenie "ksiegowosci"

Zostaw merytoryczną opinię o FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski?

Zobacz opinie na temat firmy FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski?

FAMM ZABOROWSKI Marcin Zaborowski
2.1/5 Na podstawie 51 ocen.
  • 16
    83-200 Starogard Gdański