PPUH "ERPLAST"

Bydgoszcz

Opinie o PPUH "ERPLAST"

Iwona

@zdecydowanie niezadowolonypiszesz, że oferowane stawki nie zgadzały się z tymi, które padły podczas podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czy jeszcze coś zaskoczyło Cię po rozpoczęciu pracy? Jeśli możesz, to podaj również pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój komentarz. Piszesz też o licznych nieprawidłowościach w firmie. Chętnie usłyszymy również od innych pracowników, czy ich również taka sytuacja dotyka. Chciałabym również dopytać co rozumiesz pisząc, że w firmie występuje mobbing. Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Firma ma obowiązek przeciwdziałania takim sytuacjom. Czy mają one miejsce? Jeśli tak, to czy zgłaszałeś ich występowanie?

Zdecydowanie niezadowolony
@Iwona 23.06.2017 16:27

Zgłosić szefowi,że stosuje mobbing? Ha! Dobre. Zaraz by mnie zwolnił. A rodzine za co utrzymać?

zdecydowanie niezadowolony

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, mobbing, zmuszanie do nadgodzin, praca ponad normę. Stawki obiecują wyższe, po okresie próbnym są o wiele niższe. Panie z kadr oszukują pracowników niepełnosprawnych, zmuszajac ich do zgody w godzinach nadliczbowych. Brak umów na stałe. Część pracowników chodzi podpita i naćpana. Czekam tylko na odpowiedz z innej firmy i odchodzę. Nie polecam. Własciciel i kierownictwo to banda buraków

Iwona

Pracujesz w ERPLAST? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Nowy

@Nowy 01.03.2017 15:00
Witam. Mam zamiar podjac prace w firmie. Jakie sa warunki? Traktowanie ludzi? I jakie sa pieniadze na start?...

nie jest żle

kate

pokaząło się @lis. Jeżeli cię to interesuje to szukają programisty z wyższym wykształcenie i doświadczeniem. Programowanie w jezykuC, C++ , Microsoft Visual Studio. Nie piszą nic na temat wynagrodzenia, ale informatycy wszędzie zarabiają dobrze. Aplikujesz?

monika

a co macie na myśli mówiąc, że taka praca powinna być przyzwoicie wynagradzana? to co konkretnie polecacie zrobić? sam zastnawiam się teraz nad praca u nich, ale nie chce siedzieć w biurze po 12 godzin jednak wole te standartowe 8 godzin tak naprawde. Czekam jeszcze na nowe informacje od Was, pozdrawiam.

Pracownik WD

Takie narzekania a nigdy nie widziałem aby produkcja "rękawy sobie wyrywała". Jaka praca, taka płaca. Nie jest źle, dobrzy i rzetelni pracownicy pracują tu po grubo kilka lat, nie ma tu pensji "dyrektorskich" ale jeśli pracownik sumiennie wykonuje swoje zadania to pensja jest raczej zadowalająca. Co do Ukraińców, to w połowie bydgoskich firm ich mnóstwo choć moim zdaniem, żadni to fachowcy, raczej papudroki, lecz w tych czasach każda firma szuka oszczędności, czasem kosztem jakości...

młody

kolego "ikad", "Jac 1984" to prawdopodobnie ten który latem próbował się powiesić w szatni jak myślisz dlaczego? taka firma, takie zarobki, taka atmosfera. teraz nie masz po co tam iść zwalniają ludzi, dają umowy do końca roku a potem do widzenia,pracowałem kilka miesięcy i mi też nie przedłużyli, każą czekać do wiosny na telefon a w tym czasie zęby w ścianę, pracę masz pewną jeśli jesteś Ukraińcem i dobrze spawasz a jeśli nie to zapomnij, chyba że chcesz pracować po 12h za grosze

Antoni Boidudek

Firma prowadzona od 1985 roku hula aż miło. Nigdy nie pracowałem w lepszym zakładzie na takim akordzie jak tutaj. Myślę, że jest to ewenement na skalę światową i nagroda Nobla to by było za mało. Polecam i nie polecam każdy niech spróbuje sam najwyżej będzie musiał się podleczyć w Świeciu ale wyjdzie z tego:-).

ktos88

witam, ja pracowalem w erplast bydgoszcz. praca jak praca tylko pensja marna. zwykly pracown ik jest nikim. ukraincy niedlugo zqczna tu powstanie ;) tak na serio to ukrainied z grupa zarabia wiecej od operatora cnc. szkoda mi chlopakow od maszyn ale taka jest prawda. ogolnie nie polecam, chyba ze ktos chce zlapac jakie kolwiek doswiadczenie

Jac1984

Pracuje na warsztacie i jestem zadowolony Opinia jak najbardziej pozytywna

krzych

Erplast jest firmą, któa zajmuje się produkcją znaków drogowych, z zewnątrz wygląda to całkiem dobrze, ale jak jest wewnątrz to nie wiem.

wzruszony
@krzych 11.03.2014 11:51

Krzych ależ żeś walnął chyba Członkiem Zarządu jesteś

Ludzie nie piszcie tak na ten Erplast,bo źle aż tak nie jest.Pracowałem w różnych firmach i było o wiele gorzej.Faktem jest że przyjmują pracowników na kilka miesięcy .Kierownik naprawde wporządku,nie powiem ani słowa na niego.Normy wygórowane,ale nie wszystkie. Płacą zawsze,pensje nie są złe.Lecz czasami bywa tak że obcinają za byle co.Praca akordowa? to jest pic na wodę.Jak będą chcieli to ci tyle zapłacą ,czy będziesz robił więcej czy mniej ,to nie od tego zależy. Ale płacą nawet nieźle,jest to jedna z tych firm co jeszcze nie płacą tragicznych pieniędzy.

Pseudo handlowiec

Chłopaki nie zrzucajcie winy za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i brak zleceń na handlowców. Mówię o tych co jeżdżą. Co z tego, że składałem zlecenia jak to ja sam miałem je obrabiać, pilnować czy już są na produkcji czy jeszcze nie, bo zwykle nie!!! Ciekawe jakim trafem dużo późniejsze zlecenia wchodziły wcześniej?? I do tego jeżdżenie po pół Polski też za 1500 zł - śmiech na sali, albo premia taka sama dla handlowca jak dla pracownika fizycznego, dlaczego skoro mnie tam nie ma i nie mam wpływu na pracowników, przecież za to powinni odpowiadać dyrektorzy działów, których pensje były dużo wyższe. Poza tym powiem ostatnią rzecz. Pracowałem w wielu firmach. Tylko w Erplast biurokracja była tak liczna: m.in Dział kontraktów, dział sprzedaży, każdy po kilka osób i nic za tym nie idzie. Tam się miało poczucie, że nikt nic nie wie i nie kontroluje. Aż dziw bierze. I chwalenie się ISO - śmiech. Widać (usunięte przez administratora) z całym szacunkiem, sobie sam nie radzi!!!

pracuje już pare lat w tym zakładzie i moge powiedzieć tyle, jeszcze tak zle nie było. kasa pozal sie borze, za tyranie po 12-14godzin 1500zł nie powala na kolana, zresztą czekam tylko kiedy wpadnie kiedyś poządna kontrola i zamknie to wszystko na 4ry spusty, np ITD(kierowcy tyrają po 12h) Co do pana (usunięte przez administratora), chymmmm, jak by nie było to on pozwalniał albo pozwolił odejść najleprzym (patrz (usunięte przez administratora))kturzy pomagali stworzyć tą firme, a teraz jak sam został zepchnięty na boczny tor przez panią dyrektor to zrobił sie miły fajny itd. no właśnie pani dyrektor, przyszła z zarzutami i podejrzewam ze z nimi odejdzie, zmuszanie do pracy po 12h, do tego polecenie słurzbowe pracy we wszystkie soboty, no i najlrprze zatrudnianie rodziny cholera wie na jakich warunkach. Jeśli zwrucisz uwage lub nie będziesz współpracował z bratem pani dyrektor to lądujesz na dywanie. ps uwaga od wczoraj pracuje(nie wiem na jakiej zasadzie bo zatr nie jest) 2gi brat pani dyrektor. pozdr

anonimek

Prawda boli "libra125" ? Nikt się o kasę nie upominał. Twój obrończy instynkt jednak zapobiegawczo nakazał broniąc zaatakować - wspominając o kasie wskazałaś(-eś) co tak naprawdę Ciebie dręczy. Za dużo zarabiamy ? To ciśnie ? Jako były pracownik mogę śmiało powiedzieć, że ERPLAST swoim traktowaniem ludzi skończy na manowcach. Odeszli najlepsi - zatrudniliście pseudo-handlowców oraz ich pseudo-dyrektorów, którzy nawet dobrze nie potrafią pozałatwiać zaległych kontraktów, nie mówiąc o nowych (są takie ???). Co lepsze roboty trafiają do konkurencji. Szkoda Pana (usunięte przez administratora)... ale nie (usunięte przez administratora)- jedyny człowiek, który prowadził drogówkę jak należy. Docenicie jeszcze co straciliście. Nie wspomnę o należnych odprawach, które (usunięte przez administratora) schował do kieszeni - standard. Wzbogacił się, ale i tak na dokończenie hali nie starczyło :( Co za szkoda. Nie wiem czemu ale wszyscy dookoła mówią o ERPLAS-cie w czasie przeszłym - czyżbyście byli już u schyłku ? Zatrudnijcie Profesora Miodka do korygowania naszych wypowiedzi a sami weźcie dłuuuuugi urlop, bezpłatny oczywiście !!!

libra125

Sądząc po twojej ortografii i błędach na poziomie dzieciaka, trudno zrozumieć za co chcesz kupę kasy. Za co, skoro nawet podstawowej umiejętności pisania nie masz? Żal! I ty się o wielką kasę upominasz?! Ha ha ha

Ted Bundy
@libra125 07.07.2011 19:10

Lepiej nie umieć poprawnie pisać ,niż być nieuczciwą szmatą jak twoi kierownicy i zasrani urzędasy, a ty jesteś pospolitym lizusem skurwiałych kierowników wyzyskiwaczy , którzy legną sie jak zaraza i plugactwo gorsze od szarańczy, więc spaliłbym was w Auschwitz, bo tam wasze miejsce gnoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

były pracownik

...stabilna praca i dobra płaca, tak się ogłasza ten denny zakład, gdzie przekręcają ludzi z nadgodzinami i pensjami a cwaniaczki siedzą w biurach i nic nie robią za niezłą kasę...(usunięte przez administratora) ten zakład, zatrudniają ludzi za minimalne stawki jak mają dużo pracy a potem wypad, i pełno szwendających się pseudo kierowniczków z telefonami w łapach (usunięte przez administratora)

ile zarabia pracownik u was ktory stawia znaki?

ja

A Panowie z tych aut czym się charakteryzują?? :D

przyjmę do pracy Erplast:) kto che zastąpić narzekających kolegów proszony jest o zgłoszenie się do działu kadr - grupa inwalidzka mile widziana :) Pozdrowienia dla pana z białej vectry ( wiemy ze jezdzi bez prawa jazdy) i czarnego citroena :)

Przyjaciel

Kolega ma rację, z tymi podwyżkami to można byłoby coś zrobić. Natomiast nie zgodzę się z faktem rzekomego wręczania kopert do ręki. Jeżeli ktoś tego nie widział to niech nie oskarża, bo oskarżyć łatwo ale udowodnić już dużo trudniej. Dlaczego jednak jest tak źle ??? Odpowiedź wydaje mi się łatwa, po prostu jest na to przyzwolenie... Kochany dyrektor nie kontroluje napływu zamówień, a raczej ich braku, gdzie są kontrakty, gdzie jest praca. Dlaczego inne firmy mają zamówienia i potrafią płacić pracownikom, natomiast my mamy już połowę marca i stoimy ja strach na wróble na środku pola i nic nie robimy, tego nie potrafię pojąć. Praca jest jaka jest, a raczej jej brak... z mojego punktu widzenia pozostaje nam czekać bo co innego możemy zrobić. Zwolnienie się jest pewnego rodzaju wyjściem ale pamiętać należy, że w dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć dobrze płatną pracę. Pozostaje nam tylko czekać, tylko pytanie jak długo....

Norek

Podzielam opinię kolegów niestety pracowałem w tym cyrku tam kazdy z biura chodzi zarobiony i pewien siebie niestety pracownik jest nikim , pracowałem tam w tym Erplaście jak to sie zwie przez 7 miesiency z czego ani razu nieujżałem premi na oczy tłumaczyli się kryzysem a w biuze sobie nagrody w kopertach dawali . Ja miałem 9,50zł na godzine po 3 miesioncach miałem obiecanom podwyżke do kturej niedoszło ale zato doszło straszenie o zwolnieniach to poszedłem na chorobowe niestety to zakład pracy chronionej i powinni zwrucic tam uwagę urzędnicy od kontroli a nie brac tylko koperty w renke i dowidzenia nikt nic niewidzi ludzie sie tam wykańczajom ten zakład powinna odwiedzic jakaś nieoficjalna komisja a nie żeby właściciel zarabiał na czyjejś krzywdzie i chorobie . Pozdrawiam kolegów z erplastu powodzenia

Bożyszcze nastolatek

Pewnie kolejną premie ujrzymy dopiero... na koniec roku, żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska.

mam wolne

Ciekawe kiedy będą znowu zatrudniać....

Bożyszcze nastolatek - 2010-03-12 21:36:09 Powiem tak... wszyscy tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ten Erplast, a jednak w nim siedzicie i pracujecie. Jak coś się nie podoba to droga wolna, nikt was nie trzyma w tym jak piszecie a ty to kto?Personalny?czy z rodziny?

Bożyszcze nastolatek

Powiem tak... wszyscy tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ten Erplast, a jednak w nim siedzicie i pracujecie. Jak coś się nie podoba to droga wolna, nikt was nie trzyma w tym jak piszecie ( usunięte przez administratora )" na siłę... Pozdro :D PS. szukam pracy :)

Pracownik Erplastu po raz 2

i ta atmosfera która panuje ciągłe straszenie

Pracownik Erplastu

Potwierdzam Opinie kolegi wyżej prawdziwe ( usunięte przez administratora ) są tylko napisu brak :D zatrudniają ludzi na kilka miesięcy potem kończą się zamówienia i koniec kariery w ( usunięte przez administratora ) i tak co roku !a wypłaty dobre tylko w tedy gdy jest premia ale żeby mieć 40% to trzeba wyrobić normę godzinową (taki ukryty akord;) ) dodam że normy wygórowane , nie polecam .

Hrab

Erplast jak co roku zatrudnił jesienią dodatkowe osoby na czas określony i nikogo nie zwolnił. Po prostu umowy się skonczyły. Najlepsi zostali - dostali nowe umowy. A czy praca jest ciężka ? Jak wszędzie, zresztą to rzecz subiektywna - dla niektórych każda praca ciężka . Na pewno to nie kopalnia

Zostaw opinię o PPUH "ERPLAST" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "ERPLAST"