Opinie o Qualiter Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Qualiter Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qualiter Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qualiter Sp. z o.o. w Wrocław

Tajemnica

Jak dla mnie Qualiter to dziwna firma płacą w kopertach ochroniaże po nocach śpią jednym słowem monitoring coś się stara a ich obchody zal jedna i ta sama trasa normalnie pierwsza ochrona która interwencji nie ma normalnie pieniadze dostaja za nic bo nic nie robią he he co chwile coś im ukradna idealna praca dla leni za 7 złoty za 1h

warsaw

jestem zadowolony z pracy z pensji która zawsze przed czasem ludziki spoko kierownik również i dowódcy... równiez sa ok naprawde idzie sie dogadać!!! jak na ochrone?? jest zajebiśćie.. ale jeżeli jest ktoś leserem to zawsze bedzie mu żle nawet jakby deserki mu pod nogi zanosili:D jest spoxik:)

Cichociemny

Ludzie powiedzcie a co z garniakami, czy za garnitur też kasują kasę? i czy za koszulę? 160 zł za buty? o matko to chyba z jakieś skóry one są...proszę o info czy są wypłacalni...

Aktualne//7 PLN/h//wyplata przed czasem

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Qualiter Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Ble

Racja, wcale nie jest zle.

cieć

biedne płaczki widzę tutaj są. Szczególne uznanie dla tych co nawet poprawnie po polsku napisać nie potrafią ale najwięcej żali wylewają :D Jaki pracownik takie ma zadania. jak jest naiwny to wciśnie się mu każdy kit. Jeśli się ma dobrego kierownika i kolegów w pracy to pozamieniać się nie jest problemem :) najłatwiej narzekać :) a na moim zakładzie nie ma nikogo kto narzeka :)) pozdrawiam i jak nie pasuje to się zwolnić a nie płakać dzieciaczki :D

gość

Po 1 jak ktos nie jest z zawodu ochroniarzem to ile by chciał zarabiac jak nie 6zł/h? Po 2 to ze kierownik jest na danym obiekcie do (usunięte przez administratora) to nie znaczy ze cala firma jest do bani... A po 3 ja tez pracuje po 24 i jakos mi to nie przeszkadza...Wiecej godzin to wieksza pensja wiec nie rozumiem wiekszosci... Moze i sa jakies zastrzezenia ale ja jakos w tej firmie pracuje i nie narzekam...

gość

zawsze tak jest jak kogo wywalą z roboty to potem się anoniomowo wypłakuje w mankiet internetu oczerniając innych. Prostackie to i widać że nie może się z tym pogodzić!!!! pozdrawiam

Dziadek

30 dzien konca Qualitera no coz szkoda ale tak bywa (usunięte przez administratora) ImpelPimpel i co (usunięte przez administratora) oplacalo sie sprzedawac osoby i ich wywalac z firmy wielki pan dowodca chyba na (usunięte przez administratora) idz czlowieku do ogrodka albo na dzialke podlewac kwiatki a nie za dowodce sie bierz Budowa the best chlopaki to chlipac ozorkiem tam jedziemy z koksem do 30 XD

bodi

Pracuje w tej firmie juz troche czasu i jestem bardzo zadowolony,pensja oraz warunki bardzo dobre odpowiednie do moich oczekiwan oraz kwalifikacji,ktore nie chwalac sie sa nie male.Ludzie poduczcie sie troche i wtedy zajmijcie sie praca bo wszedzie kazdego przyslowiowego zoltodzioba w polsce traktuje sie podobnie,niestety kraj zapewnia nam takie realia i trzeba sobie z tym radzic.Pozdrawiam!

Patryk sw

Nie Polecam tej Firmy nikomy Pracowalem tam to mnie zwolnili cos komus powiedziec to odrazu sprzedaja (usunięte przez administratora) i reszta po prostu smiech na sali z ta firma ale powiem tak przyjedzie kosa na kamien sprzedawczyki z galerji pozdrawiam budowe i kilku spoko ziomkow

Rafal

Pracowłem tam nie dawno wlasnie i sie zwolnilem jaki powod Pan z budowy Dowodca robi grafik jak mu sie chce i zmienia co dzien albo 2 dowiadujesz sie godzine 12 min przed zakonczeniem sluzby ze dal ci 24 nie maja ludzi bo sie zwalaniaja bo maja dosc i dobrze zycze tej firmie zeby upadala stawki glodowe (usunięte przez administratora) jak frajer jakis dodam jeszcze ze firmy inne to po prostu smieja sie z was tak jak poprzednik mowil i tutaj jest prawda albo najlepsze to D inaczej dniowka i 24 1 dzien wolne (usunięte przez administratora) kto dal pajacowi robic grafiik tak j(usunięte przez administratora) grafik to sie ustala na miesiac czasu i tyle a nie ludzie tez maja swoje sprawy itd za buty za wczesniejesze zwolenienia ci zabieraja 160 zl oczywiscie tajemnice sa miedzy obiektem dowodcami a pan prezes o niczymy nie wiem Banda iditow i tyle nie polecam tej firmy myslalem ze to cos porzadnego ale jednak sie mylilem moze jak by pozatrudniali ludzi co sie znaja na tym i tak dalej to moze by cos bylo z tej firmy a nie przyjol co nie ktorych takich cieci ze masakra jedno strzalowcow ale dobra mniejsza o to powiem tak albo oni cos zrobia z tym wougle albo ta firma pojdzie na dno i w sumie bym sie cieszyl bo bede mieli nauczke bynajmniej jak na razie to dla mnie slabo z ta firma a ci co ja oceniaja na 4 5 to same (usunięte przez administratora) itd ja tam daje tej firmie 1 bo to co sie dzieje tam to jest po prostu smutek i placz to juz Delta czy Securitas Gwarant itd maja lepsze warunki i wiecej placa niz tutaj na tym (usunięte przez administratora)

Rzadio

Ziomek rozbawiłeś mnie wukaesy hahaa a tak po za tym jak będę chcieli to wszystkim tam w (usunięte przez administratora) spuszczą tych co nie są z okolic i nie mieszkali kiedyś w tych rejonach czy to rampa czy galeria nawet na ulicy mordę rozpoznają i tyle a co do firmy ogólnie slabo jak dla mnie to po pierwsze Dowódca z budowy nie będę wymieniał kto robi grafik jak sobie chcę D i 24 (usunięte przez administratora) to jest nie legalne to raz w żadnych firmach tak nie ma nawet najgorszych nikt nie jest maszyna ma tez swoje zycie i sprawy a nie caly czas robota nie dziwie sie ze sie wszyscy z tąd sie zwalniaja jak takie cos sie dzieje stawki głodowe i tyraj jak frajer za 6 zl zal po prostu szkoda słów za buty tez 160 zl haha smiechu warte po prostu szczerze to sie z was inne Firmy smieja drogi Qualiterze jak slyszę od kolegow z interwencji z innych firm i od szefów paranoja z tą firma powiem tak jak by zmienili ze grafik np pod osobe uczaca sie czy tam inna jak jest sprawa typu rodzina i itd to jeszcze jeszcze stawki wieksze co najmniej 9 na taki obiekt umowa prawdziwa a nie jakies (usunięte przez administratora) to moze co by z tej firmy bylo ale najleszpe jest to ze np masz 12 godzin to 12 min przed koncem sluzby dowiadujesz sie ze masz na 24 zostac to mnie rozwala najwiecej tutaj dobra nie chce mi sie wiecej pisac bo szkoda slow do poki tego nie poprawiaj to ja tej firmy nie polecam

ssss

Tak czytam te komentarze i zgadzam sie tutaj pracuje w tej firmie i ogolnie z monitoringu kilka osob jest spoko z budowy 2 dowodcow tez jest oki ale racja firma upada jak widac ludzi brakuje wszyscy uciekiaja no sie nie dziwie jak taka placa oszukuja czasami za buty za szybsze zwolenia 160 zl az troche smieszne ale prawdziwe musisz (usunięte przez administratora) po 48 czasami a to jest nie zgodzne z prawem nawet dobra jesli to co najmniej 2 3 dni wolnego interwenjci nie ma wogule zal a co my mamy (usunięte przez administratora) zrobic tam dobra jest moze 2 3 weteranow w ochronie na budowie i z dowodcow na monitoringu to moze jakos by sobie poradzili ale co taki leszczyk co nie ma doswiadczenia by mial zrobic musi uciekac w takim razie bo co mu pozostalo tak szczerze jak to ktos czyta z firmy Qulaiter to panowie zastanowicie sie czy chcecie utrzymac to ochrone czy nie i wezcie sie w garasc bo to co teraz sie wyprawia tutaj to jest chore

Znajony172

Informacje są prawdziwe radze panu jak najszybciej zakończyć współpracę z tą firma puki jeszcze nie zaczął pan tam pracować. Myślałem że wrocław da się znaleźć uczciwego pracodawce ale sie przeliczyłem.Sky Tower jeszcze w budowie a ludzie juz kombinują jak dorobić się kosztem innych.Jeszcze raz przestrzegam przed ta firmą!!!!

Ciekawy

Dzisiaj podpisałem umowe z ta firmą czy te informacje są pewne?? prosze o odpowiedz.

Znajomy172

Chcialem wszystkich ostrzec przed firną Qualiter ja oraz mój znajomy zostali oszukani przez tą firme. Firma nie chciała nam wypłacic pieniędzy w wyznaczonym terminie a kazali pracować po 24 h pare dni pod żąd, grafik mial być dostosowany pod nas i pod nasz tryb nauczania a szef nie chcial sie zgodzić na zmiany w grafiku podczas egzaminów. Firma ta traktuje ludzi jak bydło. Ludzie nie dajcie sie nabrabrać i trzymajcie się z daleka od tych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Qualiter Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Qualiter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qualiter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Qualiter Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Skierniewicka 7A
    53-117 Wrocław