Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Fhtdg

Wiecie o co chodzi z. Tymi 13 stkami? Jeśli zarabiam 1500 na rękę to ile wyniesie ?

!!!!v3Ge
@Fhtdg

Tyle ile sobie wypracowalas....

@!!!!v3Ge

Jak głupio odpisujesz,to po co wogole piszesz????

!!!!v3Ge
@ja

Głupie pytanie , g,lupia odpowiedz.................

Bystrzycy
@!!!!v3Ge

Nie a głupich pytań, są tylko glupie odpowiedzi. A co mam rozumieć po tym, że 13 wyniesie 100% ? To, że dostanę rzeczywiscie całą wypłate dodatkowo do pensji ?

HD

Donoszą tylko i wyłącznie lizodupy. Spalic takich na stosie. :-D

pitówa

Marza jest spoko laska ale jest starym pracownikiem i to wystarczy żeby ją gnębić. W tej firmie już tak jest im dłużej pracujesz tym mniej się z Tobą liczą, a szkoda, że nie docenia się pracowników z doświadczeniem

lala
@pitówa

Każdy jest jaki jest ale czy to odrazu powód żeby skarżyć bo ktoś na kogoś krzyknął ? Marza jest spoko a inni niech pomyślą bo w tej firmie nie płacą za donoszenie na koleżanki

pitówa

ale cyrk na PT, grupwe kapują, dzieci płaczą, a Marza wrzeszczy ha, ha

Róża

O co dokładnie chodzi

@Róża

jedna z grupowych ma być podobno liderką i teraz chodzą do brygadzistek i kapują na koleżanki, a przeważnie jest to kłamstwo albo daleko mija się z prawdą a żyrafa jest taka wredna że niedosyć że kapuje już na wszystkich to jeszcze pisze podanie o zniesienie wilka z brygadzistki

Róża
@pitówa

Ale cyrk.Powiem że na innych działach też tak jest.

@pitówa

ale ta zyrafa jest świna wcześniej napisała na p. Beatkę z kontroli

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Obecny

Jestem pracownikiem od dawna i Phoenix to moje życie i super firma. szkoda, że czasami pracują tu ludzie zupełnie zbyteczni. Psuja tylko atmosferę i zapał do pracy.

Sylwia
@Obecny

Też pracuję od dawna i praca jest naprawdę fajna. Firma daje wypłatę na czas, imprezy dla dzieci są na wysokim poziomie, nadgodziny wypłacane. Naprawdę jestem zadowolona. Jest jedno ale Ludzie, którzy tutaj pracują tak jak piszesz psują wszystko. Brak kultury i straszna zazdrość prowadzona do nienawiści.

M

Lider, liderka zbędne stanowisko w naszej firmie, ciekawe że kierownictwo nie widzi że one nie mają co z sobą zrobić.

wtf

W ogole o co chodzi z wypisywaniem tu po imieniu i nazwisku a same nie napisza która to pisze. Zachowanie totalnego bydła. Niektóre laski są tylko mądre na forum. Macie coś do siebie to niech każda sobie z liścia da i po sprawie a nie tu taka patologie odstawiacie. Przez taka wiare rośnie niechec do ludzi z ktorymi pracuje sie na tym dziale na codzien. Wezcie przejdzcie sie do psychiatry bo zachowujecie sie skandalicznie. Tak jak napisalam wyzej - typowe bydlo. Tylko paszy do koryt wsypac to moze mordy sie wam zamkna. Zalosne. Pozdrawiam i zycze wam abyscie zaczely sie wszystkie szanowac bo bez tego nigdy nie bedzie milej atmosfery w pracy. Dorosle kobiety a zachowanie jak z przedszkola. Wiesniacstwo. Pzdr.

Jula

Nie wiem jaki cel macie ale to żałosne... Była dziewczyna, odwalila numer już jej nie ma więc dajcie sobie siana. Nakręcacie się jeda ma druga. To nie normalne. Każdy niech patrzy na swoje ręce i zrobi rachunek sumienia. Czy był taki fair wobec siebie i innych. Pracuje tu od niedawna hala 4 i wszędzie są jakieś ekscesy... A że my ludzie głupi i prości nakręcamy się tylko jedna ma druga. Zajmijmy się wszyscy swoją praca i będzie ok. Ludzie wtedy nie będę mieć czasu na plotki. A po za tym. Polecam ta firmę. Praca jest do ogarnięcia i bynajmniej u mnie atmosfera mila:-) koleżanki pomocne i wypłata cieszy;-)

:-D

Kable , dajecie dalej. Tu lepszy kabaret jak w sejmie. :-D aaahahahaha :-D

:-D

Robię popcorn , ale beka.

Abc

Ja z Anią pracuje od dawien dawna. Jest czysta i klarowna sytuacja. Nigdy nie musiałam się prosić o urlop. Co ty tu piszesz za bzdury? Jak się mści,jak trzeba wchodzić w dupie gdzie to od niej nie zależy tylko od segregatora!!! Mało tego pracuje na maszynie i nigdy nie było tak żeby nie pomogła. Do tego ona sypiać z mechanikami? Haha-dobre. Właśnie ona mechaników których ciągle nie idzie znaleźć zawsze odszuka żeby nam pomógł. Chcę jeszcze poinformować że byłam świadkiem jak przychodzicie jej skarżyć jedna na drugą,jak pod górkę jedna drugiej robi a zaraz idziecie razem na fajkę. Śmieszne jesteście. Nie chce wam się robić i tyle. Ja jej współczuję z takimi fałszywiznami pracować. Startuj na lidera! Teraz masz szansę ją zastąpić. Tak jak ktoś pisze u góry pokaż co potrafisz

Ahh
@Abc

Dlaczego wydaję mi się ze srutututu to osoba której nie przedluzyli niedawno umowy??? :-)

Abc
@Ahh

Dokładnie tak jak piszesz. Natalka P. Która pochowała swojego tatę,który żyje. Grupa nawet uzbierała pieniądze na wieniec. Mechanika oskarżyła o molestowanie,historie potrafiła z rekawa sypac na biezaco.Teraz czepia się Ani. Tacy ludzie pracują w pxc. Tyle co ta kobieta nakłamała za swojej kadencji to wszyscy razem wzięci nie nakłamali.

@Abc

walizka to Ty ?:D jak sie z jednej wsi pochodzi to i o urlop sie nie prosi :D mam wrazenie ze Ci placa za te komentarze

:-)
@Ahh

Jeśli umowy nie przedłużyli to co się przejmować ;-)

pracownik w1
@ja

Chodzi jakby zaraz miala zaj*bac glowa o podloge:-D nie wiem Dlaczego walizka skoro z torby walizki nie zrobisz. :-D

mxs

czy magazyn BHP zostanie przeniesiony w jakąś normalną lokalizację, czy mamy czekać na mrozie albo jak do budki z kebabem???

Dozór

Witam, mam rozpocząć prace na stanowisku kierownika zmiany. Jeśli ktoś mógłby powiedzieć kilka zdań o atmosferze w firmie? Ogólne informacje jak się pracuje?

Zulugula
@Dozór

Na jaki dział Ci proponują to stanowisko?

dsad
@Zulugula

Kierownik zmiany ? Brzmi jak na logistykę, bo z tego co się orientuje to tylko tam są kierownicy zmianowi

Hr

Eee ludzie bhp daje nowe lepsze kubki, idzie i pozabijajcie się o nie!B-) B-) :-D

Alfred

Pytanie w jakich sklepach zapłacę kartą Master card tą którą była dawna na mikołaja? Wiem że tam jest rozpiska ale na końcu itp... Czyli dokładniej?

dość

Nie polecam tej firmy wogole,marne zarobki dla nowych osób,za najniższą krajową wszędzie teraz dostaniecie prace

robaczek

poczekajcie juz duzo im tego przelicznika nie zostało w koncu beda musieli zaczac placic bo juz zamiast tych 100 na płocie na moje miejsce wisi reklama ze pilnie biora wszystkie smieci byle by miało rece

Limon

Mam pytanie czy są jakieś nowe rekrutacje w firmie? Może ktoś orientuje się w wysokości zarobków.? Jak z terminami wypłaty.? W innych firmach są dodatki socjalne a czy w Phoenix-e można na to liczyć?

on

już tak nie narzekajcie nie jest źle :)

Ciekawski

A ja się pytam, czym zajmuje się pan "kierownik" Mirek od sprzątaczek z hali nr 1? Bo albo siedzi w kanciapie, albo na stołówce i kawusie sobie popija albo łazi po firmie w te i w tamte. I tak na prawdę g.... robi! I z pewnością zarabia więcej niż te dziewczyny, które rzeczywiście coś robią.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska