Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

sluszek

Pracujac w Phoenix Końtakt za 2000 zl i placąc 4,6 zl za litr E95 to zostaje na odpustowa fototapete z widoczkiem plaży w Hiszpanii. buhahahahahhaha :) Niemiaszek ma nowe auto najpózniej w szostym miesiacu od podpisania umowy, a ty wylecisz tanimi agencyjnymi liniami autobuswymi po 3 mcach albo po 9 mcach stałej nie starczy na nowy komplet zimowych opon do japońca z początku stulecia buhauqhauahuauaauhahahaaua !!! Twa inteligencja powala !!!!!!!!

Mason

Nie posądzaj Niemca o bujną wyobraźnię, jak ma sobie wymarzyć stawkę o rownowartosci 2.5 litra ON :-). Liczby was rozpi3dalaja i odzierają z godności !!!!! 13 PLN :-) k...a !!! 2 godz burger 4 godz =pizza 5 godz pracy mamy = 45min lekcji niemieckiego dla ośmiolatka buahhaahhahahaha :) Co to ma byc ? To nie płaca to lumpex. Magnesem sa kwalifikacje ktore musza posiadac chyba hihi Rolnik szuka roboty, której nie musi się wstydzić :-)

diopter

Już menago z Natalą mają na oku nowego islamskiego fundamentalistę. Następny co w piątek żre kanapki z mięsem też już na wylocie :) Niemiecki kapitał wychowuje prawdziwe białe dzieci :)

mx1

kiedy ślusarnia przestanie spać w nocy???

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
reger

I zapanowała cisza :) Nikt o robotę nie pyta? buhahahahaha POLECAM PRACĘ W PHOENIX CONTACT !!!!!! Z CAŁEGO SERCA :) Wszystkim moim wrogom. I niech twa kariera tam trwa !!!!!! 3 godz pracy = 1 godz jazdy autem BUHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHA :)))

@reger

Dzieki

2sort

jak kariera to tylko po kablu w pxcw! od pastucha krów do lidera/brygadzisty! nie trzeba znać języków obcych a nawet ojczystego!

@2sort

Wy macie naprawdę z glowa co by sie nie dzialo zawsze w d.u.p.a.c.h źle !!!!!!! Zamiast się cieszyć ,ze ciagle cos sie dzieje wiecznie problemy jak ci nie odpowiada stawka za ktora pracujesz i warunki pracy drzwi sa otwarte w kazdej chwili mozesz zmienic prace ! A nie wylewac zale na go worku . A jak chcesz wiecej to idz do prezesa i powiedz ale sadze ,ze az tak odwaznym /ą nie jestes! Madrym tylko w p.y.s.k.u ! Chodzace tchorze !!!!!

@2sort

2sort
@Menel

Menelu wracaj do parku pod ławkę bo jeszcze siara z jabola w dynie ci wali i bredzisz..... No chyba że to ty jesteś ten pastuch?

JA

Ludzie, ale wy piszecie głupoty. Firma teraz po podwyżkach wcale nie jest najgorsza więc przestańcie już wypisywać te wszystkie bzdury. Pan Krolly i cala reszta która tak narzeka proszę się zwolnic. Moja wypłata była bardzo dobra i jestem zadowolona/ny. Teraz kiedy jest sprawiedliwie polecam prace w PXCW.

Łubudubu
@JA

Szedł Grześ przez wieś i numer leciał :)

Lubię
@JA

Gdyby kuzka nie skakała to by czekolada

polo
@JA

Ty chyba nie wiesz co to sprawiedliwość.

M

Taak OLX..4 wersje do wyboru ...żenada...

zenek

Z Sątopy to ci dobre hahaha prawie wszystkie są wred,. ne !!! A w szczególności jedna .

B| 4all
@zenek

Niech jej składanie kapelusików lekkim będzie =):-)

Blu Blu

Fakt, w tej budzie najlepiej wychodzą liderzy w śnieżnobiałych koszulkach, kiedy małpują obchód lekarski.

@Blu Blu

Trudne sprawy

Przewodnik

Perspektywy za 13,50 PLN brutto na godzinę Phoenix Contact Bocian Komornik Licytacja Eksmisja Game Over Jumajtek Jurop albo micha dla mopsa spoza miotu

8-ball

Biedronka zaraz wprowadzi kolejną podwyżkę. Lidl podobnie i Tesco. Bo jakiś debil doszedł do wniosku, że nie kupi papieru do (usunięte przez administratora) za 50 groszy brutto. Piotr i Paweł proponuje: Czekoladowy zając z marchewkami Lindt 140,5 g za 29,99 PLN. Jakie dziecko doczeka takiej przekąski kiedy rodzic nie zarobi na to nawet przez drugą godzinę pracy w Phoenix Contact. Pan Hugo dba o najmłodszych. Starzy nie upiją się nawet w Biedronce Żubrem dla najuboższych bo 8-pak kosztuje 16,99 PLN. 13,50 PLN brutto za godzinę wysługi. Na co pozwala ta kwota? Można tylko być nikim! A przegląd płac nie bierze pod uwagę komornika buahaaahahsaaaaa!!! :)))

Pfff
@8-ball

A poza tym żeby dostać 13,50 musisz zdać egzamin, przekroczysz 1 dzień chorobowego lub opieki nad chorym dzieckiem i egzaminu Nie ma, mino że nie które osoby pracują w tej firmie 8,10 lub więcej lat; Porażka! Nigdzie nie ma egzaminów na podwyżki tylko w tym zakładzie!

Pfff
@8-ball

XVC

Nie narzekacie w tym miesiącu wypłata wcale nie była zła. Dobra Firma. Warto tu pracować.

polikolik
@XVC

Wypłata była dobra ponieważ miesiąc był dłuższy. Ciekawe co powiesz po wypłacie kwietniowej :)

@polikolik

Co ma piernik do wiatraka ? To rob nadgodziny !

polikolik
@Menel

A to, że wiele osób ma stawkę godzinową ! Musimy dążyć do tego, aby zarobić tyle, aby nie trzeba było sie posiłkować nadgodzinami.

Bang
@polikolik

Na wszystkich halach nie może być akord :) na bluemarku nie ma takich części żeby wyciągnąć jakaś normę xD

Hoop Hoop

Phoenix Contact płaci o 50 groszy brutto więcej od krajowej minimalnej stawki godzinowej :-) Pracując w renomowanej firmie zarabiasz o 1,50 PLN więcej od garkotłuka wciągniętego do roboty w McDonaldzie. Czego więcej potrzeba w rzeszy dalekiej Afryki? Tak spełniasz aryjskie marzenia Hugo Knümanna On jest wieczny ty wegetujesz :-) Odejmij od swoich 1900 PLN: 900 PLN wynajem lub kredyt 500 PLN czynsz 200 PLN wszystkie opłaty (prąd woda kanaliza internet tv) 400 PLN na jedzenie I resztę podziel przez 30 dni i żyj jak panisko z czworaków.

polo
@Hoop Hoop

O to im chodzi. Mamy zarabiać tylko tyle, aby starczyło nam na wegetację. Nie mamy mieć żadnych inspiracji by iść dalej (gdzie indziej) i się rozwijać. Przecież za takie stawki to nie nielicznych będzie w przyszłości stać na kupno własnego domu i utrzymanie rodziny.

@Hoop Hoop

Już przestańcie narzekać ! Wypłata wcale nie była zła !

Buka

Jak to jest z tym poleceniem przez kogoś nowych pracowników?

Doktor
@Buka

Jak z posiadaniem telefonu komórkowego. Zapytaj kierownika :)

Zniesmaczony taką idiotką
@Buka

Nikogo nie polecaj bo ci ludzie przyjdą na poniewierkę za miske ryżu

KO +

13 złotych na godz. = 3,25 dolara/godz BRUTTO! Bangladesz Unii Europejskiej i Mekka dla pracowników fizycznych zza wschodniej granicy. Godzina pracy w Phoenix Contact = głód Najtańszy zestaw obiadowy w KFC = pięć pikantnych, chrupiących i rozpływających się w ustach skrzydełek Hot Wings z dużą porcją świeżutkich frytek oraz napój z dolewką to 15,95 PLN. To 90 minut mordęgi w Phoenix Contact buahaahaaaahajahajaaaaaa :)))

Natolin Gank

Ukrainka usłyszy próbkę głosu i zaraz zna hasło ha ha ha ha ha :)))

zainteresowany

Czy ktoś wie dlaczego tak długo nie mogą zrekrutowac Kierownika Bhp i Ochrony środowiska? ogłoszenie na pracuj pl wisi juz od ponad pół roku(z małymi przerwami)?Dlaczego poprzedni się zwolnił?Zła atmosfera czy nadmiar obowiązków, a może coś innego?

Ciekawy...

Zatrudniaja na poczatku tylko przez agencje czy mozna dostac sie od razu przez firme?

ripit
@Ciekawy...

Przez agencję można sobie tylko wrzodów narobić.

mł. prac. produkcji

Urlop "sugerowany" to urlop wymuszony.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska