Czarczyńska Halina Sklep Ogólnospożywczy Halina Czarczyńska

Sosnowiec

Czarczyńska Halina Sklep Ogólnospożywczy Halina Czarczyńska

Opinie o Czarczyńska Halina Sklep Ogólnospożywczy Halina Czarczyńska

filip

Widocznie atmosfera się zancznie poprawiła. Pamiętaj że o sukcesie decydują ludzie, więc jeśli relacje są bardzo dobrze, to wszystko się inaczej układa. Wiadomo w ogóle czy w najbliższym czasie jest szansa na jakieś premie do podstawy zarobków? Pozdrawiam

ziutka

Pani [usunięte przez moderatora] podle traktuje personel,wyzywa od złodzieji,upokarza. Personel nie może normalnie korzystać z ubikacji,bo nie ma tam drzwi,nie ma ciepłej wody nie mówiąc o mydle i ręczniku. Po za tym z towaru przeterminowanego każe zmywać datę i sprzedawać to. Nic nie robi tylko siedzi na zapleczu i ogląda pracownice na kamerach co robią i co mówią-głos też ma podłączony i to nielegalnie,nawet w domu nic nie robi tylko patrzy w monitor,co robią jej pracownice.To wszystko jest prawdą,świadczy sam fakt o tym że jest u niej duża rotacja i cały czas potrzebuje pracowników-nikt nie wytrzymuje tej gehenny!!!

Zostaw opinię o Czarczyńska Halina Sklep Ogólnospożywczy Halina Czarczyńska - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czarczyńska Halina Sklep Ogólnospożywczy Halina Czarczyńska