Kodak Polska

Opinie o Kodak Polska

matik

anonim, na przełomie 2012 i 2013 roku kodak po 130 latach działalności chciał upadłości, potem wyszedł ze stanu upadłości, ale to już zupełnie inna firma.

Hannibal

Słowa kojarzące się z tą firmą to: kiedyś solidna, profesjonalna, teraz to firma na zakręcie, ciągle szukająca swego miejsca na rynku. Możliwość rozwoju i szkoleń: owszem jest, ale za cholerę nie umieją tam wykorzystać wiedzy i ludzkich talentów. Pozwalniali w ostatnich latach najlepszych fachowców, technologów, inżynierów, znawców tematu, dyrektorów z prawdziwego zdarzenia. Bazą technologiczną firmy było słynne laboratorium Kodak Q-LAB (już nie działa) i Dział Głównego Technologa. To była elita fachowców, którą systematycznie [usunięte przez administratora] . Szkoda gadać... Atmosfera i ludzie tam pracujący są: kiedyś fajni, teraz - różni, im wyżej, tym gorzej, zwłaszcza zbyt ambitne kobiety na stanowiskach kierowniczych. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3-3,5 tys. pln Najbardziej w tej firmie podobało mi się: czasy joint venture, gdy tym biznesem dowodził [usunięte przez administratora] z zespołem profesjonalnych managerów.Ten biznes miał wówczas sens. Robota była konkretna, zarabiało się i pracowało w niezłej atmosferze. Od nastania epoki "prawdziwego" Kodak'a zaczał się zjazd po równi w dół i chyba trwa do dziś. Proces ma swe źródło decyzjach w Centrali w Rochester, USA i lokalnych decyzjach kadrowych. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się: arogancki sposób zwalniania ludzi, przez "nagły odstrzał" = nagłe wypowiedzonko i dziękujemy. Niektórym wieloletnim pracownikom nawet nie podziękowali, ale to już problem tam rządzących.

solidna, profesjonalna, stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .średni.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .różni.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 3 tys Najbardziej w tej firmie podobało mi się: .biuro.. . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: szefostwo... .

Zostaw opinię o Kodak Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kodak Polska