Nova Estetica

Opinie o Nova Estetica

Natalia

@byłarozumiem, że byłaś zadowolona z czasu przepracowanego w Nova Estetica. Piszesz, że można liczyć pomoc we wdrożeniu się do pracy i dodatkowe szkolenia. Chętnie dowiemy się więcej o możliwościach rozwoju jakie oferuje praca w firmie oraz warunkach zatrudnienia. Co sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy?

maro

Recepcjonistka do kliniki stomatologicznej jest potrzebna.

była

Zgadzam się, że trzeba tam się skupiać na pracy. Spore wymagania mają, ale można się dużo nauczyć. Praca na 4 ręce faktycznie jest wymagana, ale szkolą w razie czego. Atmosfera fajna, chyba, że full pacjentów, to nawet nie ma kiedy jej poczuć w czasie dyżuru:)

była

Zostaw opinię o Nova Estetica - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Estetica