PIR Matysart

Białobrzegi

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

PIR Matysart
4 8 6 1

Opinie o PIR Matysart

Administrator

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące PIR Matysart? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

e

napisali że dają tanie pozycjonowanie - a jakiś konkret?

SylwekKieliszek

Pracuję u nich i sobie chwalę firmę. Pracuje 35h tygodniowo, szefa interesuje tylko by na koniec miesiąca czasowo się zgadzało, nie mam narzuconej pracy od do. Pensja przychodzi o czasie, czasem zdarzy się 2-3 dni obsuwy. Kontakt z szefem dobry, przyjazna atmosfera.

uwaga

Matysart to nieuczciwa firma, narażająca na straty!!! Ich działania SEO są nielegalne (niezgodne z polskim prawem, ani z regulaminem Google!) Korzystając z ich usług narażasz się na wykluczenie Twojej strony z wyszukiwarek!!!!!

Sebastian Brojek

Witam pracowałem w firmie Matysart. Firma zapewniła mi milą współpracę z szefem i kolegami z pracy. Pensję miałem wypłacaną na czas. Pracowałem na nienormowanym czasie pracy i mogłem dostosować go do innych swoich obowiązków. Wśród kolegów były też osoby Niepełnosprawne i mogę określić że to przyjazny pracodawca dla takich osób. Sebastian Brojek

Zostaw opinię o PIR Matysart - Białobrzegi

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIR Matysart