PIR Matysart
3 8 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące PIR Matysart? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

e Nowy wpis

napisali że dają tanie pozycjonowanie - a jakiś konkret?

SylwekKieliszek Nowy wpis

Pracuję u nich i sobie chwalę firmę. Pracuje 35h tygodniowo, szefa interesuje tylko by na koniec miesiąca czasowo się zgadzało, nie mam narzuconej pracy od do. Pensja przychodzi o czasie, czasem zdarzy się 2-3 dni obsuwy. Kontakt z szefem dobry, przyjazna atmosfera.

uwaga Nowy wpis

Matysart to nieuczciwa firma, narażająca na straty!!! Ich działania SEO są nielegalne (niezgodne z polskim prawem, ani z regulaminem Google!) Korzystając z ich usług narażasz się na wykluczenie Twojej strony z wyszukiwarek!!!!!

Tak1Nie

Ranking
Sebastian Brojek

Witam pracowałem w firmie Matysart. Firma zapewniła mi milą współpracę z szefem i kolegami z pracy. Pensję miałem wypłacaną na czas. Pracowałem na nienormowanym czasie pracy i mogłem dostosować go do innych swoich obowiązków. Wśród kolegów były też osoby Niepełnosprawne i mogę określić że to przyjazny pracodawca dla takich osób. Sebastian Brojek

Tak2Nie

Zostaw opinię o PIR Matysart - Białobrzegi

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie