ZIKO

Opinie o ZIKO

Kiki

To wszystko prawda. Jak ktoś szuka pracy na stabilnych warunkach to daleko od ZIKO. Nie ma praktycznie możliwości aby dostać umowę na czas nieokreślony. Są wyjątki ale to za podlizywanie i usługiwanie. Każdy kabluje na każdego, nie wiadomo komu można zaufać. W biurze ludzie zastraszeni. Zarząd uważa się za Boga. Szmacą ludzi na potęgę.

on

2300 dla technika? to w kraku tyle magistrowi dają.....żenada A jak ksztaltuja sie zarobki dla mgr w ziko aptekach w stolicy? moze ktos sie orientuje?

Malinka

Ziko to porażka pracowałam w aptece w warszawie w której zwolniono w przeciągu 3 miechow 6 osób. zero stabilizacji liczy się tylko sprzedaż!!!! jak nie wyrobisz targetu to baj baj i dostajesz wypowiedzenie. umowy smieciowe 14 dniowe wypowiedzenie umowy nawet po 2 latach PRACY!!!! żenada nawet jednego podziekowania!!!! ostatnio zwolnili kobietę lat 53 bo jak oni to powiedzieli nie pasowała do wizerunku FIRMY. Żal i tyle... ogólnie żądzi strach że ty dostaniesz wypowiedzenie kasa daja 2300 dla technika bez rewelacji. Tylko że za tą kasę musisz się poniżać.... i być jak szmata przekupna. NIELICZY się dobro pacjentów tylko (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ZIKO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZIKO