ZIKO

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZIKO

Magda Nowy wpis

Czym się w firmie zajmujecie ?

Renata Nowy wpis

@beata Akurat ten wątek dotyczy Warszawy. Pracuje się tu dobrze, choć jest sporo pracy to polecam firmę!

beata Nowy wpis

nie polecam pracy w aptekach ziko, szczególnie tych w poznaniu. atmosfera do bani(usunięte przez administratora)jak robisz nadgodziny to... to nie są nadgodziny - pracujesz w niedziele i masz za to wolny poniedziałek - no super - czyli praca 7 dni w tygodniu (podobno nawet jak twoja apteka ma zamknięte w niedziele to możesz być wysłana do pracy w niedziele w innej aptece ziko - nikt się nie pyta jak tam dojedziesz itd...) Jak już ktoś Tobie obieca że dostaniesz za nadgodziny wypłatę to na koniec miesiąca okazuje się że to inna spółka z grupy ziko Cię zatrudniła na ten czas i... to nie były nadgodziny (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ZIKO? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Kiki

To wszystko prawda. Jak ktoś szuka pracy na stabilnych warunkach to daleko od ZIKO. Nie ma praktycznie możliwości aby dostać umowę na czas nieokreślony. Są wyjątki ale to za podlizywanie i usługiwanie. Każdy kabluje na każdego, nie wiadomo komu można zaufać. W biurze ludzie zastraszeni. Zarząd uważa się za Boga. Szmacą ludzi na potęgę.

on

2300 dla technika? to w kraku tyle magistrowi dają.....żenada A jak ksztaltuja sie zarobki dla mgr w ziko aptekach w stolicy? moze ktos sie orientuje?

Malinka

Ziko to porażka pracowałam w aptece w warszawie w której zwolniono w przeciągu 3 miechow 6 osób. zero stabilizacji liczy się tylko sprzedaż!!!! jak nie wyrobisz targetu to baj baj i dostajesz wypowiedzenie. umowy smieciowe 14 dniowe wypowiedzenie umowy nawet po 2 latach PRACY!!!! żenada nawet jednego podziekowania!!!! ostatnio zwolnili kobietę lat 53 bo jak oni to powiedzieli nie pasowała do wizerunku FIRMY. Żal i tyle... ogólnie żądzi strach że ty dostaniesz wypowiedzenie kasa daja 2300 dla technika bez rewelacji. Tylko że za tą kasę musisz się poniżać.... i być jak szmata przekupna. NIELICZY się dobro pacjentów tylko (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ZIKO - Warszawa