Opinie o Interaktywny Powiat Tarnowski Zbigniew Armatys w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Interaktywny Powiat Tarnowski Zbigniew Armatys. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interaktywny Powiat Tarnowski Zbigniew Armatys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interaktywny Powiat Tarnowski Zbigniew Armatys w Tarnów

Pif Nowy wpis

Dokonałem zakupu a-ny panelowej DVB-T2 4k Premium. W tym zestawie jest niesprawny zasilacz /po włożeniu do gniazdka nie świeci dioda. zestaw przed montażem kabla koncentrycznego. Zgłosiłem fakt na GG ...i cisza...może odpowiedzą w poniedziałek ?...

Beata

@anonymous, czy opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia zdarzają się regularnie? Może był to pojedynczy przypadek? Czy warunki wynagrodzenia w firmie yagi.pl zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej, czy próbowałeś je negocjować? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Lukasz
@Beata

Witam Beato wypłaty wpływają regularnie z tym że najniższa krajowa reszta wynagrodzenia wypłacana jest z miesięcznym opóźnieniem i to też zależy od miesiąca czy się należy czy nie . Atmosfera w firmie średnia zależy na jakim stanowisku

Beata Nowy wpis
@Lukasz

Czy jako drugą część wynagrodzenia masz na myśli premie? Napisałeś również, że atmosfera zależna jest od danego stanowiska. W których zatem obszarach yagi.pl -Interaktywny Powiat Tarnowski atmosfera jest ona najbardziej korzystna? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Gili Nowy wpis
@Lukasz

Ciekawe opinie i nieprawdziwe

Gili Nowy wpis

Super firma - doradztwo

Jak wygląda praca w yagi.pl -Interaktywny Powiat Tarnowski? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Nie polecam stawka najniższa na rynku reszta na lewo do łapki po to by pracodawca zapłacił jak najmniejsze składki i to zależy od miesiaca dawane z miesięcznym opóznieniem

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Interaktywny Powiat Tarnowski Zbigniew Armatys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
bodzio

witam, ja jestem mega zadowolony z ich anten, nie wiem co u was sie nie sprawdziło ?

domis

Potwierdzam negatywne opinie istne dno ! ! ! odradzam tą firmę stanowczo ! ! !

kloki

paoa, może coś się pozmieniało. Sam portal przecież nie jest jakimś starym tworem, u nich też jakieś roszady mogą następować. Ale ofert pracy i tak nigdzie nie widziałem

Indy

Potwierdzam wszelkie złe opinie o tej firmie. Jak najdalej od tej firmy.

domis

kupiłem anteny i istne dno , ani zwrotu pieniędzy ani naprawionych anten , stanowczo odradza firma beznadziejna ! ! !

agbc

Witam! Potwierdzam opinie poprzednika, bezczelne traktowanie klienta, przetrzymywanie pieniędzy po zwrocie towaru, mimo że przez telefon obiecują inaczej. Przeczytajcie sobie ich c (usunięte przez administratora) skie odpisy na allegro, jakaś paranoja, w rozmowie telefonicznej są równie c (usunięte przez administratora) scy. Klient piszę swoje odczucia i piszę prawdę a oni atakują zamiast się przyznać że obsługa klienta w tej firmie jest poniżej krytyki. Nie polecam zakupów w tej firmie, to jakieś nie porozumienie,po drugie ceny też mają wyższe niż konkurencja.

Klient

Nie polecam zakupów w tej firmie,pracownicy są ordynarni na co mam potwierdzenie(rozmowa przez GG) robili problem ze zwrotem złego zamówienia,nie poinformowali jak odesłałem antenę w ciągu 10 dni,że muszę odesłać formularz zwrotu -nawet go nie przesłali z przesyłką anteny jak robi wiele innych firm,które sprzedają przez internet. Nie polecam zakupu anten w tej firmie,z uwagi na to,że nie szanują klienta -o czym świadczą ich negatywne komentarze na allegro,jeśli chodzi sprzedaż towaru nie zgodnego z opisem ! Posiadam zapis z komunikatora GG,gdzie pracownik tej firm wręcz mnie obraził,pytając czy jestem pełnoletni i że "sie pan [usunięte przez moderatora] a wymagania ma ze HOHO" -czy tak powinno się traktować klienta ?

Zostaw merytoryczną opinię o Interaktywny Powiat Tarnowski Zbigniew Armatys - Tarnów

Interaktywny Powiat Tarnowski Zbigniew Armatys