Opinie o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy G + P Izomont Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G + P Izomont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G + P Izomont Sp. z o.o. w Włocławek

to muszą mieć jakieś dojścia bo było tu pełno postów nawet z numerami telefonu i mailami a teraz tego nie ma spoko damy znać a też składałeś pozew w zbiorowym?

@Michał

daruj sobie i to przegrasz sprawe oni fałszuja papiery i są kryci.

brawa dla Pana Edzia :D

proszę i konretną informacje o pracy i warunkach w Rinteln , bo w przyszłym tygodniu mam tam jechać .

@ja

ODPUSC SOBIE KATASTROFA

zbrojarz

ktastrofa,(usunięte przez administratora),warunki skandalicze!!!

Spawacz

śmieszne rozmówki , rozmawiając o stawce facet wyśmiał mnie że żądam 12zł netto/h. to i tak mało ! spawacze mają 32zł/netto/h.

Imię , nazwisko , certyfikaty , śmieszne i idiotyczne pytania.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
faja

nie wiem jak na innych werkach ale Rinteln to samo (usunięte przez administratora)i wodorosty.Nie polecam nikomu kto zna sie na tej robocie a tym bardziej laikom (usunięte przez administratora)13-15godzin dziennie za smieszne pieniadze(chyba ze jestes konfidentem to hajs sie zgadza)

prawda

masakra

elf

Pojechałem do Rinteln i tego samego dnia zjechałem.Katastrofa (usunięte przez administratora)Technologia z 70-tych lat.Przerób żaden.NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!

prawda

(usunięte przez administratora)kierownictwo patrzy tylko w swoja kieszen niepolecam brak szacunku do ludzi tylko wybrancy jest ich kilku godziny po 15 godzin i wieczne stekanie niema z czego naliczac (usunięte przez administratora) niepolecam ludzie odpusccie sobie koszmar

r

tej firmy nie polece nawet najwiekszemu wrogowi,we wloclawku (usunięte przez administratora) OBIECUJE ZLOTE GORY ,wysyla na najlepsze werki a w rzeczywistosci syf jakiego nie spotkalem w niemczech praca po 12-15godz a dniowka 54euro wychodzi. (usunięte przez administratora)

Waldi

Nie wierzę żeby o tej [usunięte przez moderatora] firmie było tylko tyle opinii. Więc nie warto sobie tą stroną głowy zawracać - administrator przpuszcza co chce...

@Waldi

JAKA WYPŁATA OK ????????????????????? GDZIE W RINTEL NIE ŚCIEMNIAJ JA TAM PRACOWAŁEM I NA RENKE DOSTAŁEM 1200 EURO ZA MIESIĄC CHARUWKI PO 14 GODZIN.

darek

wyplata ok. przynajmiej tam gdzie pracowalem z izomontu

darek

milo bylo

nowy

A jak Płaca na czas wypłaty i ile można zarobić stacja płatna

Witam nie polecam tej firmy pracowałem w miejscowości Rinteln koło Hanoweru , warunki skandaliczne wszędzie syf wszystko trzeba samemu organizować . Materace pamiętają lata 70 od tamtej pory nie wymieniane w kuchni brak wyposażenia o toaletach nawet nie wspomnę bo się może komuś zrobić słabo. Oczywiście firma zapewnia że wszystko jest ok to kłamstwo . Co do pracy to prawda pracuje się od rana do wieczora a płacą za 8 godz (usunięte przez administratora)

joł

Tragedia nie polecam obiecuja zlote góry a pozniej zwalniają po miesiącu za byle co miała byc umowa o prace a jest o dzieło. Kierownictwo zostawie bez komentarza ludzi maja za nic(usunięte przez administratora)Niby placa setki za soboty i 50tki za nad godziny ale jakos ich nie widać przy wypłacie. Im wiecej godzin tym mniej zarobisz. Również trzeba uważać na konfidentów którychy jest co nie miara. A jak ktoś nowy to trzeba go zniszczyć. Przez ta firme nabawiłem sie nerwicy do tego stopnia ze wylądowałem u lekarza. Odszedłem z poprzedniej pracy bo tu obiecano mi lepsze zarobki, lecz oszukali mnie i nie tylko mnie. Każdy gdy sie orientuje ze został oszukany odrazu ucieka. Nie polecam tego pracodawcy!!!!!

a temu

pracuje się po 10-13 godzin na dobę, podpisujesz listę ze pracujesz po 7, płaca oferowana nijak się ma do realnych zarobków, za godzinę pracy w przeliczeniu na złotówki dostajesz 15 zł, porażka

gruby

a czemu nie polecasz jakie sa warunki pracy i jak placa zamierzam sterac sie oprace u nich z gory dziekuje

ooooo

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o G + P Izomont Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w G + P Izomont Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G + P Izomont Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G + P Izomont Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G + P Izomont Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w G + P Izomont Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G + P Izomont Sp. z o.o.