Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne

Włocławek

Opinie o Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne

były pracownik

Nie polecam pracy w HUSAR. Pracowałem jako Inżynier Budowy i uważam ten okres jako najgorszy w swojej karierze zawodowej. Mała firma budowlana nad którą nikt nie panuje. Brak szacunku dla pracownika, atmosfera tragiczna. Wśród pracowników brak kolegów. Każdy zrobi wszystko, żeby dostać pieniądze za donosy. Na budowach brak profesjonalizmu i kompetentnych Kierowników. Jakość prac i zarządzania słaba. Nie polecam!

bjg
@były pracownik 25.03.2017 11:22

Czy codzi o tego Husara co zajmuje się montażem regałów magazynowych wysokiego składowania?

były pracownik

Nie polecam , pracowałem kilka miesięcy , tego co się tam dzieje , to aż trudno w to uwierzyć , brak poszanowania ludzi , którzy chcą cos zrobić , liczą sie tylko układy , zero szacunku , pycha i arogancja nadzoru, pracownik jest tam nikim .Tam nie ma się kolegów , wszyscy kablują, cwaniaczki rządzą . Ogólnie mówiąc [usunięte przez admina] , a góra nie wie co sie dzieje albo nie chce wiedzieć , bo może tak lepiej i wygodniej.

logistyk
@były pracownik 20.02.2013 21:57

Jeden z dyrektorków nagminnie nagrywał rozmowy telefoniczne bądź wychodząc z pokoju zostawiał nastawione nagrywanie na telefonie. Później wykorzystywał nagrania prezentując je Zarządowi. Zarząd w obawie przed tym człowiekiem, zakazał na narady wchodzenia z telefonami. Koleś nie szanował ludzi, wykorzystywał ich do cna i poniżał. Wszystkie sukcesy zespołu przypisywał sobie.

Zostaw opinię o Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Husar Sp. z o.o. Budownictwo Inżynieryjne