RemWil

Włocławek

Opinie o RemWil

Dominika

Dawno nie było już nowych komentarzy na temat tego jak wygląda praca w RemWil. Czy od tego czasu zaszły w niej jakieś zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć osoby, które teraz dołączą do firmy?

nomin

od czasu do czasu przegądam podobne fora z różnych firm z całego kraju. RemVil i stary SaniteK (obecnie chyba geberit) są z włocławka. Jak się czyta opinie, to mam wrażenie, że te same osoby pracucją w obydwu firmach i piszą na forach. Czy we włocławku nie ma innych firm niż tylko takie, gdzie panuje wczesny kapitalizm?

spalko

maroi, akurat praca w remiwil nie wymaga za wiele od pracowników więc nie wiem czemu ty wymagasz nie wiadomo czego. Jeżeli byliby bardziej ogarnięci intelektualnie to prawdopodobnie poszliby na pracę do biura - tam też czasem szukają

maroi

na spedycji sa z same bez mozgi mowie teraz o maistrach i kierowniku

mario

Witam odradzam wam pracy w orlen serwisie na spedycji tam do puki beda rzadzic te gląby miedzy innymi kierownik Jarzębski ze swoimi podwladnymi Iwanowskim,Pińskim i Gorecznym to tam nigdy nie bedzie dobrze bo to sa jego wafle a byli smierdzacymi nygusami do roboty a kierownik nie jest madrzejszy od nich,jak ktos za duzo sie udziela to kierownik kaze swoim waflom przezucic go na saletre za kare i to jest normalne ale miejmy nadzieje ze to sie zmieni i wyjebia kierownika

zainteresowany

Witam, zastanawiam sie nad wysłaniem CV na przedstawiciela handlowego do grupy azoty, MOże ktoś napisać jak sie tam pracuje i jakie zarobki dla przedstawiclela i jakimi samochodami sie jezdzi

paweł

taak, bo jak jest sam hejt tylko a tak naprawdę okazać się może, że firma jest całkiem w porządku sama w sobie i nie ma większych zastrzeżeń, a to co piszą to jest zwykłe czepianie się, wiec można tak zrobić, żeby pisać już i te i te komentarze, bo t naprawde słabo tak wygląda jak narzekacie na wszystko.

robol

gdzie jest solidarnosc " Dorsz "

Mc Gaywer

A co z propozycją czasowego zniesienia systemu zmianowego i co za "mądrala" to wymyślił ? bo myślę że nie zależało mu na bezpieczeństwie utrzymania ruchu a jedynie na profitach wynikających z wdrożenia tzw projektu. Czy może ktoś zna ten temat czy to kolejna plotka .......

juliusz słowacki vs. mickiewicz

hajsu mało, kask uwiera gdy przetwornik już "umiera" stary on jest, nowych nie ma mnie wątroba pobolewa... na kołnierzu cieknie, coś go zżera to uszczelka, też jej nie ma kto wymieni? kto to zrobi? młodych wszystkich to p******* stary płacze, klucze głaszcze młodych więcej nie zobaczę Niemiec, Anglik wszystko jedno tam mnie lepiej już docenią krzyknął młodziak, rzucił młotek odlatuję już we wtorek :( tysiąc kwitów podpisz proszę oj wypadek? po coś tam poszedł Twoja wina koniec tego i już premię Ci "zabierą" 1000 zł jak mam przeżyć... zjem amura ze stawu mego i przeżyję do miesiąca następnego!

Ryszard

Młodych pracowników w REMWILU coraz mniej. za 1300 wymaga się cudów !!!

biedak

i kiedy te "WIELKIE ZMIANY"? jak tak dalej będzie to młodzi z DOŚWIADCZENIEM zaczną odchodzić.. oj przepraszam! już odchodzą z firmy a wielu o tym poważnie myśli. jak tu żyć za 1500 na rękę? jestem stary, na emeryt blisko więc mam to gdzieś, ale PAMIĘTAJCIE PRZYJACIELE, przyjdzie czas, że nie będzie miał kto "robić" a doświadczenie w tej branży to złoto.

paker

i to wszystko za min. krajową, pozdro

KaZIU

Tak, Remwil ma zamienc sie w Orlen Service i kazdy prawie o tym juz wie. Kazdy równiez wie o tym, ze jest przykaz aby pozbyc sie wszystkich społek w których maja udziały do konca roku.

k13

Anwil właśnie pozbył się eko drogu nastepny bedzie Remwil?

xxxx

Ostatecznie całe Azoty padną ;) i będzie bicie piany ;) powrót do lepianek p

Mały Książe

Od nowego roku RemWilu już nie będzie. Może tym powinny zainteresować się związki.

Ghost
@Mały Książe 31.05.2014 20:48

Skąd wiesz?

bolt

To sami ludzie doprowadzili do takiej sytuacji w której się znaleźliśmy. Sami doprowadziliśmy do tego żeby nas traktować jak to niektórzy mówią jak bydło.W takiej firmie i z takim potencjałem ludzkim powinien liczyć się z zdaniem załogi każdy zarząd w każdej firmie.Teraz niema co się obrażać tylko trzeba zacząć działać na płaszczyźnie porozumienia i negocjacji a nie pisać że Prezes kogoś obraził przyznając nagrodę na święta w wysokości 200 zł.Jest na pewno prawdą że mało się zarabia w porównaniu do wynagrodzeń kadry.Jedyny nowy sprzęt jaki został zakupiony w firmie to nowe samochody służbowe dla zarządu.A reszta roboli pracuje na sprzęcie zakupionym w czasach starego zarządu.Oczekiwania rosną pracowników umysłowych przybywa a efektów tej pracy nie widać.I tak skupia się wszystko na samym dole.Wini się tylko pracowników fizycznych jako ten destabilizujący element w firmie.Ważną rolę do odegrania mają wszystkie związki zawodowe działające w firmie.Dario masz po części rację. Związki muszą być silniejsze żeby można było rozmawiać z tak nastawionym zarządem (na nie) jak równy z równym.

stachu
@bolt 11.05.2014 10:36

Co TY wypisujesz jaki sprzęt kupiony za starego układu,oni też nie dbali o robola chociaż mieli możliwości!sprzętu w remwilu niema cały kapitał to Fachowcy!!!A związki nigdy nie będą dla zarządu partnerem,dopuki prezes będzie płacił im pensje I niech nie oczekują wsparcia od załogi ,jeżeli nie przebywają wśród załogi,przykre ,ale prawdziewe.

robol

Związkowcy z Remwilu kiedy strajk , czas skończyć z Popaprańcami...

Zygfryd

Tylko 1300? A jakies premie???

Pytajcy

Myślę o pracy w tej firmie. Jakie macie zarobki na widlakach ?

@Pytajcy 26.04.2014 12:51
Myślę o pracy w tej firmie. Jakie macie zarobki na widlakach ?

ZAłosne 1300zeta

stary

POpieram powyższą opinię,mnie osobiście firma obraziła przelewając tak żałosną kwotę.

Zarząd śmiesznej firmy Remwil ,przekazał na konta pracowników,nagrodę świąteczną w wysokości 200zł.proponuję aby p. sobolewski podał nr.konta to pracownicy przeleją tą śmieszną kase na jego konto,a wtedy może dać swoim dzieciom jako kieszonkowe. ż e n a d a.

Dario

Witam pracuje w tej niby firmie do tej pory i robi sie bagno Pan Sobolewski ma ludzi i zwiazki za nic chyba jest tylko po to zeby nas zniszczyc zreszta ku....ski PLOCK opanowal caly anwil Ponoc firma stoi bardzo dobrze finansowo a nie stac ich na jaki kolwiek podarunek na swieta .Panie Sobolweski dosc tego !!!

znajomy

To wszystko co napisano na tej stronie to prawda.Wazelina i kumoterstwo.Nygusy dostają stołki po znajomości.A ludzie którzy wypruwają sobie flaki by ta firma coś sobą reprezentowała są odstawieni na bok.Przyszedł nowy prezes i nie ma zielonego pojęcie o tym co się robi w tej firmie.Sam wstawia swoich ziomków na stołki i daje innym przyzwolenie.Ludzie opamiętajcie się kogo Wy wybieracie na swoich przedstawicieli.Żenada co się z tą firmą zrobiło.

Ranstad

Niejaka firma Rem-Wil grupa Anwil ostatnio podpisala umowe z Agencja Pracy tymczasowej. Pracuje na spedycji i przeniesiono mnie do tej firmy obiecywali ze nic sie nie zmieni co do wynagrodzenia a dostalem 1200 zl na reke o wiele mniej niz poprzednio.m Warunki pracu bez zmian ciagle 8 godz w wózku i jazd na maxa by ci u gory mogli sie chwalic wysokimi wynikami. Jestesmy białymi murzynami z ktorymi nikt sie nie liczy. Sam mam dzieci wiec dlugo tutaj nie zabawie... szkoda ze musze opuscic ten kraj

Jeżeli, nie wierzysz w to co napisane o zarobkach a chcesz konkretne kwoty, social, to pofatyguj się na rozmowę o pracę.

Mało się zarabia a żyje się jak HRABIA Pamiętaj (usunięte przez administratora)że pracujesz w RemWil-u

Pracuje w tej firmie 30 lat:( za czasów \\\"azotów\\\"i \\\"Anwilu\\\" było jako tako,ale po wypędzeniu nas do Remwilu stała się tragedia,pierwsze trzy lata były ok.(było to za rządów (usunięte przez administratora)były podwyżki,\\\"14\\\"bez żadnych problemów,ale z każdym rokiem jest co raz gorzej,a ostatnie lata to tragedia,trzeba przyznać,ze fachowców may dobrych,ale tylko pracowników fizycznych,nie powiem bywają i mistrzowie,którzy rozumieją robotę i ludzi,ale takich jest bardzo mało,no możne i znalazłby i ze dwóch kierowników,a reszta to....... nie wiem jak tych ludzi określić.......szkoda słów żenada,nie polecam nikomu tej firmy,co mądrzejsi i młodsi już dawno uciekli na PTA,zostały tylko \\\"leśne dziadki\\\"i same głąby,,,

a

Zgadzam się z opiniami powyżej. Pracuję już kilkanaście lat w tej firmie. Tu nie nie liczą się kompetencje i zaangażowanie, wystarczy tylko dużo wazeliny. Czas pomyśleć nad zmianą pracodawcy. Do młodych: możecie startować zaraz po szkole, ale nie zostawajcie dłużej jak 1 rok. Trochę praktyki i szukać lepszego pracodawcy.

killer

Całe kierownictwo to banda(usunięte przez administratora). Majstrowie nie znają się na robocie, nazywają pracowników ludkami. Po kilku latach pracy mam taką stawkę jak nowo przyjęta osoba. Ludzie omijajcie tą "firmę" z daleka !!! (usunięte przez administratora)

pracownik rm

Syf i malaria!! Podwyżki po znajomości, zero profesjonalizmu, spychologia, marne pensje, cwaniactwo, głupota przełożonych. Więcej pisać nie trzeba. Chcesz zmarnować życie i wstrzymać swoją karierę? To miejsce dla Ciebie!

pracowniczek

Praca w RemWilu wiąże się tylko ze stresem. Co niektórzy kierownicy uwazają się za wszystko wiedzących i uważają że inni nic nie wiedzą i nic nie umieją. A płace są godne pożałowania. Dla pracowników nie ma piniędzy, ale dla tych na górze są zawsze. Nie polecam pracy w tej firmie.

emeryt

Pracowalem w RemWilu od czasu utworzenia spolki z o.o. do emerytury.Od mistrza w gore to elita ,reszta to tania sila robocza!!!! (usunięte przez administratora)

poważny

Dramat - omijać z daleka. Psie pieniądze, brak szacunku ze strony dyrekcji i kierownictwa w stosunku do pracowników.(usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu.

lumpek

Jesli chcesz tam pracowac to tylko dzieki znajomoscia,kierownik wydzialu RA 3 nie kieruje sie tym kto jak pracuje i jakie ma wyksztalcenie tylko jakie ma znajomosci.

Zostaw opinię o RemWil - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RemWil