Opinie o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o. w Włocławek

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

anik Nowy wpis

Remwil nie istnieje od ładnych paru lat :-p

Janek Nowy wpis

Widze ze sa ogloszenia na automatyka w orlen serwisie, moze wiecie jak ksztaltuja sieram zarobki ?

k23 Nowy wpis
@Janek

Lepiej zatrudnij sie w Płocku tam są pany z orlenu a we Włocławku jest tylko serwis i zarobki połowa tego co w Płocku

j

Jaki zarobki w Orlen Serwisie w Plocku?????

Dominika

Dawno nie było już nowych komentarzy na temat tego jak wygląda praca w RemWil. Czy od tego czasu zaszły w niej jakieś zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć osoby, które teraz dołączą do firmy?

Zazamcze4ever
@Dominika

Od kilku lat remwil wszedl w sklad orlen serwis. Pracuje od 3lat, jako mechanik (kolokwialnie robol) . Mozna liczyc na stale zatrudnienie. Zarobki moze i nie zachwycaja, chodz nie jest tak najgorzej. Praca raczej wymagajaca krzepy chodz mysle ze np. praca 8h przy tasmie albo ukladanie kostki brukowej jest o wiele gorsza.. Z opowiadan starszyzny ktora jest tu jeszcze wiekszoscia niby wczesniej bylo lepiej ale widze po wiekszosci z nich ze rowniez i teraz nie jest tak zle. Ludzie zawsze beda narzekac i tak na prawdę beda uczciwi na swoj sposob - to nasza cecha, oznaka polskosci. Nie bardzo wiem jak to jest z praca biurowa/laboratorium itp.,, ale obstawiam ze jest w miarę ok jak na nasze realia. Ogolnie polecam bo jak na Włocławek to i tak dobre miejsce pracy, ale to tylko moje skromne zdanie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
nomin

od czasu do czasu przegądam podobne fora z różnych firm z całego kraju. RemVil i stary SaniteK (obecnie chyba geberit) są z włocławka. Jak się czyta opinie, to mam wrażenie, że te same osoby pracucją w obydwu firmach i piszą na forach. Czy we włocławku nie ma innych firm niż tylko takie, gdzie panuje wczesny kapitalizm?

spalko

maroi, akurat praca w remiwil nie wymaga za wiele od pracowników więc nie wiem czemu ty wymagasz nie wiadomo czego. Jeżeli byliby bardziej ogarnięci intelektualnie to prawdopodobnie poszliby na pracę do biura - tam też czasem szukają

maroi

na spedycji sa z same bez mozgi mowie teraz o maistrach i kierowniku

mario

Witam odradzam wam pracy w orlen serwisie na spedycji tam do puki beda rzadzic te gląby miedzy innymi kierownik Jarzębski ze swoimi podwladnymi Iwanowskim,Pińskim i Gorecznym to tam nigdy nie bedzie dobrze bo to sa jego wafle a byli smierdzacymi nygusami do roboty a kierownik nie jest madrzejszy od nich,jak ktos za duzo sie udziela to kierownik kaze swoim waflom przezucic go na saletre za kare i to jest normalne ale miejmy nadzieje ze to sie zmieni i wyjebia kierownika

zainteresowany

Witam, zastanawiam sie nad wysłaniem CV na przedstawiciela handlowego do grupy azoty, MOże ktoś napisać jak sie tam pracuje i jakie zarobki dla przedstawiclela i jakimi samochodami sie jezdzi

paweł

taak, bo jak jest sam hejt tylko a tak naprawdę okazać się może, że firma jest całkiem w porządku sama w sobie i nie ma większych zastrzeżeń, a to co piszą to jest zwykłe czepianie się, wiec można tak zrobić, żeby pisać już i te i te komentarze, bo t naprawde słabo tak wygląda jak narzekacie na wszystko.

robol

gdzie jest solidarnosc " Dorsz "

Mc Gaywer

A co z propozycją czasowego zniesienia systemu zmianowego i co za "mądrala" to wymyślił ? bo myślę że nie zależało mu na bezpieczeństwie utrzymania ruchu a jedynie na profitach wynikających z wdrożenia tzw projektu. Czy może ktoś zna ten temat czy to kolejna plotka .......

juliusz słowacki vs. mickiewicz

hajsu mało, kask uwiera gdy przetwornik już "umiera" stary on jest, nowych nie ma mnie wątroba pobolewa... na kołnierzu cieknie, coś go zżera to uszczelka, też jej nie ma kto wymieni? kto to zrobi? młodych wszystkich to p******* stary płacze, klucze głaszcze młodych więcej nie zobaczę Niemiec, Anglik wszystko jedno tam mnie lepiej już docenią krzyknął młodziak, rzucił młotek odlatuję już we wtorek :( tysiąc kwitów podpisz proszę oj wypadek? po coś tam poszedł Twoja wina koniec tego i już premię Ci "zabierą" 1000 zł jak mam przeżyć... zjem amura ze stawu mego i przeżyję do miesiąca następnego!

Ryszard

Młodych pracowników w REMWILU coraz mniej. za 1300 wymaga się cudów !!!

biedak

i kiedy te "WIELKIE ZMIANY"? jak tak dalej będzie to młodzi z DOŚWIADCZENIEM zaczną odchodzić.. oj przepraszam! już odchodzą z firmy a wielu o tym poważnie myśli. jak tu żyć za 1500 na rękę? jestem stary, na emeryt blisko więc mam to gdzieś, ale PAMIĘTAJCIE PRZYJACIELE, przyjdzie czas, że nie będzie miał kto "robić" a doświadczenie w tej branży to złoto.

paker

i to wszystko za min. krajową, pozdro

KaZIU

Tak, Remwil ma zamienc sie w Orlen Service i kazdy prawie o tym juz wie. Kazdy równiez wie o tym, ze jest przykaz aby pozbyc sie wszystkich społek w których maja udziały do konca roku.

k13

Anwil właśnie pozbył się eko drogu nastepny bedzie Remwil?

xxxx

Ostatecznie całe Azoty padną ;) i będzie bicie piany ;) powrót do lepianek p

Mały Książe

Od nowego roku RemWilu już nie będzie. Może tym powinny zainteresować się związki.

Ghost
@Mały Książe

Skąd wiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o. - Włocławek

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Toruńska 222
    87-805 Włocławek

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Remwil Sp. z o.o.