nord

Gdańsk

Opinie o nord

remik

okres próbny w stabilnej i solidnej firmie jest ważny nie tylko dla pracodawcy @we. Pracownik tez może się sprawdzić i przekonać się czy praca mu odpowiada,jeśli nie to może w sposób prosty i wygodny ją odpuścić i poszukać coś odpowiedniego dla siebie

Spawacz 11

Byłem ostatnio na rozmowach u nich , potrzebują na nierdzewkę i cunifer w Polsce

młody majster

Trzymają level. Pracują w Gdansku i w Gdyni. Kasa ok. od marca jakies duże zamówionko. Pozdro. Pamiętacie jak oczerniali ich za Litwę a dzisiaj jedna z lepszych firm

NADZIKKK

Nie dziwię się że pusto- Kryzys gospodarczy w Unii Europejskiej wywarł wpływ na rynek pracy w bardzo różnym stopniu. zastanawiajmy się czy osoby które tam aktualnie pracują nie narzekają na swoje miejsce pracy i czy dostają wynagrodzenie na czas. mówi się że w tym roku możliwe były podwyżki, ciekawe jak jest z tym w nord

michu

ej, no własnie na ich stronie internetowej to nie widząęeby kogoś szukali, serio teraz mają przestój? kurcze, z jednej strony to dobrze, bo nie zwalniają pracowników jak wiadać, ale z drugiej kiespko dla kogoś kto szuka pracy bo na miejsce musi sporo czekać. ja patrzę co jakiś czas ale narazie pusto.

Komitet

Wiecie czy w najbliższym czasie planują zatrudniać nowych pracowników czy na razie nie mają miejsc ??

SBU

Co to za palant pisze o Nord Wind, jest to całkowicie inna firma SBU

toja

UWAGA (usunięte przez administratora)- ZMIENILI NAZWĘ NA NORD WIND.dalej szukają naiwnych.ostrzegam przed nimi

welder 1

Bez doświadczenia nie masz po co tam jechać czołem

jaro

ja uważam , że jest OK ALE jest jedno ale , jak ktoś lubi wypić to lepszym wyjściem będzie nie jechać bo wraca na swój koszt. Pozdro

sx

sercowy dobrze pisze, za spacer po drut nie chcą placić. ale skur....le za spacer na hotel w czasie pracy też nie chcą placić to hu...e jeszcze na to wszystko dostali wydruk przepustek elektronicznych wejścia i wyjścia.Najlepsze giganty w jeden dzien byli w pracy cztery razy!!! Chyba ten hotel to teraz za blisko jest?

jaro

ludzie za maj mieli po 200 godz , przelicz sobie po 35 i będziesz wiedział czy ci się opłaca czy nie? pozdro

xz

Panowie monterzy i spawacze wybierający się do pracy na Litwę dają stawkę 35zł na godzinę ale jest haczyk ! 35zł należy się za efektywnie przepracowaną godzinę. Majster potrafi zaliczyć nawet tylko po 2 godziny. to jest tak : jak spawasz to masz płacone, jak idziesz po drut albo nawali ci maszyna lub przenosisz się na inna sekcje to masz to odliczone. monterzy maja wyliczone ile maja wykonać pracy w dany dzień jak zrobią mniej to tyle maja zaliczone.ludzie maja zapisane średnio 100 godzin w 4 tyg. AKORD NA LITWIE. jak ktoś nie wierzy to niech sam sprawdzi. powodzenia panowie

tragedia

TAM NA LITWIE JEST AKORD. TAK WIEC ILE GODZIN ZALICZY WAM MAJSTER TYLE WAM ZAPŁACĄ. SREDNIO WYCHODZI 100 GODZIN W 4 TYGODNIE. ZA PRZENOSZENIE SIE Z SEKCJI NA SEKCJE, ZA SPACER PO DRUT DO NARZEDZIOWNI ITD ODLICZAJA. TO SAMO TYCZY SIE MONTEROW. ODRADZAM !!!! I WCALE NIE CHODZI O PIJAŃSTWO :)

Bolo

Zapomnialem napisać że te pierwsze wpisy ,, załamanego" są zajebiste , kolo spoko , ciekawe co teraz pisze o innych firmach? jeżeli nie zrezygnował ze spawania na wieki wieków Amen

przyszły pracownik

Czy wie ktoś co teraz dzieje się na kontrakcie na Litwie, czy nadal jest to samo co wyczytałem wcześniej czy coś zmieniło się na lepsze? Warto tam jechać czy nie? Panowie odezwijcie się bo Nord prowadzi nowy nabór pracowników na Litwę i możecie wielu osobą oszczędzić niemiłych niespodzianek. Ja właśnie wróciłem z Langsetu z Rumunii i mogę powiedzieć że tam to dopiero jest rozpacz a koło 100 ludzi nie dostało pieniędzy do dzisiaj mimo podpisanych kontraktów ale niestety na Cyprze. Pozdrawiam.

przyszły pracownik

Na pewno najpierw umowa do podpisania a potem współpraca, inaczej tego nie widzę - inaczej to by był nietrafiony żart Pana(usunięte przez administratora)

Uhol

Dlaczego praca bez umowy jest,,oczywista"?

u2u

(usunięte przez administratora)co wy wypisujecie.Normalna praca dużo godzin , dobrze płaci. Nie płaci tylko pseudo spawaczom

Zostaw opinię o nord - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nord