ml delikatesy-anielewicza

Opinie o ml delikatesy-anielewicza

len

Hej, a czy delikatesy ml dają pracownikom jakieś zniżki na zakupy?

Palatazin

Boziu jacy malkonteci A zastanawiał się ktoś z was, jak to wygląda z drugiej strony ?? Polaczki cebulaczki

boooba

najgorsza jest obsluga... zwlaszcza te panie przy wedlinach i miesie... tragednia

zenon

No cóż nie raz zwracałem uwagę na uprzejmość i kulturę obsługi w tym sklepie , ale to za wysokie progi jak dla pracowników

daro

[usunięte przez moderatora] na cenach przykładowo kupujesz pasztet dziadunia a płacisz za baleron i tak jest za każdym razem,ryba jest śmierdząca...dalej mnie sie niechce wymieniać...zrubcie coś z tym sklepem

Zostaw opinię o ml delikatesy-anielewicza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ml delikatesy-anielewicza