counter
2 32 48 5 1

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie KO-RA Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Brokuł
@Pytanie

Pracuje się Świątek piątek i niedziela bez dziękuję. W wigilię do 15. W święta od 18. Ta firma to porażka. Szef który jak ma zły humor to wyładowuje się na pracowniku. Magazyn pracuje bez brygadzisty.

Olga
@Brokuł

Czemu magazyn KO-RA pracuje bez brygadzisty? Oszczędności, brak ludzi? Czy o co chodzi?

Brokuł Nowy wpis
@Olga

Oszczędności. Brak ludzi

Tomasz Nowy wpis
@Brokuł

Rozumiem że tak długa praca to niedogodność. Dostajesz dodatkowe wynagrodzenie za prace w święta czy możesz za to odebrać wolne w dogodnym terminie? Mógłbyś napisać jak to jest rozwiązane w ' KO-RA '?

Pytanie Nowy wpis

Czy w KO-RA Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Olga Nowy wpis

Jak to 'nie', jak to rozumieć? Pracownik zgłasza jakiś problem do przełożonego i nie uzyskuje żadnej reakcji? Może w takim razie w firmie nie ma zbyt często żadnych kłopotów czy konfliktów i dlatego nie ma potrzeby by ktoś wyżej interweniował. Rozjaśnij proszę sytuację.

Mikoś

@Pomidorek:) Dlaczego uważasz, że firma specyficzna? Normalna firma dla tych co nie boją się pracy.

Pomidorek :)

Firma specyficzna. Pracowałem jako kierowca. Z pozytywów : Wynagrodzenie , urlop - zawsze na czas i w pełnym "wymiarze". Bez zarzutu. (choć na papierze "najniższy kraj"). Jeśli jesteś szybki, nie przeszkadza Ci to że będziesz musiał wstawać w nocy( ok. 2/3.00) samemu załadowywać( na dworze) i rozładowywać samochod ręcznie na każdym z punktów ( 90% towaru nosisz w łapach) oraz nie potrzebujesz wyśmienitej atmosfery oraz dialogów z szefostwem( tutaj się nie rozmawia) i nie masz nic przeciwko że czasami zamieniasz się w sprzątaczkę(wycierasz, zamiatasz, układasz) przebierasz zgniłe warzywa i owoce to.... polecam ;) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić p. Katarzynę( bardzo konkretna i komunikatywna osoba, znająca się na ludziach) na stanowisku Dyrektora zarządzającego organizacją firmy zdjąć z niej pozostałe obowiązki.

ogórek
@Pomidorek :)

(usunięte przez administratora)jedyne pracowite kobiety to księgowość proszę je docenić . Jestem kierowcą od 7 lat i wszystko wiem !!

Pomidorek :)
@ogórek

???? :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Robertos1978

Witam. Skoro ci sie wszystko spodobalo i pracowales tam jako kierowca i mowisz ze wszystko ok razem z szefem to czumu zrezygnowales?

@@@Anonim@@@@@

Cześć wszystkim, -firma ok, -płacą nieźle, -atmosfera się poprawiła, -szef ok, -ludzie są w porządku, -idzie ze wszystkim się dogadać.

Piotrek

Pracowalem jako kierowca kat b i c i nie narzekalem. Co do kasy bylo ok ale bez sicjalu

Kamil

Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy do tej firmy. Biorąc pod uwagę jakie istnieje zapotrzebowanie na kierowców, może najlepiej po prostu wysłać swoje CV. Czy zastanawiałeś się nad tym?

@Kamil

Po prostu zamiesc swoje cv i moze cie przyjmna. Ogloszenie jest na olx i co chwile ktos nowy przychodzi i sie zwalnia po paru dniach

Piotrek

Witam. Pracowalem w tej firmie nie cale dwa lata i sie zwolnilem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Napewno traktowac swoich pracownikiem z szacunkiem.

Agata

@Asia, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy KO-RA? Obecnie działy rekrutacji pomagają kandydatom jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Udzielają informacji o zakresie obowiązków, a także coraz częściej o poziomie wynagrodzenia. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz.

Czarek

Jesteście pewni, że dobrze nie można napisać? Może to narzekanie jest na wyrost?

Asia

Hej pytanko jak wygląda praca w tej firmie jako fakturzystaka ?czy umowa o pracę wchodzi w grę czy tylko można o niej pomarzyć , jaka z wypłata i szefostwem oraz jaka jest atmosfera w firmie

Jak wyglądają aktualności firmy KO-RA Spółka z O.O.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

darek irys

zasada jest prosta i każdemu znana i wiadoma .dobry zakład pracy nie szuka pracowników pół metrowymi ogłoszeniami na olx przez 9 lat ,a wręcz przeciwnie dobry pracodawca dbający i szanujący o pracownika ma pół metra CV na stole i nie musi się ogłaszać .

@darek irys

kupujcie w ryneczku lidla warzywa świeże auta maja chłodnie a jak w razie biegunki po sałatce .................to złapać Okrase w syrenie i do wisły syrena musi mieć wode jak legenda głosi i prawo jest proste serena lubi wode i tyle :)

Agata

@darek irys, jak długo trwała Twoja współpraca z KO-RA? Za jakie obowiązki byłeś odpowiedzialny? Co mógłbyś powiedzieć o warunkach zatrudnienia, zaproponowanych Ci przez tego pracodawcę? Pomimo ogólnego negatywnego wydźwięku Twojej opinii o tej firmie jako pracodawcy, będą one ważne dla osób interesujących się podjęciem pracy w niej.

darek irys

uuuu witam zebranych nie polecam pracy w tej firmie >. -szef zawsze obarcza pracowników za wszystko ,jak GNIJĄ mu owoce w chłodni to winny pracownik .ale jak zgnitki kupuje paletami w katosach na giełdzie to ok :) aż (usunięte przez administratora) na pace w aucie jabolem ,nie polecam w/w ogłoszenie jest od 9 lat i nikt tam nie zabawił długo nigdy pozdrawiam

Agata

Przestaliście zamieszczać opinie na tym forum. Proszę Was jednak o wznowienie prowadzonej wcześniej dyskusji. Merytoryczne informacje dotyczące warunków pracy w KO-RA Spółka z O.O. posłużą tym użytkownikom, którzy zaglądają na ten wątek, przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu do tego pracodawcy.

Agata

@Seba, Z tego co się zorientowałam to zauważyłam,tylko jedną ofertę pracy na Przedstawiciela Handlowego ? Jest więcej ? Co tak naprawdę jest powodem odejść o których piszesz? Czy tylko atmosfera? Nie chodzi o kwestie finansowe?

Seba

Nikt tam nie chcę pracować. Miesiącami szukają ludzi na wszystkie stanowiska. Ludzie przychodzą na chwilę i szybko uciekają. Szefostwo latami ciężko "pracowało" na taki stan rzeczy. Brak elementarnej kultury,wrzaski,obrażanie pracowników, ciężka atmosfera.

on

słyszałem że kierowcom się polepszyło...

aleks

firma ok. nie robią problemu z kasą. atmosfera względna. szef ok.

Zostaw merytoryczną opinię o KO-RA Sp. z o.o. - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

KO-RA Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Odrowążów 5 lok. 4