KO-RA Spółka z O.O.

Chorzów

Opinie o KO-RA Spółka z O.O.

Agata

@Seba, Z tego co się zorientowałam to zauważyłam,tylko jedną ofertę pracy na Przedstawiciela Handlowego ? Jest więcej ? Co tak naprawdę jest powodem odejść o których piszesz? Czy tylko atmosfera? Nie chodzi o kwestie finansowe?

Seba

Nikt tam nie chcę pracować. Miesiącami szukają ludzi na wszystkie stanowiska. Ludzie przychodzą na chwilę i szybko uciekają. Szefostwo latami ciężko "pracowało" na taki stan rzeczy. Brak elementarnej kultury,wrzaski,obrażanie pracowników, ciężka atmosfera.

on

słyszałem że kierowcom się polepszyło...

aleks

firma ok. nie robią problemu z kasą. atmosfera względna. szef ok.

martita

A martita dziś pracuje gdzie indziej i też jest zadowolona i fajnie zarabia i to bez funfeli brygadzistki. Bo martita jest pracowita i z czasem wszędzie ją docenią. A ty kolego nie zabardzo znasz życie. I życze ci takiego podejścia do życia jak ja . Bo o byłych pracodawcach {szczególnie tak ok. jak w korze mówi się ok. Bo nigdy nie pali się mostów pod sobą.

...

Życzę mojemu byłemu pracodawcy oraz wszystkim pracownikom firmy Ko-ra wszystkiego najlepszego z okazji Świat Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam.

xd

Najważniejsze dla mnie są prawidłowe stosunki z pracownikami.

exio

pracowalem jako kierowca musze sie wypowiedziec Pani Edyta ktora trakuje ludzi jak smietnik brak przerw na choćby kromke chleba czy wc jak to powiedzial jeden z starych kierowcow Pani dyrektor lepiej szlo Pani prowadzenie salonu fryzjerskiego

Łukasz

praca jak każda inna. A ci co piszą te negatywne anonimowe opinie to zwykłe cieniasy którym się nie chce pracować. Pozdrawiam

Lolo

Jak się ma stanowisko kierownicze ito jedt dobrze. A każdy zwykły pracownik jest traktowany jak intruz. Szef ciągle za wszystko tylko obarcza pracowników.

martita

Pracowałam prawie 7 lat, więc się da. Nie mówie bo bywało czasami nerwowo , no ale w żadnej pracy nie jest idealnie. Najważniejsze że pracodawca uczciwy. Wypłata zawsze na czas , a nawet przed czasem. Biorąc pod uwagę realia polskie to DOBRE zarobki. W wielu kwestiach idą pracownikowi na ręke ale w zamian oczekują pracowitości i zaangażowania. Jeśli jesteś pracowity i chcesz fajnie zarabiać to jak najbardziej polecam.

Ja pracowalem jako kierowca tragedia pseudo pani dyrektor Edyta ktora tylko wydziera sie na kierowcow ludzi traktuje jak smieci

Lona

Poraszka, od innych wymagaja a co niektórzy nie mają pojęcia na czym się zajmują. Nie polecam!!!

kracy

Kiedyś pracowałem w tej firmie 2 lata i pamiętam że przez ten okres przewinęło się chyba z 500 ludzi, (jeżeli nie więcej). Ciągle tylko trzeba było uczyć nowych bo rotacja była straszna.

mądry

Praca jak każda inna, jak robisz dobrze swoją robotę to nie masz się co obawiać. A życiowe ciamajdy i leniwe gamonie długo tam nie popracują. Zarobki ok. 2 tyś. na rękę - może nie od razu ale jak się starasz to po kilku miesiącach możesz nawet liczyć na ciut więcej. Atmosfera w miarę OK. - pracowałem w dużo bardziej beznadziejnych firmach.

aj

Kierowca od 1800-2400 zl Praca jak kazda inna. Jak jest sie bezmozgim leszczem to sie robi za dwoch :)

lol

Siema, pracyje w tej firmie i szukam ciagle czegos lepszego praca ciezka stresujaca ciale pretensje o wszystko, nigdy nie dogodzi sie nikomu. Pensja naprawde mała a na umowe o prace nie ma co liczyc tylko zlecenie, jak sie dostanie 1200zł i to przy dobrym miesiacu, a robisz za 10 osób

Nieprawda firma KORA to dobry pracodawca !!! Www

:-(

nie ma szans na umowę o pracę w tej firmie.Taką umowę mają tylko nie liczni,pracownicy którzą pracują w Korze od trzech lat.Nowe nabytki mogą liczyć tylko na umowę zlecenie

?

wszystkie opinie sa prawdziwe - nie polecam pracy w takiej firmie nawet najgorszemu wrogowi

draywer

potwierdzam .......a nie wspomnę o przeładowaniu aut, warzywami do sufitu pracowałem tam i złapała mnie policja nie polecam tej firmy

potwierdzam

Zostaw opinię o KO-RA Spółka z O.O. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KO-RA Spółka z O.O.