KO-RA Spółka z O.O.

Chorzów

KO-RA Spółka z O.O.

Opinie o KO-RA Spółka z O.O.

Ryszard

Czy firma potrzebuje nowych pracowników? Jakie zarobki i czy socjal macie?

@Ryszard 23.10.2018 16:31

Pracowalem jako kierowca kat b i c i nie narzekalem. Co do kasy bylo ok ale bez sicjalu

Kamil
@Ryszard 23.10.2018 16:31

Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych aktualnych ofert pracy do tej firmy. Biorąc pod uwagę jakie istnieje zapotrzebowanie na kierowców, może najlepiej po prostu wysłać swoje CV. Czy zastanawiałeś się nad tym?

@Kamil 23.10.2018 16:44

Po prostu zamiesc swoje cv i moze cie przyjmna. Ogloszenie jest na olx i co chwile ktos nowy przychodzi i sie zwalnia po paru dniach

Piotrek

Witam. Pracowalem w tej firmie nie cale dwa lata i sie zwolnilem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Napewno traktowac swoich pracownikiem z szacunkiem.

Agata

@Asia, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy KO-RA? Obecnie działy rekrutacji pomagają kandydatom jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Udzielają informacji o zakresie obowiązków, a także coraz częściej o poziomie wynagrodzenia. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz.

Czarek

Jesteście pewni, że dobrze nie można napisać? Może to narzekanie jest na wyrost?

Asia

Hej pytanko jak wygląda praca w tej firmie jako fakturzystaka ?czy umowa o pracę wchodzi w grę czy tylko można o niej pomarzyć , jaka z wypłata i szefostwem oraz jaka jest atmosfera w firmie

Jak wyglądają aktualności firmy KO-RA Spółka z O.O.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

darek irys

zasada jest prosta i każdemu znana i wiadoma .dobry zakład pracy nie szuka pracowników pół metrowymi ogłoszeniami na olx przez 9 lat ,a wręcz przeciwnie dobry pracodawca dbający i szanujący o pracownika ma pół metra CV na stole i nie musi się ogłaszać .

@darek irys 04.04.2018 17:33

kupujcie w ryneczku lidla warzywa świeże auta maja chłodnie a jak w razie biegunki po sałatce .................to złapać Okrase w syrenie i do wisły syrena musi mieć wode jak legenda głosi i prawo jest proste serena lubi wode i tyle :)

Agata

@darek irys, jak długo trwała Twoja współpraca z KO-RA? Za jakie obowiązki byłeś odpowiedzialny? Co mógłbyś powiedzieć o warunkach zatrudnienia, zaproponowanych Ci przez tego pracodawcę? Pomimo ogólnego negatywnego wydźwięku Twojej opinii o tej firmie jako pracodawcy, będą one ważne dla osób interesujących się podjęciem pracy w niej.

darek irys

uuuu witam zebranych nie polecam pracy w tej firmie >. -szef zawsze obarcza pracowników za wszystko ,jak GNIJĄ mu owoce w chłodni to winny pracownik .ale jak zgnitki kupuje paletami w katosach na giełdzie to ok :) aż (usunięte przez administratora) na pace w aucie jabolem ,nie polecam w/w ogłoszenie jest od 9 lat i nikt tam nie zabawił długo nigdy pozdrawiam

Agata

Przestaliście zamieszczać opinie na tym forum. Proszę Was jednak o wznowienie prowadzonej wcześniej dyskusji. Merytoryczne informacje dotyczące warunków pracy w KO-RA Spółka z O.O. posłużą tym użytkownikom, którzy zaglądają na ten wątek, przed podjęciem decyzji o ewentualnym aplikowaniu do tego pracodawcy.

Agata

@Seba, Z tego co się zorientowałam to zauważyłam,tylko jedną ofertę pracy na Przedstawiciela Handlowego ? Jest więcej ? Co tak naprawdę jest powodem odejść o których piszesz? Czy tylko atmosfera? Nie chodzi o kwestie finansowe?

Seba

Nikt tam nie chcę pracować. Miesiącami szukają ludzi na wszystkie stanowiska. Ludzie przychodzą na chwilę i szybko uciekają. Szefostwo latami ciężko "pracowało" na taki stan rzeczy. Brak elementarnej kultury,wrzaski,obrażanie pracowników, ciężka atmosfera.

on

słyszałem że kierowcom się polepszyło...

aleks

firma ok. nie robią problemu z kasą. atmosfera względna. szef ok.

martita

A martita dziś pracuje gdzie indziej i też jest zadowolona i fajnie zarabia i to bez funfeli brygadzistki. Bo martita jest pracowita i z czasem wszędzie ją docenią. A ty kolego nie zabardzo znasz życie. I życze ci takiego podejścia do życia jak ja . Bo o byłych pracodawcach {szczególnie tak ok. jak w korze mówi się ok. Bo nigdy nie pali się mostów pod sobą.

...

Życzę mojemu byłemu pracodawcy oraz wszystkim pracownikom firmy Ko-ra wszystkiego najlepszego z okazji Świat Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam.

xd

Najważniejsze dla mnie są prawidłowe stosunki z pracownikami.

exio

pracowalem jako kierowca musze sie wypowiedziec Pani Edyta ktora trakuje ludzi jak smietnik brak przerw na choćby kromke chleba czy wc jak to powiedzial jeden z starych kierowcow Pani dyrektor lepiej szlo Pani prowadzenie salonu fryzjerskiego

Łukasz

praca jak każda inna. A ci co piszą te negatywne anonimowe opinie to zwykłe cieniasy którym się nie chce pracować. Pozdrawiam

Lolo

Jak się ma stanowisko kierownicze ito jedt dobrze. A każdy zwykły pracownik jest traktowany jak intruz. Szef ciągle za wszystko tylko obarcza pracowników.

martita

Pracowałam prawie 7 lat, więc się da. Nie mówie bo bywało czasami nerwowo , no ale w żadnej pracy nie jest idealnie. Najważniejsze że pracodawca uczciwy. Wypłata zawsze na czas , a nawet przed czasem. Biorąc pod uwagę realia polskie to DOBRE zarobki. W wielu kwestiach idą pracownikowi na ręke ale w zamian oczekują pracowitości i zaangażowania. Jeśli jesteś pracowity i chcesz fajnie zarabiać to jak najbardziej polecam.

Ja pracowalem jako kierowca tragedia pseudo pani dyrektor Edyta ktora tylko wydziera sie na kierowcow ludzi traktuje jak smieci

Lona

Poraszka, od innych wymagaja a co niektórzy nie mają pojęcia na czym się zajmują. Nie polecam!!!

kracy

Kiedyś pracowałem w tej firmie 2 lata i pamiętam że przez ten okres przewinęło się chyba z 500 ludzi, (jeżeli nie więcej). Ciągle tylko trzeba było uczyć nowych bo rotacja była straszna.

mądry

Praca jak każda inna, jak robisz dobrze swoją robotę to nie masz się co obawiać. A życiowe ciamajdy i leniwe gamonie długo tam nie popracują. Zarobki ok. 2 tyś. na rękę - może nie od razu ale jak się starasz to po kilku miesiącach możesz nawet liczyć na ciut więcej. Atmosfera w miarę OK. - pracowałem w dużo bardziej beznadziejnych firmach.

aj

Kierowca od 1800-2400 zl Praca jak kazda inna. Jak jest sie bezmozgim leszczem to sie robi za dwoch :)

lol

Siema, pracyje w tej firmie i szukam ciagle czegos lepszego praca ciezka stresujaca ciale pretensje o wszystko, nigdy nie dogodzi sie nikomu. Pensja naprawde mała a na umowe o prace nie ma co liczyc tylko zlecenie, jak sie dostanie 1200zł i to przy dobrym miesiacu, a robisz za 10 osób

Nieprawda firma KORA to dobry pracodawca !!! Www

:-(

nie ma szans na umowę o pracę w tej firmie.Taką umowę mają tylko nie liczni,pracownicy którzą pracują w Korze od trzech lat.Nowe nabytki mogą liczyć tylko na umowę zlecenie

?

wszystkie opinie sa prawdziwe - nie polecam pracy w takiej firmie nawet najgorszemu wrogowi

Zostaw opinię o KO-RA Spółka z O.O. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KO-RA Spółka z O.O.