Opinie o Sika-Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sika-Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sika-Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sika-Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Sika-Poland Sp. z o.o.?

Mirosław
@Leon

O to świetna informacja. Bo jednak dobra atmosfera może pozytywnie wpłynąć na pracę. Macie jakieś integracje? Mam na myśli imprezy firmowe albo wspólne wyjścia finansowane przez pracodawcę w ramach benefitów?

Johnny Nowy wpis

Stabilny pracodawca, w czasach Covid i niestabilnego rynku, oferuje dobre warunki, atmosfera OK. Wiele osób pracuje tam przez wiele lat.

@Johnny

Jak stabilna to dają umowę na czas określony? Nie ma żadnych śmieciówek na których trzeba przetrwać okres próbny? Ci co pracują dłużej dostają na czas nieokreślony bo na takiej umowie by mi zależało.

Dex Nowy wpis

Zależy jakie stanowisko, ale wszystkich przepisów dot. Prawa pracy przestrzegają, umowa o pracę na czas określony, a później nieokreślony, standardowy pakiet benefitów i potrzebne wyposażenie. Zarobki w miarę ok, ale trzeba się upominać, dużo zależy od działu. Ludzie fajni, kierownictwo trochę wyprane mózgi przez korporację. Ogólnie na plus.

@Dex

A nie wiesz, jak z tym jest w laboratorium w Krk? W sensie, czy pracownik laboratorium też należy do tych, co muszą się upomnieć o podwyżki (bo zrozumiałam, że masz na myśli podwyżki, nie upominanie się o terminową wypłatę)... No i oczywiście skalę takich podwyżek w przypadku chemików też bym chętnie poznała.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Sika-Poland Sp. z o.o.?

Abece

Wrażenia są takie po kilku latach, że trzeba na terapię uczęszczać żeby głowa wróciła do stanu sprzed zatrudnienia

Kamek
@Abece

A ja się nie zgodzę. Jak w każdej firmie, odchodzą osoby które sobie nie radzą, nie nadążają, nie potrafią wyjść z kapci z domu po pandemii a potem mają pretensje do wszystkich naokoło (tylko nie do siebie - o nie) i wypisują głupoty na forach.

Emilia
@Kamek

To może napisz co jest dobrego tutaj i dlaczego polecasz tą pracę? Właśnie się zastanawiam nad wysłaniem CV - chętnie się dowiem. Dużo jest takich co sobie nie radzą?

@Abece
@Kamek

A może niektóre osoby radziły sobie zbyt dobrze i nie wszystkim to było na rękę? Może budowały dobrą atmosferę i to też nie było po myśli niektórych deko wyżej? Jak nie wiesz jak jest od środka to się nie odzywaj bez potrzeby.

Pracujący
@@Abece

Myślisz że zwolnienia były bo ktoś pracował za dobrze i był lubiany? Aż nie chce mi się wierzyć że taka sytuacja. Szefostwu nie zależy żeby zespół był zgrany i miał wyniki?

Leon
@Pracujący

Myślę że atmosfera na produkcji i w magazynie jest obecnie dużo lepsza. Widać że osoby które tam pracują, chcą dobrze pracować i dobrze współpracować. Ludzie chcą pracować w spokoju a osoby które "mącą" przynoszą dużo szkód. Obecnie takich nie ma.

Mirosław
@Leon

Firma Sika-Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Joto

Chłopie daj se spokój. Szkoda nerwów

@Joto

Serio, ale tylko na to stanowisko czy generalnie? Bo trafiłam w internecie na ogłoszenie dla Recepcjonistki. Szukam info o tej pozycji. Czy jest szansa na jakiś awans z recepcji gdzieś wyżej?

Luigi

Bardzo fajne stanowisko i dużo wyzwań digitalowych.

Thor

Ktoś powinien zainteresować się tą firmą i (usunięte przez administratora), który tam panuje. Niedługo co drugi pracownik będzie potrzebował konsultacji psychiatrycznej

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sika-Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku LCA Specialist? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Limit

Generalnie podejście do pracowników to jeden wielki absurd , oficjalnie to całkiem inna bajka niż w rzeczywistości. Część biurowa nie ma zielonego pojęcia o części produkcyjnej - żyją swoimi instrukcjami i zapisami a rzeczywistość jest na prawdę słaba . Zero docenienia stałych pracowników, szacunek na bardzo niskim poziomie, najważniejsze są wyniki które nijak przekładają się na zarobki, brak możliwości rozwoju, zaniedbania techniczne i jakościowe firmy którymi się zawsze obciąża pracowników.

Kika

Podejście do pracownika jest takie aby wykorzystać ile się da a jeśli ten się odważy prosić o podwyżkę to dostaje odpowiedź, że jak nie pasuje to 10 jest na Twoje miejsce. Prawda jest taka, że jak się ktoś znajdzie to po jednym dniu juz więcej nie przychodzi.

Nie interesuj się
@Kika

Dziwisz się? (usunięte przez administratora) Wmawiają każdemu, że mają po 10 nowych osób ???? I taa... walą drzwiami i oknami ???? A potem nowy dostaje taką pensję jak osoba pracująca 10 lat także brawa dla zarządzających się nienadających ????

Stosuj kask

Szkoda pisać ale minute poświęcę. Mieli całkiem mocną ekipę na produkcji ale swoim działaniem i pazernością pozbyli się najlepszych pracowników. Tylko sobie mogą zawdzięczać, że nie ma komu robić i ciągle plecy z planem produkcji, tak to właśnie wygląda jak ma się zero pojęcia o zarządzaniu, a udaje się nie wiadomo kogo. Tylko pożyczyć panom powodzenia

Kamila

Napisałby ktoś coś więcej na temat samego kierownika lub dyrektora produkcji? Zastanawiam się jak tu relacje z przełożonymi wglądają. Tak jak ktoś już zauważył jakiś szczególnych konkretów to nikt nie pisze, można więc o nie teraz tu prosić?

Wor

Cyrk to najlepsze określenie tego bajzlu, który tam panuje.

@Wor

W jakim kontekście stwierdzasz, że cyrk? Bo widzę, że ludzie się skarżyli na warunki i atmosferę, że niby wymagań w brud a szkoleń brak. Raczej zabawnego to tu niczego nie ma? :/ Jako aktualny pracownik to pozytywów nie widzisz?

@Kamila

Zadzwoń do kierownika lub dyrektora produkcji to może Ci coś opowie ????

@Wor

Może? Bo jakoś wątpię, żeby mieli szczerze cokolwiek powiedzieć jeśli to wszystko byłoby prawdą. Chyba, że jednak jakoś normalnie z wami gadają o tym wszystkim?

Laminat
@Wor

Wor a tak bardziej konkretnie? Cyrk i bajzel to niewiele mówi konkretnego o firmie, poza tym że autor postu jest na coś tam wkurzony, ale na co? Zgadujcie. Proponuję pisać konkretnie, jeżeli już coś chcemy przekazać kandydatom do firmy, przyszłym pracownikom.

Ile jest zmian w Sika-Poland Sp. z o.o.?

Wor

Ile jest zmian? Zależy jak podpasuje zarządzającym produkcją. Czasem w niedzielę wieczór się dowiesz na którą masz w poniedziałek itp. Ogólnie to jest dużo zmian, każda kolejna jest zmianą na gorsze. Nie warto zaczynać.

@Wor

Aha, to nikt jeszcze nie wpadł na to, żeby jakoś lepiej to uporządkować?xd Czy to nie byłoby bardziej efektywne jeżeli chodzi o jakiekolwiek działanie tutaj?

Kamila

Ktoś parę lat temu stwierdził, że od 2012 roku warunki płacowe tutaj bardzo znędzniały, co ciekawe niby firma zwiększała stale swój obrót. Czy do teraz tak jest, że wypłaty są niesprawiedliwie wobec tego, co wyrabia sama w sobie firma? Na jakie stawki można dziś liczyć? Ktoś pracuje i mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć?

Kajot
@Kamila

Firma zwiększa swój obrót co roku, a wypłaty i premie dla pracowników to jakiś ponury żart. Nie ma co się w sumie spodziewać skoro w firmie coraz więcej do powiedzenia mają osoby, które kompletnie nie nadają się na stanowiska, które zajmują. Zarządzanie kadry kierowniczej wola o pomstę do nieba. Nieludzkie podejście do pracowników, liczą się tylko tabelki i słupeczki, a pracownicy nie znaczą nic także drodzy przyszli kandydaci na rozmowy kwalifikacyjne - starajcie omijać się to przegrane miejsce i nie marnujcie czasu bo szkoda zdrowia i nerwów bo negatywnych niespodzianek tu nie brakuje - zapewniam.

@Kajot

No to jakie przykładowe negatywne niespodzianki byś przywołał? To już ostatecznie pewnie pozwoli kandydatom wyrobić sobie opinię o tym wszystkim. :(

Lubella
@Kajot

@Kajot a jakieś konkrety? Tak żeby kandydaci mogli więcej się dowiedzieć niż samo narzekanie na kierownictwo i "niskie" wypłaty? W każdej firmie się na to narzeka. Tak samo każde kierownictwo jest złe a pracownicy biedni..

Sikalafo

Odkąd to interes rodzinny ???? to gnębienie psychiczne ludzi jest tutaj na porządku dziennym.

@Sikalafo

Piszesz to z własnego doświadczenia czy sugerujesz się tylko opiniami, które się tu pojawiają?

Jaki jest wkład kierownictwa Sika-Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dziubek

Sika to w tej chwili jedna wielka korporacja, która stawia ogromne wymagania przed pracownikiem a nie daje nic w zamian. Co raz więcej roboty a płacą zatrzymała się w miejscu. Nowe osoby z konkurencji dostają dobra podstawę a cała reszta Bieda z nędza. Stawki oderwane od rzeczywistości. Ludzie ciągle się zwalniają. W dystrybucji zarządzają dwie osoby, które czerpią wzorce z Amwaya. Zero motywacji i profesjonalizmu. Atmosfera w zespole tragedia poprzez zarządzających, pracownicy bardzo fajni ludzie. Praca to totalny żywioł. Nie ma wprowadzenia, szkolenia wdrażającego, jedz i działaj.

Lolek
@Dziubek

zgadzam się w 100%

@Lolek

Ale jak może nie być żadnego wprowadzenia w stanowisko pracy? Wydawało mi się, że szkolenie stanowiskowe i BHP jest obowiązkiem pracodawcy...

doradca tech

polecam: ciekawa praca, przejrzyste warunki płacy, rozsądne dodatki. trochę zależy od regionu, bo szefowie są różni. pensji poza swoją nie znam, ale premia naprawdę motywująca: zarówno wysokość jak i reguły. warto dodać, że firma w branży znana i poważana: produkty nie sprzedają się same, ale nie są niesprzedawalne.

QuartzTop

Polecam wszystkim. Świetny zespół, dobre warunki finansowe, premia wypłacana na ludzkich zasadach - jest w zasięgu ręki. Wymagają dużego zaangażowania i poświęcenia, a dają samochód do użytku bez ograniczeń, zapewniają opiekę medyczną. Dużo inwestują w szkolenia pracowników. Dlatego mają wykwalifikowaną kadrę. Poza tym wiążą się z ludźmi na wiele lat, osobiście żałuję, że moja przygoda w tej firmie była tak krótka. Co do minusów to zawsze się znajdą. Na 100 % godna polecenia. Ale nie wszystkich pamiętam tak różowo, bo zawsze znajdzie się kanalia która psuje powietrze. Takim był niestety mój przełożony. A co do Pana Prezesa, to się nie zgadzam z opinią powyżej. To naprawdę porządny człowiek, właściwa osoba na właściwym miejscu i nigdy nie słyszałem żeby można było mu coś zarzucić. Co innego o jednym z dyrektorów z północnej Polski, ale Ci co go znają to to wiedzą.

proces rektutacyjny
@QuartzTop

a co z tym dyrektorem?

Figiel
@proces rektutacyjny

Pracuje dalej ale to fajny gosć Niestety od 2012 wiele się zmieniło warunki płacowe i premiowane nędzne, lecą na pysk podwyżek brak mimo ciągle rosnącego obrotu firmy. Można zapomnieć o premiach sprzed lat MEGA NIEUCZCIWE... Powiem tak plany i warunki tak wysrubowane że brak jednego parametru daje Ci okrągłe zero z kilkumilionowego kwartalnego obrotu. Żal... Kiedyś nikt złego słowa nie powiedział na pracodawcę a dzisiaj... Szkoda słów

ytt

A możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? O warunkach, wymaganiach, ocenie pracowników... zarobkach ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Sika-Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sika-Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sika-Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sika-Poland Sp. z o.o.?

Sika-Poland Sp. z o.o.