Opinie o BWO Construction Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BWO Construction Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BWO Construction Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWO Construction Sp. z o.o. w Zielona Góra

pracownik wiesał Nowy wpis

Współpraca z Bwo Konstrukcje Sp. z o.o. w Lubinie okazała się być daleko od oczekiwań. Znaczące problemy z wypłacalnością oraz trudności z uzyskaniem należnych środków finansowych to tylko część problemów, z jakimi borykają się pracownicy. Komunikacja dotycząca finansów jest niewystarczająca, a proces otrzymywania wynagrodzenia często wymaga nadmiernych wysiłków i negocjacji. Dodatkowo, sytuacja z zakwaterowaniem podczas delegacji stanowi kolejny poważny problem. Brak opłacenia pobytu w hostelu, co zmusiło pracowników do poszukiwania alternatywnego zakwaterowania na własną rękę, jest nie do przyjęcia i świadczy o braku odpowiedzialności ze strony firmy. Takie działanie stawia pracowników w niepewnej sytuacji finansowej i logistycznej, powodując dodatkowy stres i niezadowolenie.

Aneta Nowy wpis

@tomek skąd wiesz ze ogłosili upadłość ?

Joanna Nowy wpis

@Tomek dlaczego Twoje pieniądze są nie do odzyskania? Kontaktowałeś się z BWO Construction? Co robiłeś w sprawie odzyskania pieniędzy? Czy ktoś jest w podobnej sytuacji jak ten użytkownik? Każda informacja może być ważna dla osób, które myślą nad pracą w tej firmie lub są w podobnej sytuacji do Ciebie.

Tomek Nowy wpis
@Joanna

oglosili upadłość i jest po zawodach...

Witam was pracowałem w tej firmie w 2014 roku,masakra zarząd nie miał nawet kasy na podstawy utrzymania pracowników np.nie płacili za kwatery itd. wiszą mi 14.000zł i to jest nie do odzyskania więc nie pracujecie dla nich bo to jest jeden wielki przekręt Pan Wiesław wraz ze swoją córką odradzam ich!!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BWO Construction Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Joanna

@merops ale szansa na umowę o pracę jest? Nie ma takiej sytuacji, że pracodawca nam obiecuje, a nigdy tego nie dostaniemy? To ważne dla osób szukających pracy, bo jednak stabilność zatrudnienia jest w tych czasach najważniejsza.

merops

Na samym początku ciężko jest dostać umowę o pracę @ado, zazwyczaj dają umowę na czas próbny, 3-6 miesięcy, jak się sprawdzisz to wtedy masz umowę o pracę

erjes

PIP w Legnicy przeprowadzil kontrole w BWO Construction.Prosze o zglaszanie do w/w PIPu swoich roszczen.Poniewaz znowu facetowi uda sie wywinac.

erjes

Kto zna dokldny adres pana W.O.Prosimy o wiadomosc

zyczliwy

modrzewiowej

mały

to nie jest firma tylko (usunięte przez administratora) nie polecam do dziś nie mam od nich zarobionych pieniędzy

stefan

tomek gdzie pracowałes w tej firmie?jestem u nich na robocie.podaj swego meila i napisze.

Tomasz

Jedna wielka ściema ! banda [usunięte przez moderatora] nie wypłacają pieniędzy każdy grosz trzeba wyrywać z zębów i prosić się.. nigdy nie mają pieniędzy a pan [usunięte przez moderatora] razem ze swoją córką grają osoby (chore na głowę).. w ostatnim czasie nawet nie opłacił nam pobytu w Hostelu z którego musieliśmy uciekać i przenosić się do innego zapewne tam też nie zapłaci i narazi na koszta kolejne osoby ... Omijajcie tą firmę wielkim łukiem już lepiej pracować za 7-8zł niżeli za 12-15 w tej firmie bo i tak ich nigdy nie zobaczycie ...

mario

to sa [usunięte przez moderatora] nie wyplacaja pieniedzy robia ludzi w konia zamiast 2400zl to dostaniesz 1400zl za ponad 200 godzin pracy

Karol

TO jest ta sama "szajka" co Globox Investment Sp. z o.o. tylko nazwa inna. Przestrzegam przed [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o BWO Construction Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BWO Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BWO Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BWO Construction Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Przemysłowa 14 B
    59-300 Zielona Góra

BWO Construction Sp. z o.o.