Opinie o SEBCAR - InterCars w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SEBCAR - InterCars. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SEBCAR - InterCars na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEBCAR - InterCars w Komorniki

chętny

Kurde,ale mi narobiłeś ochoty na zmiane pracy podaj jeżeli możesz jakies dane kontaktowe niemniej jednak ja jestem zainteresowany tak jak wszyscy w naszej firmie stanowiskiem dyrektorskim, ponieważ pracuję już tu 9 miesięcy i wszystko umiem (bardzo proszę o kontakt)

buła
@chętny

ja oceniam firmę po jej ogłoszeniach. jeśli co 2 tyg szukają ludzi do pracy to chyba cos jest nie tak, jesli z wiosek okolicznych nikt nie chce tam robić to cos znaczy.

parobas

suche fakty;) sebcar jest tak znany ze swojej (usunięte przez administratora) istosci że za chwile [usuniete przez moderatora] będzie zatrudniał bo tu już te firmę kazdy zna

co tu napisac o tej firmie same superlatywy he he ,tego nie mozna,popieram przedmowce sama esensja.dodam [usuniete przez moderatora]

byly pracownik

siema wszystkim wesołych świąt zycze pracownikom i zeby kalendarze w prezencie wigilijnym sie podobały. bo cos trzeba na wigilijny stół połozyć nie?;)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SEBCAR - InterCars spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
tyrałem tam

siema wszystkim pracownikom! ( nie mówie o brygadzistach i kierownictwu) czytam wasze opinie i widze ze nie zmieniło sie nic... nie będe cisnął na kierownictwo i bossa bo to tak nic nie da. oni mają doskonałe pojęcie co do atmosfery w pracy ale ich to nie interesuje.liczy sie wydajnosc a nie człowiek.polecam szukac pracy bo jest wiele firm z lepszymi warunkami. a tzw kierownicy to faceci bez pojęcia o prowadzeniu i motywacji grupy ludzi. (tylko metoda kija i marchewki) ale tam nie trzeba kwalifikacji na tym stanowisku.

nie zaczynajcie w takim [usuniete przez moderatora],szkoda was ja tu robie i proboje sie wyrwac. [usuniete przez moderatora]!!!!

anpacars

Na wstępie chce pozdrowić wszystkich praconików waszej firmy.Ja robię w ANPACARS-InterCars w Mysłowicach i powiem,że warunki pracy są takie same u nas jak tam u Was a nawet bym smiał stwierdzić (sodząc po waszych wpisach) ,że nawet gorsze.Przez całego prezesika jesteśmy nazywani szczurami,zero szacunku dla pracownika,zmuszanie do nadgodzin w tygodniu i w niedziele pod groźbą obcięcia 100% premii.A co do pracy dziewczyn na magazynie to nie zgzdzam się z większością opinii na tym forum.Powiem,że dziewczyny w niektórych przypadkach pracują 100% lepiej od facetów.Oczywiście zdarzają się takie co pasują do aszych opinii,ale równie dobrze do tych opinii można dopasować niejednego faceta,który niejednokrotnie leci w [usuniete przez moderatora]. Piszę tak bo u mnie na magazynie pracuje bardzo dużo dziewczyn a nawet kobiety po 50 lat. szystko zależy od człowieka i jego podejścia do zycia i oboiązków.Powiemtak,że Ci którzy wypisują głupoty o tym,że dziewczyny pracujące na magazynach motoryzacyjnych nie znają życia i chyba wszystko dostawali od rodziców w życiu podane na złotych tacach,a co poniektórzy muszą cięzko zasuwać zeby do czegoś w życiu dojść.Co nie zmienia faktu,że trzeba szukać jakiejś lepszej roboty,bo czy u Was w spółce,czy u Nas nie szanuje się ludzi i do niczego się nie dojdzie.Ja pracuję w Anpie,bo nie mam narazie innego wyjścia, a nie mogę sobie pozwolić na to żeby być bez roboty.Dziewczyny 3majcie się :-) Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników :-)

Tak czytam te wpisy he he i stwierdziłem ze nie przyjde pracowac do tej waszej [usuniete przez moderatora] firmy he he.[usuniete przez moderatora] i to za jakie siano!!to wasze kierownictwo chyba się z [usuniete przez moderatora]!!.Ludzie stancie wszyscy i niech sami [usuniete przez moderatora],to moze choc troche schudną im te [usuniete przez moderatora].Pozdrawiam wszystkich pracowników!!

A. Kozak

Buntu nie będzie, za duże roszady w składzie, pracuje tu przeszło rok i codziennie widuję nowe twarze. Jeśli ktoś kompetentny czyta to (chociażby któryś kierownik) to chciałbym poruszyć sprawę odnośnie dystrybutora grzewczo-chłodzącego wody znajdującego się przy stanowisku brygadzisty ekipy zbierającej - czy jest możliwość wyczyszczenia bądź zakupienia nowego? Dystrybutor jest tak brudny że patrząc na Niego apetyt na wodę sam przechodzi :/

dobra rada

a moze by tak mały buncik typu jeden za wszystkich wszyscy za jednego ciekawe co wtedy zrobia jak stanie cała firma na np na kilka dni ludzie nie dajmy sie zwariowac desperaci z agencji [usuniete przez moderatora] za grosze i dlatego nie szanuje sie tam nikogo bo [usuniete przez moderatora] nie brakuje zreszta... ostatnio mam wrazenie ze coraz lepsze wynalazki są tu przyjmowane do pracy... ja tam jestem chetny czekam na innych predzej czy pozniej bez podwyzki ten bunt wybuchnie bo za te ochłapy mozna sie w [usuniete przez moderatora] pocalowac a nie wyzyc!!!

miły

UUUU to skoro starzy pracownicy nie mogą awansowac to widocznie do niczego innego poza pisaniem tyb bredni się nie nadają:)))

psst

Misza nic się nie zmieniło, a już na pewno nie naplesze a raczej na gorsze. Zero szacunku do pracownika. Awansowała (jeśli tak można to nazwać) jakaś [usuniete przez moderatora], która pracuje w firmie kilka miesięcy a długoletni pracownicy (usunięte przez administratora) jak zwykle i nic z tego nie mają. Brak logiznego myślenia towarzyszy Panu [usuniete przez moderatora] od zawsze i tak już pewnie pozostanie.

Misza

Hmmm widzę ze wszystko po staremu hehe Pozdrowienia dla wszystkich pracowników którzy jeszcze zostali z moich czasów :)

obserwator
@Misza

inter Cars to najgorsza firma jaka może być w tym kołchozie pracuje się w święta nawet Bożego narodzenia zła atmosfera częsta rotacja pracowników i najważniejszy fakt przez dyrektora każdy postrzegany jest jak (usunięte przez administratora)

Cieszcie się z kalendarzy, był taki co rok co nic nie dał ;) pzdr exemploye

twoj pracownik

[usuniete przez moderatora] napal sobie w piecu tymi kalendarzami,zenada!!!

Fakt [usuniete przez moderatora] zrzekl sie socjala w imieniu nas wszystkich haha [usuniete przez moderatora] zwyklu a [usuniete przez moderatora] mogl by sie w koncu umyc bo raz na tydzien to troche malo hah. Co do dziewczyn... Nie czepiac sie bo maja lepsze wyniki niz niektorzy w tej firmie. przynajmniej sie zrobila lepsza atmosfera jak kobiety pracuja z nami. aaa bym zapomnial.. Szefie dziekujemy za paczki na święta w postaci kalendarzy! tego [usuniete przez moderatora] nawet na allegro nie da sie za 2 zł sprzedac!

ppp

Tak, i jeszcze trzeba było potwierdzić odbiór kalendarza żyby ktoś przypadkiem nie wziął sobie trzech!!! Śmiech ;))), w [usuniete przez moderatora] mam ten kalendarz i całą firmę- oby jak najszybciej stąd [usuniete przez moderatora] I powiedzcie tak szczerze dziewczyny czym Wy się tak tu zachwycacie i szczycicie pracą w takiej firmie??? Śmieszne ;-)))

heh rok temu bylo to samo badziewny kalendarz i do roboty. a swiadczen socjalnych i m. innymi prezentów na swieta zrzekl sie w waszym imieniu pan [usuniete przez moderatora]. dawno temu popytajcie starszych pracowników. tu masz [usuniete przez moderatora] a nie pytac o swoje!

;p

Panie [usuniete przez moderatora] zrobił Pan sobie z Pracowników zwykłych [usuniete przez moderatora] dajac im te smieszne kalendaze na swieta a siebie pan osmieszył .

pytanie

Czy słyszeliście o dzisiejszym szkoleniu BHP? O której ono jest i czy obowiązuje wszystkich?

Zostaw merytoryczną opinię o SEBCAR - InterCars - Komorniki

• Jak się pracuje w SEBCAR - InterCars?

Zobacz opinie na temat firmy SEBCAR - InterCars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEBCAR - InterCars?

SEBCAR - InterCars
2.1/5 Na podstawie 79 ocen.

SEBCAR - InterCars