Opinie o PHU K&K Wojtanowicz w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PHU K&K Wojtanowicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU K&K Wojtanowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU K&K Wojtanowicz w Wejherowo

Adam Nowy wpis

Pracuje w salonie https://wojtanowicz.pl/ od dwóch lat i nadal jestem równie zadowolony co na początku. Miła atmosfera i stała możliwość rozwoju.

Sławek Nowy wpis

Polecam pracę https://wojtanowicz.pl/. To miejsce z rodzinną atmosferą, w którym można się rozwinąć.

Wiecie, czy PHU K&K Wojtanowicz udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Andrzej Nowy wpis

A ja polecam z całego serca, pracuje już długi czas i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Czy firma PHU K&K Wojtanowicz w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

bubu

Masakra pracowałem tam koloryzują na rozmowie o prace, nie płaca za soboty, premie zawsze obcięte, szefostwo gburowate, nie polecam.

stempel
@bubu

za sobotę jest dzień wolny - ja odbierałem w uzgodnieniu z kierownikiem - reszta też ok , ;zwolniłem się do innej pracy z uwagi na dojazd i ...żałuję

Piter
@bubu

To pajacu napisz gdzie płacą za sobotę... Za niedzielę rozumiem, ale sobotę... Wyleciałeś i teraz kwiczysz...

Tomek M

Kupiłem nową KIA w salonie w Wejherowie,fachowe doradztwo,miła obsługa.Polecam Pana Marcina.

Iza

Dramat, nie polecam ceny drogie 0 profesjonalizmu. Pracownicy zwalniani z dnia na dzień. Szkoda zachodu

Czy w PHU K&K Wojtanowicz możliwa jest praca na podstawie B2B?

Shufu

Zgadza się, jest taka możliwość.

Małgorzata
@Shufu

I na jakich konkretnie zasadach? Czy wszystko ustalane jest indywidualnie po jakiś negocjacjach?

@Małgorzata

Wszystkie ustalenia są indywidualne w przypadku B2B. Kwestia dogadania się na jakich dokładnie warunkach.

Lidia
@Shufu

A które Twoim zdaniem są korzystniejsze?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PHU K&K Wojtanowicz?

Shufu

Każdy pracownik biura/salonu/serwisu ma szansę na zatrudnienie bez doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Oczywiście poza tym zakresem jest mechanik samochodowy :)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PHU K&K Wojtanowicz? Chętnie zatrudniają?

zadowolony

syn pracował - poznał pracę sprzedawcy w salonie "od podszewki" , był b.zadowolony

Bartek

Może trzeba zacząć szanować firmę w której pracujemy? Może idealnie nie jest ale warto pracować i poprawiać.

Czy często w firmie PHU K&K Wojtanowicz zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

M

Nie ma szans , a i kasa słaba do tego nie wypłacają wszystkiego. (usunięte przez administratora) w biały dzień.

Czy pracodawca PHU K&K Wojtanowicz organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

PRACOWNIK

Pracownicy regularnie są wysyłani na szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Paulina
@PRACOWNIK

@PRACOWNIK Wow, to miłe zaskoczenie. A jak jest z możliwością awansu w PHU K&K? Istnieje?

@Paulina

Oczywiście że tak.

Zatrudniony

Obecnie jestem zatrudniony u Wojtanowicza może nie jest to kraina miodem i mlekiem płynąca ale w skali 1÷10 dam spokojnie 7! Bez problemu można się dogadac zarowno z zespołem jak i z szefostwem na każdy temat. Brak rozbudowanej kadry zarządzającej tez jest +, kasa na dobrym poziomie. Obecnie w branży motoryzacyjnej wszędzie jest delikatnie mówiąc różnie a tu mozna mówić o zdrowej stabilizacji. Jak ktoś leniem nie jest i nie boi sie że mu korona z główki spadnie napewno się tu odnajdzie.

Mirosław

@Kiwrowca dlaczego tak sądzisz? Pracowałeś tutaj? Jeśli tak, to napisz coś więcej, każda szczera opinia wnosi wiele do dyskusji i bardzo pomaga przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia.

Kiwrowca

Właściciel to gbur i burak za którego powinny się wziasc służby kontroli

Krystian

Nie mam pojęcia, skąd takie negatywne opinie, w Wojtanowiczu spotkałem się, nie dość, że z dobrym szkoleniem przygotowawczym do pracy, wypłata zawsze była na coś, premie również w porządku.

Monia 13

No niestety. w ramach tzw. gwarancji serwisowałam 7 lat. Za każdym oddaniem samochodu tylko zostawiałam pieniądze. Części wymieniałam tylko na papierze, płaciłam za nic grubą kasę. Po konfrontacji z mechanikiem prawda wyszła na jaw. Wstyd dla dewelopera i salonu. Porażka; szkoda gadać.

Najgorszy pracodawca z jakim się spotkałem. Nonszalancja i brak kompetencji kierownika.Firma beznadziejna. O wypłatę trzeba się kłócić, a i tak się wszystkich pieniędzy nie dostanie. NIE POLECAM!!

taaaaa

............gruby temat dla wielu służb i urzędów!!

Zostaw merytoryczną opinię o PHU K&K Wojtanowicz - Wejherowo

• Jak się pracuje w PHU K&K Wojtanowicz?

Zobacz opinie na temat firmy PHU K&K Wojtanowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU K&K Wojtanowicz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU K&K Wojtanowicz?

Kandydaci do pracy w PHU K&K Wojtanowicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU K&K Wojtanowicz
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.

PHU K&K Wojtanowicz