Opinie o Johnson Electric w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Electric. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Johnson Electric o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Electric w Będzin

Długoletni pracownik

Podobno 2zmiamy od poniedziałku na silnikach? Prawda to?

Teo
@Długoletni pracownik

Tak zgadza się. Kierownik rozrzuca ludźmi po różnych zmianach i liniach . Nic ich nie interesuje czy na innej zmianie będziesz miał z kim zabrać się do pracy. Teraz to jest tak jak cię nie zwolnili albo sam się nie zapisales do zwolnienia to kierownik uprzykrzy ci życie ze będziesz żałował że jesteś pracownikiem je

Gi
@Teo

A czy można się wpisać na listę jeszcze? Widomo ile w sumie ludzie zwolnili?

Lou
@Teo

Teraz to oni mają gdzieś. Zostawili sobie garstkę ludzi i będą pewnie chcieli żeby robiły wszędzie. Raczej zwalniali starsze osoby to pewnie myślą, że młodych sobie wyszkola wszędzie i będą pracować.

@Lou

Prawda. Teraz będzie roszada ludzi na dwóch zmianach. I nie przyzwyczajajmy się do jednej linii tylko tam gdzie Cię dadzą to zasuwaj .

Dfghy
@Lou

Młodych też zwolnili

Xyz

Czy wszytkie osoby które wpisały się na listę zostały zwionione?

Na zmianie C nadal jest liderka która nic nie potrafi?jej to chyba nigdy nie zwolnią ,jedynie będą zmieniać obszary ,jak ostatnio z zrp na dc .

PRL

Ciekawe czy jeszcze będą zwalniać czy to już koniec bo człowiek potych dwóch dniach to ma dosyć atmosfera kijowa i ogólnie jest nieciekawie

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Plociuch

Czy jakieś liderki zdegradowano skoro nie ma pracy czy dalej mają jak w ulęgałce ?

Haha

Widać że zakład zwalnia specjalnie jak najwięcej ludzi by nie było możliwości podciągnięcia pod zwolnienia grupowe. Kasa wtedy w kieszeni.

@Haha

Przecież to są zwolnienia grupowe

Pracownikk

Czy na 2 zmianie były zwolnienia czy tylko na 1?

@Pracownikk

Na drugiej zmianie od razu na starcie się zaczęło

A czy z nocki 31.10 tez zwalniano?

Aaa

Tak, w poniedziałek przed 6:00 były osoby z nocki zwolnione

@Aaa

Ale czy we wtorek osoby z nocki były zwalniane?

Ala

Bo nie,trzeba zwalniać najgorsze zło

były mam nadzieję pracownik

Czy dziś na 2 zm i 3 były jakieś większe zwolnienia? Na rance zwalniali ludzi ale głównie chyba z listy. Ja się zapisałam i czekam aż w końcu podpisze papier i praca w JE będzie wspomnieniem :) czy ktoś wie czy specjaliści mają szansę na zwolnienie?

To prawda, liderzy wcale się nie przejmują że chodzili na L4.Na papieroska też latają wtedy kiedy chcą, a pracownik nieraz musi biegiem lecieć do ubikacji żeby normę zrobić.Pracownikowi wytykają wszystko a oni zachowują się jakby byli lepsi.

Uclin

Dziwne też jestem na Uclinach i pampersa nie noszę norma zrobiona przy takim małym składzie to pryszcz Nie narzekaj widocznie się nie nadajesz

@Uclin

Zgadzam się jest tak łatwo na tych uclin że się tam cały czas nudzimy do Wc latamy cały czas bez problemu polecam przychodzić i się szkolić

A tak całkiem poważnie to jakie macie teraz te normy? Da radę do czegoś je przyrównać? I co jaki okres czasu jeśli już je podwyższają? Macie na nie jakiś wpływ poprzez swoją pracę? bo tak sobie myślę, że jak komuś idzie źle to byłby sens podnosić?

Po nowym roku na pewno zamkną. Stopniowo zwalniali,a teraz co miesiąc będzie więcej, chcieli zobaczyć reakcje pracowników. Mają nadzieję jeszcze ze ludzie którzy nie chcą się już stresować to sami się zwolnią.

a zapchany Sportprodukt naszymi wyrobami po sufit i wynajety magazyn w Myslowicach wypchany wyrobami gotowymi i komponentami to po co ? A pewnie w celu utrzymania ciaglosci dostaw w czasie przenoszenia zakladu. A moze to te zapasy, ktore rzekomo nasi klienci w pandemie zamawiali i nie martwili sie jak dlugo potrwa, czy pracownicy nie wymra i czy rusza jak sie skonczy ? Serio uwierzyliscie w 20% spadek zamowien skoro produkujemy 20% dotychczasowej produkcji ?

Sylwia
@pracownik

A ktoś wie czy będzie w tym roku impreza zakładowa i gdzie?

PRL

Niech się już skończy ta cała farsa niech Nas już zwolnią i to jak najszybciej bo ludzie się denerwują atmosfera nerwowa a tak ciachu prachu i po strachu każdy będzie wtedy wiedział co dalej

Trzymają nas w niepewności. Kiedy w końcu będą zwalniać?

Xxx

Czemu tylko są zwalniani pracownicy na hali??? A może by tak na górze zrobić porządek??? Bo po co ich tam tyle siedzi ??? Chyba czas najwyższy wsiąść się za górę

@Xxx

Dokładnie zgadzam się z tym zwalniają tylko pracowników produkcyjnych a z biura to nie łaska tam to dopiero nowych osób jest łażą i udają że pracują

Przełącznik
@000

I następna fala zwolnień/nieprzedłużania umów. Zleceń nie ma, komponentów nie ma. Co to będzie?

Toja
@Xxx

Góra też jest zwalniana, Pracownicy pośrednio produkcyjni też.

Lusi
@Xxx

Nie podpisywać wypowiedzenia za porozumieniem stron! Podpisując taką formę wypowiedzenia prawo do zasiłku nabywa się dopiero po trzech miesiącach! Zasiłek dla bezrobotnych wynosi więcej niż ich obiecane jednorazo pieniądze . Radzę podpisać wypowiedzenie tylko i wyłącznie z winy pracodawcy. Odprawa to jest ich obowiązek a nie dobre serce i wynosi 1 miesiąc wynagrodzenia jeśli pracujesz krócej niż 2 lata dwa miesiące jeśli pracujesz od 2 do 8 lat i trzy miesiące jeśli pracujesz dłużej niż 8 lat. Podpisując porozumienie poczekasz sobie na zasiłek aż 3 miesiące. Ludzie oni chcą was wykiwać to trzeba gdzieś nagłośnić

Uświadomiona
@Lusi

Porozumienia stron są wyraźnie opisane jako z winy pracodawcy ,więc zasiłek normalnie się należy. Wystarczy znać prawo pracy

@Uświadomiona

Skoro znasz tak doskonale prawo pracy to co ty robisz w tym zakładzie .Zatrudnij się do Inspekcji Pracy a nie tu się wymądrzasz. Mogłaś normalnie napisać uświadamiając innych a nie pisać że wystarczy znać prawo pracy .

Bb

Zwolnienia a panie na Lini SABB są nie tykalne przychodzą do pracy dużo po dzwonku na papierosa też chodzą kiedy chcą.

Hanna
@Bb

Hej jestem na macierzynskim i slyszalam ze ponoc zwolnili Kierowniczki z systemów te co 20 lat pracowały R. S. R. D

?

Czy wiadomo już kiedy będzie impreza zakładowa?

Cizia

Słyszałem że zaklad pęka w szwach od zamówień i muszą się przenieść na wysypisko (usunięte przez administratora) cóż za nie codzienna sytuacja.

Kolejna do zwolnienia

Tak zacznie się pewnie pod koniec tygodnia.Wedlug mnie lepiej być teraz zwolnionym,niech dadzą odprawę i szukam pracy, bo atmosfera w pracy jest coraz gorsza, napięcie czy mnie zwolnią czy jednak nie ,niepotrzebny stres i to z miesiąca na miesiąc.

Nannana

Zebranie odwołane powód nie znany dla pracowników Może związki wkoncu nam powiedzą bo mają wiedzę co na zebraniu ma być....

Zmiana C
@Nannana

Teraz tylko patrzeć na koniec miesiąca jak ludzie pójdą na L4 ,albo wezmą sobie urlopy na żądanie czy 50 %. Każdy będzie się bał czy czasem na niego nie padnie. A swoją drogą ciekawe ile osób w tym miesiącu zwolnią czy tyle żeby już można było od listopada zrobić dwie zmiany wszędzie? A wogóle to czemu czekają na koniec miesiąca, nie mogą zwalniać np.w połowie miesiąca ?

Sabina
@Nannana

A co jaki okres czasu i w jakiej formie wasze związki przekazują wam oficjalne informacje? zastanawiam się nad tym jako przyszły kandydat. Chce złożyć cv wraz z nowym rokiem. Do tego czasu się wszystko wyjaśni czy lepiej przeczekać? Macie jakieś prognozy?

Jeszcze Pracownik
@Sabina

A gdzie ty chcesz składać cv jak tu nie przyjmują tylko zwalniają? Po Nowym Roku to jeśli ten zakład będzie istniał to tylko garstka ludzi tu zostanie.

@Zmiana C

A chociażby po to, żeby pracownik mógł dostać wypłatę za cały miesiąc.

Podejrzewam że żadnego zebrania nie będzie boją się ludziom w twarz spojrzeć a tak zwalniają bez problemu żadnych zbędnych pytań

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Electric - Będzin

• Jak się pracuje w Johnson Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 304, z czego 33 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 176 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Electric?

Kandydaci do pracy w Johnson Electric napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Electric
2.1/5 Na podstawie 202 ocen.

Johnson Electric