Opinie o DROTAX Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DROTAX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DROTAX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROTAX Sp. z o.o. w Wrocław

Karol Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swoich umów ?

Natalia

@&€&€ czyli umowa nie jest w takim wypadku podpisywana z data wsteczną? Czy te miesiące bez umowy są nieodliczane? Czy tylko Ty nie dostałeś umowy czy inni pracownicy firmy DROTAX Sp. z o.o. tez mieli ten problem? Daj znać użytkownikom na forum.

&€&€ Nowy wpis
@Natalia

A jaka moc prawną ma umowa ktora moze i jest przygotowana z data wstecz, ale pracownik jej nie otrzymal do rak wlasnych z wygaśnięciem poprzedniej?? I w chwili kontrolii Ty też odpowiadasz za brak umowy, nie tylko pracodawca...

NieJestemRobotem Nowy wpis
@Natalia

"Czy tylko Ty nie dostałeś umowy czy inni pracownicy firmy DROTAX Sp. z o.o. tez mieli ten problem? Daj znać użytkownikom na forum." Jaki subtelny wywiad, kto może być autorem komentarza :D

&€&€ Nowy wpis
@NieJestemRobotem

:D

Natalia

@&€&€ mógłbyś napisać co w DROTAX jest twoim zdaniem nie tak? Dlaczego nie polecasz tam pracy? Jaka jest umowa? Jest socjal? Te informacje powinny pokazać firmę od strony obiektywnej, tak żeby inni wiedzieli jak najwięcej o swoim potencjalnym, przyszłym pracodawcy.

&€&€
@Natalia

@Natalia. Jeśli chcesz pracować w firmie w której nie sa respektowane żadne Twoje prawa jako pracownika, wieczny problem z umowami gdy się konczy umowa a np czekasz na przedluzenie wtedy zostajesz w czarnej strefie... bo umowa jest w trakcie drukowania iii tak mijają miesiące. Także pytanie o socjal jest zbędne, gdyż sama widzisz że jest problem z tak podstawowa rzecza bez której pracownik nie powinien rozpocząć pracy jak umowa. Szkoda czasu, aby przybyć na rekrutacje ;-) Pozdrawiam.

&€&€

Nie polecam nawet wrogowi pracy tam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DROTAX Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Corolla

Jedno wam powiem Ludzie.. to, jak duża jest tam rotacja pracownikow, jak czesto pojawiają się ogłoszenia o naborze do pracy.. świadczy, jaka to firma.

awers2

Typowa firma z polskimi realiami. Nie jest tragicznie, nie jest pięknie. Jest stabilnie.

haha przeciez wlasnie potrzebne ejst dobre podejscie ;p

n.

To dobrze, bo będzie wam (?) potrzebne dużo optymizmu.. :D

nick

Jeżeli ktoś jeszcze poczuł się zachęcony, to chyba nie czyta ze zrozumieniem.. :)

nick

Owszem, od początku jest wiadomo, że pracuje się w weekendy i święta. Godzisz się na to, ok. Nikt tylko nie mówi, jak trudno się doczekać odpowiedzi np na wniosek urlopowy :) Wolontariat to nie jest, płaca nie jest zła, ale jeśli masz nadgodziny, to lepiej nie upominaj się o ich wypłatę :) Poza swoimi codziennymi obowiązkami, dostaje się często inne zadania, więc ciężko się ze wszystkim wyrobić, a później są pretensje, że nie wszystko jest zrobione. I to nie jest tylko kwestia organizacji pracy. Ktoś Ci może pomóc, ale każdy ma tak naprawdę swoje do zrobienia. Brak rozwoju i satysfakcji? Owszem i tu nawet nie ma co dyskutować. Jeśli się tam rozwijasz, to szczerze zazdroszczę. A jak czuć satysfakcję, jeśli mimo starań i wykonania pracy, ktoś nadal jest niezadowolony? W myśl zasady: dasz palec, to chcą całej ręki:) Podsumowując: całkiem sympatyczni ludzie i wygodna praca, ale co takiego można w niej osiągnąć? Przecież nie awansujesz:)

Nie rozumiem skąd te niepochlebne opinie. Pracuje tam i jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Stawka porownywalna z innymi na tym poziomie, za gorszą ludzie muszę iść i przez 8h pracować fizycznie wiec nie rozumiem jak komuś nie odpowiada taka to naprawdę jest sporo innych ofert pracy

Wszystkie warunki pracy sa wyjasniane i przedstawiane podczas rozmowy o prace, szkoda tylko ze na rozmowie kazdemu to odopowiada, a gdy przychodzi co do czego to ma pretensje. Pracujemy w weekendy, ale po 1 nie we wszystkie, po 2 za pracujacy weekend mamy czwartek, piatek wolne, rowniez nie we wszystkie swieta pracujemy. W tych czasach w porownywalnej czesci zawodow pracuje sie w weekendy, skoro my jako konsumenci jestesmy dzwignia handlu i chcemy miec przywilej korzystac z roznych rzeczy podczas weekendow to musimy patrzec na to z szerszej perspektywy i gdy jestesmy po drugiej stronie sprostac temu zadaniu. Jesli chodzi o jak to napisalas wolontariat (haha, serio? polecam zapoznac sie z wytlumaczeniem tego slowa skoro juz go uzywasz :) ) dowiedz sie moze do ktorej kto pracuje albo dlaczego zostaje, a pozniej pisz komenatarze. Zadania zostaja tak podzielone ze kazdy jest w stanie je wykonac w czasie pracy, skoro ktos nie potrafi sie zorganizowac i skupic na pracy to sam powinien sie zastanowic jak on pracuje. Nikt do nikogo sie nie odzywa? (Matko, czy Ty na pewno jestes swiadoma tego co publikujesz?) Jestesmy jednym wielkim teamem, mamy swietnych liderow, kazdy kazdemu pomaga, wytlumacza Ci jesli nie rozumiesz (i to nawet 10 razy to samo, poki nie zrozumiesz) rozmawiamy nie tylko o pracy, ale nie zapominamy przy tym ze jestesmy w pracy a nie na kolko wzajemnego zainteresowania czy czymkolwiek innym. Brak rozwoju? Satysfakcji? Musze odeprzec te zarzuty, ja rozwijam swoje umiejetnosci z dnia na dzien, poszerzam swoja wiedze i bieglej pracuje w systemie. Satysfakcje, mam kazdego dnia gdy ide do domu i wiem ze wykonalam dobrze swoje zadanie i klient bedzie mogl otrzymac "produkt", ktory jako firma mu oferujemy (w koncu jak jestesmy po drugiej stronie to oczekujemy tego samego). Jeszcze samymi checiami niczego nie osiagnieto, trzeba cos z siebie dac. Nie jestem z zarzadu i jako pracownik moge powiedziec ze takie klamstwa nie sa mile. Skoro jedynym plusem jest to ze masz 2 minuty, to mozesz po drodze bedzie inna oferta pracy do ktorej bedziesz miala minute :) Szczerze polecam ta prace kazdemu kto chce pracowac, cos w zyciu osiagnac, miec :) PS. uwaga do portalu gowork.pl, dodaje ten komenatarz po raz drugi poniewaz pierwszy zostal uciety, prosze o zbadanie tego i usprawnienie systemu, dziekuje :)

Rozżalony

No to faktycznie możesz po miesiącu pracy wypowiadać się o tej pracy a juz na pewno o ludziach, którzy tam pracują. Poprzez wypowiadanie się w taki sposób o ludziach tam pracujących okazujesz im brak szacunku zastanawiam się gdzie jest granica wolności słowa mam nadzieję że każdy kto wejdzie na tą stronę czytając ten komentarz pomyśli sobie co ona może wiedzieć po miesiącu pracy? Ja tam pracuje i wiem że po miesiącu byłam jeszcze zielona nie potrafiłam sie odnaleźć w systemie a Ty potrafisz już wydawać opinię? Owszem weekendy oraz święta pracujemy tylko że nikt już nie napisze o tym że za weekendy mamy czwartek i piątek wolny a w święta również nie przychodzimy za darmo. Dziwne jest że na rozmowach nikt nigdy nie mówi że weekendy oraz święta pracujące mu nie przeszkadzają a później sie zaczyna stękanie bo nie może bo nie lubi itd to po co ŚWIADOMIE przychodzicie żeby później szkodzić negatywnymi komentarzami tej firmie? Ja myślałam że ludzie przychodzący do pracy są dorośli i są ale oni nie wypisują takich komentarzy bo tak nie zachowuje się człowiek dorosły. A co do Ciebie to mam nadzieję że ktoś z zarządu przeczyta ten komentarz i jak najszybciej usunie z tej firmy tzw zgniłe jajo, które po za smrodem nie daje nic dobrego i nawet fajnie ze ktoś sie przyznaje że mieszka niedaleko i jest od miesiąca łatwiej będzie takiego szkodnika wyeliminować i oby tak sie stało bo firma ta jest zbyt poważnym potentatem na rynku pracy aby sie bawić z pracownikami nie chce Ci sie pracować to nie pracuj na orlenie chętnie przyjmą, a skoro nie masz jeszcze umowy to widocznie niewiele z siebie dałaś żeby ją dostać o czym zresztą świadczy Twój post.

dorotha

(usunięte przez administratora) Stawka faktycznie niska, w pracy nikt sie nie odzywa, tylko robi gazetki by zdazyc, i z tego co obserwuje (jestem nowa, wiec tez malo sie odzywam), inne osoby czasem zostaja po godzinach, bo nie dokonczyli gazetki... Martwi mnie to, bo ja nie mam zamiaru zostawac tak jako "wolontariat" ... jedyny plus, że mam 2min od domu do tej pracy

kika

Nie polecam pracy w tej firmie,praca za marną stawkę i na umowę zlecenie.Pracuje się w dni wole np.święta bez dodatkowego wynagrodzenia czy dnia wolego.Wyzysk człowieka przez człowieka.Praca bardzo stresująca bo trzeba zdążyć zrobić gazetkę a jak ci wolniej idzie to wylatujesz z dnia na dzień.Nie można za dużo się oddzywać i upominać o swoje bo natychmiast zostaniesz zwolniony.

witko

Nie polecam pracy w tej firmie.Praca na umowę zlecenie za marną stawkę. Obiecanki cacanki, że jest możliwość dostać umowę o pracę / zapomnijcie o tym /. Najlepiej przychodzić do pracy godzinę wcześniej a wychodzić dwie godziny później - bo trzeba skończyć gazetkę. Nikt tego nie docenia ani nikt za to nie zapłaci. Praca w świątek, piątek i niedzielę. Dajesz z siebie 150%, wyniki masz bardzo dobre, chwalą Cię, że tak dobrze Ci idzie - a jak Ci kończy się super umowa zlecenie, to okazuje się, że nie nowej ... ale pracuj,dostaniesz na pewno, może nawet umowę o pracę bo taki jesteś dobry. I tak pracujesz bez umowy, nawet miesiąc... dostajesz kopa i sądź się o pieniądze. Po co chodziłeś jak nie miałeś umowy... Świństwo to co robią. Szkoda słów.

Bax

Dziekuje.... ale stwierdzic nalezy co nas nie zabije to nas wzmocni. Jest osoba bardzo zazdrosną jak komuś sprzyja los, zaś kiedy ludzie potrzebuja wsparcia ubolewaja to ona sie tym ekscytuje.... mimo iż mówi że trzeba patrzec pozytwywnie i klepie cie po ramieniu. Za moich czasów w Drotax pracowała osóbka która po godzinach pracy zajmowała sie sztuczna bizuterią....to Pani S. szpiegujac wszystkich na fb... stwierdziła iz bedzie musiala jej sie pozbyc poniewaz nie oddaje calego serduszka Drotax a swoim fanaberią ....Wiem to poniewaz byłam jej bliska kolezanką od 1991 roku... skoro jest skłonna w taki sposób postapic ze mną to co z osoba z ulicy. Skierowałam pismo przedprocesowe do Klunke i cisza ..... maja nas Polaków jak i nasze prawo w nosie. Już nie moge sie doczekac kiedy spotkam sie z nią w sądzie.

mateusz

ja również pilnie szukam wiadomości na temat czy firma obecnie prowadzi jakieś fajne rekrutacje, lub czy chociaż coś w przyszłości na ten temat się szykuje, więc jak ktoś ma jakies sprawdzone i rzetelne newsy to proszę o info bo z powodów osobistych bardzo szybko muszę znaleźć jakieś dobrze płatne zatrudnienie

jj

ostatnim razem próbowałem zaaplikować do Drotaxu na specjaliste ds aktualziacji bazy danych jednak tamtym razem się nie udało. Od tamtej pory również niestety nie mogę znaleźć żadnej innej oferty do firmy. Czy jest opcja , że niedługo będą kogoś szukać czy też powinienem zmienić firmę w której pracy szukam?

romek

no dokładnie, takie rzeczy jak to czym się zajmują to już chyba raczej wiadomo, a jak nie wiadomo to na ich stronie mnożna sobie spokojnie wyczytać, a tutaj ja wszedłem na forum, żeby dowiedzieć się coś o rekrutacji, czy na przykład przyjmują jeszcze do tej firmy czy nie? bo nie wiem czy opłaca się do nich iść.

leszek

- praca nudna jak flaki z olejem. - na przerwy trzeba się wylogować z zegarkiem w ręku bo pozniej czas trzeba odpracować. - jak ktoś zachoruje to i tak pracuje (bo się boi o tą gównianą pracę) i zaraża resztę. - brak możliwości uzyskania sensownego doświadczenia w czymkolwiek (no może z "szwabskiego" można się podszkolić). - umowa śmieciowa za mizerne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o DROTAX Sp. z o.o. - Wrocław

DROTAX Sp. z o.o.
  • Braniborska 44
    53-680 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042