Opinie o P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. w Giżycko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. w Giżycko

klient

O jakiej firmie jest tu mowa? Proszę o podanie pełnej nazwy bo nie jestem pewien. Może o trawie "kostrzewa" albo o kimś kto tak ma na nazwisko? Może mi to ktoś wyjaśnić? Najlepiej moderator tej firmy Pan Kostrzewa albo inna osoba która odpowiada za moderacje.

Laik

Do Ktoś- policja nie ma co robić, tylko ustalić dla Kostrzewy, kto wpisywał opinię i prawdę o pracodawcy. Chyba sam Panie Kostrzewa wpisał Pan ten opis, żeby nadal straszyć pracowników policją!!Wstydź się, to jest żenujące, jak traktujesz ludzi. Karta nie świnia i kiedyś się odwróci!!1

niki
@Laik

święta prawda

ktos2

KPP nie musi ustalać adresów IP, może je sobie wpisać dowolne :D

ktos2

Równie dobrze mogą sobie wylosować adresy IP :D

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy pracownik fizyczny
Giżycko
Bruta Krzysztof Żamojdzik
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
Giżycko
ATN Service ApS
Ktoś

Podsłuchane gdzieś - KPP Giżycko potwierdziła rozpoczęcie sprawy o ustalenie adresów IP - miłego dnia

Dziwny wpis
@Ktoś

Podsłuchiwaczu. Pamiętasz aferę taśmową? Nieważne co podsłuchałeś, problem że podsłuchiwałeś ;). Podsłuchiwałeś w biurze czy na KPP? Pracownik gdyby to posłuchał to przekazał by dalej, więc nie jesteś zwykłym pracownikiem. Więc kim? Hmmm.. Straszysz pracowników? To nie jest mobbing? KPP powinna dojść kim Ty jesteś :). Miłego weekendu i spokoju w pracy.

Mnie by interesowało 2000 netto. Nie oszukujmy się. Musiałbym się przeprowadzić do Giżycka i jakoś żyć. Ceny wynajmu pokoju czy mieszkania do tanich nie należą.

Orzeł
@Zainteresowany

A chcesz być w dziale konstrukcyjny-technologicznym ??? To będziesz miał wyższe wykształcenie niż gł. Konstruktor. I teraz się zastanów czy taka osoba może cię coś nauczyć? Co 3 miesiące zmienia się konstruktor bo atmosfera jest tragiczna. Następny będziesz ty, a twój przełożony stawia kreski na ścianie po zwolnieniu pracownika. Ma już dużo kresek.

Abc

Jak płacą tylko prawda bo kazdy tu morze mazać.I jakie stawki? ??Oferuje

@Abc

Żeś nawalił błędów ortograficznych ;p Ale także mnie ciekawi jakie stawki są dla osób z wyższym wykształceniem.

Cichy
@Zainteresowany

Z wykształceniem? Doświadczenie jest ważne. Smutne jest to tylko że gdy zobywasz te doświadczenie, znasz już dobrze tą firmę od środka, masz dobre relacje z innymi pracownikami, kierownictwem, nawet szefem który jednak nie jest taki zły jak go opisują, szukasz innej pracy bo bądźmy szczerzy, na budowie zarobisz więcej czy w markecie na kasie.

Abc
@Cichy

Czyli jakie stawki ??Na godzinę i co z premia

Sympatyczna

A co Piter z magazynu odchodzi? Czemu?

Smutny

To w końcu to co piszą tutaj to prawda czy pomówienia? ;] Jak w końcu jest z tymi zarobkami?

Bolo

Ja mam zamiar zatrudnić się u nich, czy może ktoś wie ile płacą. Słyszałam że jako firma jest ok. i dziwię się tym wpisom. Jak chcesz pracować to wszędzie jest ok.

kilent2

Będzie się działo xD Pracownicy będą robić zdjęcia dla poparcia swoich komentarzy. O ile prawdą jest to co piszą tutaj ; ] A klienci patrzą xD

Nie ośmieszajcie się - Szef będzie ścigał pracowników za to że piszą o nim prawdę? Albo że pracownik do.szy innemu anonimowo bez podawania jego nazwiska? Piszącego można ustalić o ile się przyzna że to on a obrażonego o ile udowodni że to o nim mowa - musiały by się zgadzać fakty (np. wykształcenie, złe prowadzenie się, alkoholizm...) Przede wszystkim sąd/prokuratura będzie musiała ustalić o jaką firmę/osobę/towar (trawka) chodzi :) Nie znam takiej firmy kostrzewa-giżycko a na tym serwisie "wskocz do wora"/śmietnisku o wszystkim i o wszystkich można pisać tylko nie na temat. Więc nie karmcie worek bo on na tym żeruje. Ol..ć ten pseudo serwis pracy. Są inne bardziej wiarygodne gdzie wymagana jest rejestracja.

jaja jak berety

hahah niezle jaja.... czy to znaczy ze firma wystepuje na droge sadowa przeciwko wszystkim swoim pracownikom ? Moze wystarczy szefa zmienic a nie siac ferment ? no to szykujcie sie zuczki na zabranie sprzetu przez pislicje a co jesli adres ip jest z firmy - zostana zarekfirowane wszystkie komputery w celu wykrycia sprawcy ? haha.. konkurencja juz sie cieszy

Nie widzę, może ślepy jestem. Który wpis jest przestępstwem, zniewagą lub zniesławieniem?

pucio
@pracownik

pan 2016-12-20 16:44:06 "proponuje olać firme" zapewne substancją biologicznie czynną lub łatwopalną a to już jest zamach terrorystyczny - łapać terrorystę !!!

@pracownik

dajcie sobie już spokój, nie szkoda wam czasu?

Klient

Pracujący, swój chłop - Czytam i nie wierzę - ile macie w sobie jadu ... Ps. Do - klient - dlaczego sie pode mnie podszywasz - ja tego nie napisałem 16.06.57s

klient2
@Klient

Tylko ty jesteś klientem? "klient 1. «osoba kupująca coś w sklepie"

pracownik nie z tej firmy
@Klient

To uroda tego pseudo portalu - każdy może pisać jako każdy, nie wiadomo do jakiej firmy odnoszą się komentarze a same komentarze w większości są nie na temat - totalny śmietnik. Polecam inne portale gdzie wymagana jest rejestracja no ale wtedy trzeba uważać na to co się wypisuje :D

Klient

Zdrowych i Spokojnych Świat dla wszystkich byłych i obecnych pracownikow pph. Jestem klientem - Mam kocioł twin bio i jestem bardzo zadowolony . Moich 6 sąsiadów tez posiada wasze urządzenia - produkty pierwsza klasa - tak trzymać ❄️❄️❄️☀️☀️☀️

klient
@Klient

A pracownicy dostają minimalną krajową i zapewne ich święta do udanych nie należą ^^ Ale za to kotły fajne huehuehuehue

Pacujacy
@Klient

Jakbyś wiedzial w jakich warunkach kotły sa robione i jak ludzie sa wyzyskiwani,to bys go nie kupił. Ale masz ludzi gdzies, teraz jak bedziesz patrzyl na swoj kocioloek bedziesz widziaj ludzi ktorzy stracili zdrowie zeby go zrobic

Pracujacy
@klient

Ja te kotły robie, puki masz gwarancje to sie ciesz, pózniej zobaczysz, jakie bada jaja. I wtedy ja bede sie z takiego goscia smiał :))))))))

Swój chłop
@klient

Kotły dla takich buraków jak ty. Buahhhaaa !!!!!!

Pracowałem w tej firmie, mobbing totalny. Ludzie po kilku miesiącach wysiadają. A najlepsze powiedzenie Pani B... "Kto pracował u K... wszędzie pracę znajdzie" no tak bo wszyscy wiedzą jakie są warunki pracy u w/w.

Proszę o usunięcie mojego posta

Jamnik
@pracownik

A co zmiana zdania ??? Była kasa pod stołem ?

Spawacz

Jest prosty temat niech stary pomyśli o podwyżkach najlepiej niech je poprostu da bo przecież stać go na to , a swoją kadrę na kurs savuar Vive niech wyślę to może coś da się uratować .Ja też nagrywam se robotę jak się uda to za 2,6k euro będę spokojnie pracował a stary będzie mial mniej kotłów do sprzedania mniej zarobi i tak jeszcze że trzech spawaczy i firma leży i s.a pod siebie .Nadeszła pora aby odłożyć bat i dobrze nakarmić te konie co to wszystko ciągną

zima
@Spawacz

Robot bedzie spawal i nie bedzie trzeba spawaczy, a po drugie kotly sa juz spawane w innej firmie. A u kostrzewy bedzie montownia. I mozna sobie strajkowac, szef ma inne plany.

@Spawacz

Wyjezdzaj a nie jeczys o podwyzke, bedzie wiecej miejsca dla innych. Proponuje do niemiec na szparagi.

Stary
@Ostry

Sam zapierda..j na te szparagi bo jak stary da podwyżkę a wszystkie znaki na ziemi ,wodzie,powietrzu wskazują na to że tak będzie bo przecież on wcale nie jest taki głupi jak wy wszyscy myślicie a tak poza tym to kiedyś któryś z was rozmawiał z szefem w cztery oczy i powiedział co go boli a nie za plecami du.e obrabiacie i piszecie o pip-e byli trzeba było z nimi gadać a nie anonimowo w necie lub jakieś anonimowe ankiety pisać

@Stary

Podniesie najnizsza krajowa do 2000 bo rzad mu kaze. A sam by nigdy nie podniósł. Bylem i rozmawialem , a szef ze wszystko zalatwione i potem 3 miesiace musilalem go prosic laskawie zeby dopelnil formalnosci. Takie sa realia, a ty widac duzo wiesz wiec dobrze strzelasz z ucha. Brawo !!!!.

Jacek placek
@Stary

Hehe znaki na niebie i ziemi. Beda podwyzki bedzie cacy. Ale szparagi hmm... kuszace takie z masełkiem. :)

Spawacz

Stary daj se na spokój nie warto tu już o niczym pisać bo deb..e sobie jaja i kabarety robią czy tak jak już pisałem odgrywają odcinki tego serialu "Dlaczego ja " dawaj na priv newsy mam to pogadamy bo tu nie warto!!!!!!!!!!!!!

Ostr
@Spawacz

Macie rację męczennicy, myślicie że ktoś z szefostwa to czyta i się przejmuje wami? Hehe... zenada.. Tak naprawdę szef ma kasę i robi co chce, jak chce to zapłaci karę a potem wam premie zabierze... I tak co w trzeba z ucha dla szefa, żeby na premie zarobić.. dajecie się robic jak dzieci. Szef w firmie jest panem i władcą inic na to nie poradzi od. A wasze strajk koło du.y mu latają. Ma tyle kasy że może ten garaż zamknąć i nic nie robić.

Hooks
@Ostr

Ty to jednak debilem jesteś.... Boli was to ze prawda wyszła poza krąg firmy i pieprzysz takie glupoty

@Hooks

Raczej ty bo ja w takiej firmie już nie pracuje , a ty się meczysz... i to są fakty...

@Ostry

To jak nie pracujesz to głupi ch..u nie wypowiadaj się bo nie jesteś na bieżąco i nie masz zielonego pojęcia co się tu dzieje a szef o tych wpisach wie i je czyta baranie jeden i reszta szefostwa też i niektórzy mają nadzieję te cenne uwagi które niektórzy z nas napisali wezmą sobie do serca i będzie jeszcze w tej firmie porządek i spokojna , doborze płatna praca. A tak w ogóle to życzę wam wszystkim spokojnych wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

@Spawacz

Napewno szef się zmieni i będzie cię szanował i nie będzie wyzywał od debili. Tak bedzie jak zmienisz pracodawcę. Szef ma gdzieś ciebie i twoje wpisy, bo kasa się liczy. Normalni ludzie uciekają z tej firmy, zostają podpier...ze i takie wynalazki jak ty, którzy czekają na dobrą zmianę. Żebyś dożył tej zmiany.

Star Lord

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla Szefa i Szefowej którzy w pocie czoła wkładają dużo trudu i wysiłku a mimo wszystko firma nadal się rozwija. To jest coś niesamowitego. Cud!

@Star Lord

Jeszcze jest syn szefa, ktoremu trzeba zlozyc gratulacje. Zenada z twojej strony.

pan

Premia 200/ 300 zl. Nie wiecej. I to na kazdych stanowiskach. Chetny ????

Smutny
@pan

Czyli od nowego roku miałbym dostawać 1500 netto i 200-300zł premii albo zostanie obniżona premia do 100zł xD ??? Dobrze myślę? Tragedia ; / W ogłoszeniach jest faktycznie minimalna. 1850 brutto? Przecież od nowego roku to 2000 brutto? Powiem szczerze aby przenieść się do Giżycka to musiałbym dostać minimum 2000 netto.

@Smutny

Nie pakuj sie w (usunięte przez administratora) kostrzewy, bo bedziesz załowal.

Cichy
@pan

Nie przesadzaj.. Starzy pracownicy mają trochę więcej, ale puki oni się nie zwolnią to można pomarzyć o wyższej premii. Chyba że się bedziesz upomniał to wtedy pozostaje ci znaleźć inną pracę i złożyć wypowiedzenie. Szef może wtedy docenia że jego pracownicy to zgrana paczka łobuzów i jednak ciężko ich zastąpić albo pozwolić sobie na brak jednostki. Tym bardziej że za bramą już nikt nie stoi a wręcz przeciwnie, niedługo dojdzie do momentu że będziemy stać przed bramą by ostatni raz wyjść z terenu zakładu. To pewne że mnie na wiosnę już tutaj nie będzie :)

Bytu

Dziś była kontrola z pipu- chodzili po hali razem z właścicielem i kierownikiem i pytali pracowników w ich obecności, jak się pracuje i jak tam warunki pracy, czy Pan jest zadowony!! Toż to widać że układ z PIPem mają!! Kontrola w obecnści podwładnych!!Kur...mać!! Bezprawie!!!! Trzeba to nagłośnić w mediach, jakie cyrki się dzieją w naszym kraju. Inspektorzy dostali pod stołem do łapy, pochodzili popatrzyli i pojechali!!!

Hooks
@Bytu

Przyjechali dorobić troche do pensji kto ich sprawdzi co wypisali w kwicie pod stołem forsa w reke i w kwitach wpisali same rewelacje.

ona
@Bytu

Jak szef robi fuchy dla pipu to co maja napisac. Niech przyjada jak jest wyplata i zobacza jak omija sie podatki. Trzeba do interwencji u sie zglosic. Telewizja moze wiecej niz taka ustawiona kontrola.

SMUTNY
@ona

Pensja nie jest przelewana na konto bankowe jak w innych firmach tylko do ręki w kopercie? Można w tej firmie zarobić 3-4k zł netto [na rękę] ?

żaba
@Bytu

Slaby donos był lepiej do urzedu skarbowego pisac tamci zawsze cos znajda.

@SMUTNY

Mozna zarobic 3000, ale w 3 miesiace. Nijnizsza krajowa na konto, premia nie w kopercie tylko z reklamówki. Nie wierzysz to sie zatrudnij a wtedy sie przekonasz.

SMUTNY
@pan

A ta magiczna premia ile wynosi? 1000-2000zł że jest wypłacana pod stołem z reklamówki?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. - Giżycko

• Jak się pracuje w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.?

P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.