Opinie o P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. w Giżycko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. w Giżycko

"Atrakcyjne wynagrodzenie" - czyt. Najniższa krajowa + premia Bony świąteczne - za każdy przepracowany rok 50zl na święta Bożego Narodzenia Pakiet medyczny - pakiet z którego nikt nie korzysta Dobrych, sumiennych i pracowitych pracowników traktują jak resztę pijaczków i osób, które bez przerwy siedzą na L4 z wymyślonymi urazami. Firma także wychodzi z założenia, że lepiej zatrudnić nową osobę za najniższą krajową niż dołożyć staremu doświadczonemu pracownikowi przez co przewija się tu mnóstwo osób, które zostają na dłuższą bądź krótszą chwilę po czym odchodzą. Na medal zasługuje tutaj kierownik obiecujący ludziom "złote góry" po czym po kilku miesiącach kłamstw typu "to wina kadrowej, księgowej, szefa, świąt, urlopu etc." W firmie zatrudia się coraz więcej kobiet, które kompletnie nie nadają się do przydzielonego stanowiska przez co bardzo mało pracują, a reszta obowiązków spada na współpracownika. Skargi nie przynoszą efektów, ale jak mają działać skoro kobiety posiedzą mu na kolankach i sprawa zostaje zapomniana?! Stałe godziny pracy, wypłata(choć mała) na czas i praca pod dachem to chyba jedyne plusy tej firmy

noone
@Andrzej

Działa już ogrzewanie i wentylacja czy dalej jest zimno jak w psiarni?

W ofercie na konstruktora jest taki fragment „. Partycypowanie w kosztach zakwaterowania lub w kosztach dojazdu” Co to znaczy, kwatery nie są darmowe? Przeważnie jak jeżdżę gdzieś to za darmo dają zamieszkanie. Nawet za granicą

Klient Polska Południowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Chciałem kupić kocioł TWIN BIO 24 kW na pellet i drewno. Na Allegro mi go wyświetliło ale jak wszedłem na stronę firmy Kostrzewa to dowiedziałem się, że na rynek polski takich pieców się nie sprzedaje. A co to złotówki Polaków są jakieś gorsze od np. euro klientów zagranicznych? Już nabrałem niechęci i nic nie kupię w firmie Kostrzewa.

Gigi

szukam pracy i zastanawiam się, czy w tej firmie nadal pracuje się za najniższą krajową + premię. a może coś podnieśli? trochę czasu tutaj nikt nie komentował... jeśli chodzi o wspomnianą premię, to za co można ją dostać? trzeba przestrzegać jakichś konkretnych wytycznych? i w jakiej wysokości ona jest? dajcie znać..

Jaka nagroda uznaniowa? Tak się nazywa tutaj premia czy to całkiem co innego? Za co jest wypłacana i czy co miesiąc czy rzadziej? Możesz też rozwinąć myśl, żeby sobie odpuścić? Wiem, że zarobki były albo i nadal są tutaj na poziomie najniższej, z tego względu odradzasz czy jest jeszcze coś?

Jaki jest styl zarządzania w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
Giżycko
ATN Service ApS
logo firmy pracownik fizyczny
Giżycko
Bruta Krzysztof Żamojdzik

Urszula
@Andrzej

Masz bardzo złe mniemanie o współpracownikach ;-) Atmosfera tam chyba pozostawia wiele do życzenia ? I nie wiem co ma bycie kobieta do tego jak się pracuje ale jedno jest pewne z tobą bym nie chciała!!!

@Urszula

Oczywiście nie chodziło mi o wszystkie kobiety. Pracuje tutaj kilka kobiet które są znacznie wydajniejsze, bardziej pracowite z "większymi jajami" niż wielu mężczyzn. Ale niestety są tu też takie co boją się ubrudzić a nie daj Boże złamać paznokieć

@Andrzej

Kobietki siedzą na kolankach u kierownika? Masz na myśl tego pomnikowca?

Mirosław
@Grześ

Pomnikowca? Czemu tak go nazywasz? O co chodzi?

@Mirosław

Nie jesteś w temacie, co potwierdza tylko że nie jesteś pracownikiem tej firmy czy też byłym, więc nie wiem skąd to zainteresowanie...?

@Grześ

A to forum to dla kandydatów głównie nie jest?xd Może dlatego się interesuje. ;p Miło się czyta w jaki sposób on pisał o niektórych Paniach tutaj. Na jakich stanowiskach są?

@Dominika

"Głównie"? Nie, bez opinii byłych czy obecnych pracowników nikt by o niczym nie wiedział, a pytając o czyjeś przezwisko (w kontekście mojego konkretnego pytania) raczej nie wywnioskuje o formach zatrudnienia czy atmosferze w firmie, stąd moje "oburzenie" tym pytaniem, jeśli już się wtrąciłaś.

Grzegorz

Trafna opinia

@Grześ

No dobrze, wybacz mi moje wtrącenie. :( Może na podstawie tego chciał wybadać atmosferę tutaj? Jak wiadomo mogą trafić się jakieś wyróżniające osoby w firmie, które coś swoją osobą do niej wnoszą. ;) No ale tu niestety widzę, że chyba trochę słabo sytuacja wygląda. Czyli tutaj kobiecie pracy byś nie polecił?

noone
@Andrzej

Działa już ogrzewanie i wentylacja czy dalej jest zimno jak w psiarni?

Czy w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Siwy Garbaty

Nie polecam, szefostwo wymusza od pracowników brania urlopow,kiedy to odpowiada firmie. (co jest naruszeniem kodeksu pracy) A jeżeli nie posiadasz takowych dni proponuja bezpłatne,albo do odrobienia.

Sonia
@Siwy Garbaty

Czym firma argumentowała te urlopy? Często zdarzały się takie sytuacje? Co jeśli ktoś odmówił i przychodził normalnie do pracy?

Justyna

Wyczytałam w opiniach, że w firmie coraz więcej przyjmowanych jest kobiet. Na jakie stanowiska są przyjmowane? Na operatora urządzenia spawalniczego lub na konserwatora pomp ciepła to chyba raczej nie. Nie bardzo te zajęcia kojarzą się z kobietą...Pewnie dużo dźwigania, praca na wysokościach, bieganie po drabinie. Co powiecie?

zima

Piec dla techników ustawić go to trzeba ukończyć polibudę.A gwarancja i serwis to czasy PRL-u.Raz się tylko możesz nabrać ! Serwisu nie ma a piece wybuchają !

@zima

Po alkoholu nie powinno się używać Internetu.

羊茅很爛

Warto pracować w tej firmie jeżeli: - chcesz mieć prowadzoną rekrutację kilka razy w roku "czy chcesz tu pracować?" - lubisz alkohol i właśnie przyjechałeś samochodem - mnóstwo małpek na terenie zakładu jak i u wspólnika który chodzi po firmie i się szprycuje aerozolem z alkoholem rzekomo na kowida - lubisz wyznawać wiarę w kowida - składasz deklarację wiary, jak w boga - sądzisz tak samo jak wspólnik że ludzi na tym świecie jest za dużo i coś trzeba z tym zrobić - lubisz się szczepić, nieważne czym ważne że tak partia (na pasku telewizji propagandowej) każe - lubisz uprawianie polityki w firmie - praca może zaczekać - lubisz pracować za darmo, po godzinach bez wynagrodzenia - lubisz żebrać o zapłatę pod stołem bo inaczej nie dostaniesz podwyżki - chcesz się przyjaźnić z wspólnikiem za pieniądze - płaci ci za besztanie po imieniu bo na Pan to trochę niezręcznie - nie masz lęku wysokości, jak spadniesz to twój problem - po co wchodziłeś - chcesz umrzeć wcześniej na raka, serce lub w wyniku wypadku to tylko w tej firmie Nie warto pracować jeżeli: - chcesz pracować

Sp

Czy dalej (usunięte przez administratora).jest kierownikiem ? Czy coś się zmieniło ? Czy dalej ten sam debilizm ?

zbigniew

Jestem bardzo zadowolony z obsługi serwisu i całej firmy/ Kostrzewa/ z Giżycka.

Waldemar

Pierwszy raz z korzystałem z pomocy Serwisanta z woj. Lubuskiego Pana Jacka Wróbel. Pierwszy raz spotkałem tak uczciwego i profesjonalnego servisanta. Oby takich Ludzi było więcej to świat byłby lepszy.

@Waldemar

A w jakim kontekście okazał się być uczciwy? Co do profesjonalności to ciekawa jestem co było tak właściwie serwisowane?

Witam chciałabym się dowiedzieć czy ten Wasz kierownik dalej stosuje mobbing w stosunku do pracowników? Tu na tej stronie pisał ktoś że nic nie wie i nie umie w temacie spawania to jak on jest tym kierownikiem może jakieś szkolenia albo kursy porobił czy dalej jest ciemny w tym temacie? Proszę o odp

Dawid

Proste, że tak. Nikt się magicznie nie zmienia

dalej tak traktuje pracowników? to co takiego robił?

łysy

Firma daje wodę mineralną w upalne dni - wystarczy poprosić.

Pinokio

Kto pracował w kostrzewie ten się w cyrku nie śmieje

Byly pracownik.

Zdecydowanie NIE polecam. System zmienil sie w 89 lecz nie w tej firmie. Chetnie odpowiem na wszelkie pytania.

Adrian
@Byly pracownik.

Rozumiem, że masz jakieś zastrzeżenia jeśli chodzi o zatrudnienie w firmie, ale ja znalazłem kilka ogłoszeń rekrutacyjnych na stronie pracodawcy https://www.kostrzewa.com.pl/kariera. Aktualnie szukają konstruktora, serwisanta kotłów, pomocnika specjalisty do spraw technicznych i laboratoryjnych oraz serwisanta - diagnosty urządzeń chłodniczych. Czy mógłbyś doradzić jak przebiega proces kwalifikacyjny i czy trzeba mieć specjalne uprawnienia, żeby aplikować?

Cff
@Byly pracownik.

Dzięki za opinie kim im e tyłek dziadom a chciałem iść

Miras
@Byly pracownik.

Celne spostrzeżenie. Zgadzam się z tą opinią. Jedno (usunięte przez administratora) jak uj. Szkoda tam gnić

Adrian
@Miras

Widzę że coś ci nie pasuje w zatrudnieniu. Chodzi o wypłaty czy atmosferę bo to są główne przyczyny rezygnacji z pracy. Dawaj konkrety bo chce wysłać CV a teraz zacząłem się zastanawiać.

Pytanie mam do pracowników dalej pomnikowiec jest kierownikiem?

aaa

niestety

Rixc

Brak jakichkolwiek kursów i szkoleń. Brak ścieżki rozwoju. Brak jakichkolwiek premii jak np. świątecznych oraz wczasowych. Brak kontaktu z szefostwem. Przed przyjęciem podpisujesz papier o zakazie założenia jak i dołączenia do związku zawodowego. Brak możliwości nadgodzin. Jedynie czego się tu dorobisz to garba

Sebastian

@Jaja a to w takim razie jakie działy polecasz ?

@Sebastian

Dział mięsny polecam w Intermarche

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. - Giżycko

• Jak się pracuje w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.?

P.P.H.KOSTRZEWA sp.j.