Opinie o NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. w Szczytno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. w Szczytno

z

A chętnie przyjmują na praktyki?

nick

a może ktoś coś napisze o LAC-MECIE z Kobyłochy? widzę, że magazyniera szukają...

x

Pierwszy powinien ze stolka kierownik od siedmiu bolesci.na niczym sie nie zna ,nawet pisac poprawnie nie umie.obiecuje zlote gory'a jak co do czego to on nie pamieta(usunięte przez administratora)

x

W novum sie nie zarabia'tam sie dorabia prezesow,dyrektorow itp.w lacmecie juz pracuja na 5/8 etatu.kto jeszcze mysli ze w novum bedzie lepiej,niech porzuci nadzieje.

Firma NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczytno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
hghy

W Piecach jest LacMet.

Witam czy wie ktoś jaką dokładnie nosi nazwę odłam firmy novum w miejscowości PIECE KOŁO SZCZYTNA NIE MOGĘ ZNALEŹĆ NIĆ NA TEMAT TEJ DZIAŁALNOŚCI

ewelina .N.G

To prawda w tej firmie tylko wykorzystują ludzi pracowałam 4 miechy tylko na sezon i nigdy nie zarobiłam tyle co obiecywali (usunięte przez administratora)

M
@ewelina .N.G

TO PRAWDA CO NAPISAŁAŚ TEZ TEGO DOŚWIADCZYŁAM

x

prezes ma klapki na oczach i nie widzi ze cale zlo to (usunięte przez administratora).powinien jego zwolnic bo on nie kieruje sie dobrem firmy tylko rozgrywa swoje prywatne wojenki(usunięte przez administratora).

karma

pracownicy niech nie narzekaja ze im zle,bo sami sa sobie winni.byla okazja zeby cos wywalczyc,trzeba bylo uparcie obstawac przy swoim,po jakims czasie bylyby i podwyzki.ale oczywiscie z pazernosci zaczeli przychodzic w soboty ,zostawac po godzinach po obnizonych stawkach,bo twierdzili ze'' dobre i to''.nie ma zgrania w zalodze.przez ich zachowanie pozwalniali ludzi ktorzy nie zgodzili sie na obnizke pensji,prace w soboty za nizsza stawke niz w zwykly dzien.to oni zafundowali ludziom bezrobocie. a teraz maja co chcieli i dobrze im tak.

sumienie

nie ma dodatkow,nie ma socjalu,zadnych paczek na swieta,nie ma podwyzek-tylko obnizki pensji.to sie nazywa'' dbanie o pracownikow''.ludzie ktorzy probowali wywalczyc jakies lepsze warunki plac-juz nie pracuja.firma sie ich pozbyla.zostali sami ulegli,posluszni,bez wlasnego zdania,ktorych latwo mozna postawic do pionu. gratulacje panie kierowniku.

x

kto moze niech omija novum szerokim lukiem,umowa zlecenie,praca w soboty bez dodatkow a jak cie kierownik nie polubi to masz marne szanse ze tam popracujesz.

?

ludzie to najgorsza firma w okolicy,niedługo wszyscy będą robić na umowach śmieciowych,z tego co wiem to niektórym już pozmieniali umowy.ta firma wręcz cofa się w rozwoju.tu już będzie tylko gorzej.

7zł.dożywotnio i umowa zlecenie 400zł na kwicie,powodzenia

a teraz odbywa się wymiana załogi,doświadczeni fachowcy są zwalniani-likwidacja stanowisk,a na ich miejsce zatrudnia się ludzi bez doświadczenia na umowę-zlecenie.a to wszystko wina ''pana kierownika'',który nie jest za ludżmi tylko przeciwko nim.

pipi

Spróbuj to się przekonasz :) . Umowa zlecenie bądź na pół etatu. W podobnych firmach w okolicy na start dostaniesz więcej na lepszych warunkach. Do tego soboty i nadgodziny bez żadnych dodatków. Powodzenia :P

pipi

Stawka wejściowa 7 zł/h kierownik (usunięte przez moderatora) złote góry obiecuje

ddd

hahah z ta cala pani to tylko udaje taka wszechwiedzaca a w rzeczywistosci posluguje sie innymi osobami nie potrafiac sie nawet dobrze wysłowic ... marnie widze te firme z takimi osobami ... Panie (usunięte przez moderatora) przeciez jest pan inteligentnym facetem po co otaczac sie tak nie kompetentnymi osobami...

Jasiek

Racja tyle że w Nowum nie pracował a w i już nie pracuje ciekawe czemu, a szkoda O innych osobach w tej firmie a zwłaszcza kompetencjach się nie wypowiadam Firma ogólnie świetnie sobie radzi tylko dzięki zaradności i wszechstronności Prezesa reszta raczej swoimi działaniami ciągnie ku dołowi a co lepsi fachowcy nie mogąc tego znieść uciekają - dobra firma to nie chaos a współpraca i kompetencje

Zostaw merytoryczną opinię o NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. - Szczytno

• Jak się pracuje w NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.
2.6/5 Na podstawie 63 ocen.
  • 36
    12-130 Szczytno