NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.

Szczytno

NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Natalia

@Nika na jakim stanowisku pracowałaś i co dokładnie zadecydowało o Twojej pozytywnej opinii na temat firmy NOVUM? Każda opinia o firmie może być użyteczna dla potencjalnych przyszłych pracowników a także dla pracodawców. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie zachęcam do przeczytania wywiadu z dyrektorem operacyjnym- Panem Kamilem Tabaką. Całość dostępna jest pod adresem https://www.gowork.pl/novum-sp.-z-o.o.-sp.k.,774306/wywiad,263

Nika

mnie się naprawdę dobrze pracowało. nie mam na co narzekać, dobrze wspominam

Są na forum jacyś pracownicy firmy NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

beja
@Administrator 12.02.2018 08:38

Jedyny pozytyw to wynagrodzenie na czas ha ha :)

Bruno

płacenie ważne ale i atmosfera ważna a ja miałem fajowy zespół i było super

Niko

dla mnie ok.ale pracowałem jako student i młodzieniaszek,wiec było mi wszystko jedno aby płacili

Nie polecam firmy. Szefa naduzywa.

Diuk

oferta na komórkę wygląda dobrze 15 zeta bez albo 25 zeta z netem.

Telefonia Komórkowa NOVUM S.A.
@Diuk 17.12.2017 21:17

Telefonia komórkowa Novum nie jest w żaden sposób związana z Novum ze Szczytna

Seba

no właśnie a jak tam ich nowa oferta komórkowa?rzeczywiście warto?

zainteresowana

uruchomili teraz przecież coś z telefonami komórkowymi więc ludzie są potrzebni, dlaczego maja zwalniać

Z pubu

Podobno będą się przenosić w nowe miejsce i mają zaoszczędzić na pracownikach. Ktoś coś słyszał? Takie plotki pubu.

Z pubu
@szcz 25.11.2017 05:48

Zakupili to i pójdą zwolnienia ludzi. Bo nie wszyscy potrzebni. A i kredyt do spłacenia nie mały więc cięcia będą pewnie.

Andrzej

Żadna rewelacja. Na produkcji najniższa krajowa + parę złotych pod stołem. W biurze w zależności od stanowiska 3000 - 3500 brutto

Irek

słyszałem że to zależy na jakie stanowisko aplikujesz

Ciekaw

A co z kasą można liczyć na więcej niż najniższa krajowa?

Luzik

Dzisiaj tez jest dobrze a nawet lepiej. dbaja o pracowników. atmosfera ok.

Filip

Szczytno nie znam ale pracowałem w Olsztynie kiedyś i było całkiem ok. nie wiem jak jest kiedyś.

Mariusz

Co dobrego słychać w firmie? Byłem pracownikiem NOVUM i bardzo dobrze wspominam tamten czas. Czy coś nowego produkujecie? Czy dużo osób pracuje z dawnych czasów? Żałuję że nie mogę wrócić ale zbyt daleko jestem

Katia

ja mieszkałam z sublokatorką którą na studiach pracowała w Novum.była zadowolona, miała kasę i jeszcze czas na studiowanie.

Klarka

Ja nie znam Szczytna ale Olsztyn tak.Pracowała tam kiedyś moja siostra w czasie swoich studiów i z tego co pamiętam nie narzekała, więc chyba było ok.

Natalia

@Bożka, @Marcia, każdy ma prawo do wyrażenia tutaj swojej opinii. Domniemania, że nikt nie pisze, to pewnie w NOVUM dzieje się świetnie, można włożyć między bajki. Wiem, że wcześniej już o to pytałam i cały czas ktoś inny również zadaje pytania, ale może mogłyście się do nich konkretnie odnieść?

Greta

a to akurat prawda jak się kogoś oczernia to na pierwszej stronie ajak sie pisze sprostowanie to młaym drukiem gdzies na końcu gazety

Marcia

to prawda łatwiej jest wylać żale niż kogoś pochwalić. z resztą my w ogóle lubimy narzekac taka nasza natura.

Bożka

no bo ludziom jest łatwiej psioczyć niż chwalić,więc jak po jkaimś czasie nie ma opinii to znaczy że jest good:)

Czesław

Jak sie ludziom dobrze pracuje i zarabia dobre pieniądze to jak widać nie chce sie już pisać. Może to metoda?

Karinka

albo przez kontakt mailowy wysłac cv

Natalia

@Larka jedyną weryfikacją na tą chwilę jest KRS. Niestety w sieci nadal nie widać ofert pracy, ale może warto poszukać kontaktu do firmy i zapytać telefonicznie?

Cezary

Co słychać aktualnie w firmie? Napiszcie jak atmosfera?

Larka

no co z tym Szczytnem,dajcie coś więcej.

Natalia

@Bartosz w systemie KRS firma NOVUM nadal zarejestrowana jest w Szczytnie i również tej lokalizacjo dotyczy ten wątek. Czy podane przez Ciebie informacje są zweryfikowane? Dla potencjalnych pracowników, lokalizacja to dość istotna kwestia i na pewno woleliby być co do niej pewni.

Bartosz

Słyszałem o zmianie lokalizacji, czy coś więcej wiecie?

Mariusz

z tego co znalazłem w necie można do nich składa cv w ciemno,jak coś mają to się odzywają

Zostaw opinię o NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. - Szczytno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.