NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.

Szczytno

NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.

Iza

Może zapomnieliście jakie dodatki macie jeszcze w firmie? A najniższa to dla rozpoczynających?

Qqq
@Iza 16.10.2018 18:18

Jest premia ???? ktora dali ale najpierw stawki okroili ( ta dobra zmiana)

Jasia

Najniższa krajowa . Nie doceniaja ludzi. Nie ma świątecznych premii , nic sie tam nie należy . Goła wypłata .

Bazyli

Czy Novum ma jakieś nowe oferty pracy? Trochę mnie zastanawia ta niska ocena firmy chociaż mam świadomość, że tu piszą głównie osoby które mają jakiś konflikt z firmą i ich oceny nie są obiektywne.

Xxx
@Bazyli 09.08.2017 11:51

Własnie przyjmują . Zasówasz za 10 ,dzwigasz ciężary i masz aż 9 zł na godzinę . Nie doceniają praciwników ????

optymista

Widziałem plac zabaw w siedzibie firmy,wygląda rzetelnie,firma dba o jakość wykonania,to bardzo dobrze, zwłaszcza,że użytkownicy ich urządzeń to raczej małe dzieci...pozdrawiam serdecznie

Zadowolony

Bardzo inteligentny zespół pracowników,uważam,że współpracownicy są dobrze dobierani,a to oczywiście przekłada się na wyniki pracy...,życzę kadrze tej firmy wszystkiego najlepszego i życzę powodzenia w życiu zawodowym

Natalia

@Nika na jakim stanowisku pracowałaś i co dokładnie zadecydowało o Twojej pozytywnej opinii na temat firmy NOVUM? Każda opinia o firmie może być użyteczna dla potencjalnych przyszłych pracowników a także dla pracodawców. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie zachęcam do przeczytania wywiadu z dyrektorem operacyjnym- Panem Kamilem Tabaką. Całość dostępna jest pod adresem https://www.gowork.pl/novum-sp.-z-o.o.-sp.k.,774306/wywiad,263

Nika

mnie się naprawdę dobrze pracowało. nie mam na co narzekać, dobrze wspominam

Są na forum jacyś pracownicy firmy NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Zadowolony
@Administrator 12.02.2018 08:38

Jak nadużywa to go nie ma... :)

beja
@Administrator 12.02.2018 08:38

Jedyny pozytyw to wynagrodzenie na czas ha ha :)

Bruno

płacenie ważne ale i atmosfera ważna a ja miałem fajowy zespół i było super

Niko

dla mnie ok.ale pracowałem jako student i młodzieniaszek,wiec było mi wszystko jedno aby płacili

Nie polecam firmy. Szefa naduzywa.

Diuk

oferta na komórkę wygląda dobrze 15 zeta bez albo 25 zeta z netem.

Telefonia Komórkowa NOVUM S.A.
@Diuk 17.12.2017 21:17

Telefonia komórkowa Novum nie jest w żaden sposób związana z Novum ze Szczytna

Seba

no właśnie a jak tam ich nowa oferta komórkowa?rzeczywiście warto?

zainteresowana

uruchomili teraz przecież coś z telefonami komórkowymi więc ludzie są potrzebni, dlaczego maja zwalniać

Z pubu

Podobno będą się przenosić w nowe miejsce i mają zaoszczędzić na pracownikach. Ktoś coś słyszał? Takie plotki pubu.

szcz
@Z pubu 23.11.2017 22:01

Przecież w Szczytnie favorit zakupili to tam wszystko będzie

Z pubu
@szcz 25.11.2017 05:48

Zakupili to i pójdą zwolnienia ludzi. Bo nie wszyscy potrzebni. A i kredyt do spłacenia nie mały więc cięcia będą pewnie.

Andrzej

Żadna rewelacja. Na produkcji najniższa krajowa + parę złotych pod stołem. W biurze w zależności od stanowiska 3000 - 3500 brutto

Irek

słyszałem że to zależy na jakie stanowisko aplikujesz

Ciekaw

A co z kasą można liczyć na więcej niż najniższa krajowa?

Luzik

Dzisiaj tez jest dobrze a nawet lepiej. dbaja o pracowników. atmosfera ok.

Filip

Szczytno nie znam ale pracowałem w Olsztynie kiedyś i było całkiem ok. nie wiem jak jest kiedyś.

Mariusz

Co dobrego słychać w firmie? Byłem pracownikiem NOVUM i bardzo dobrze wspominam tamten czas. Czy coś nowego produkujecie? Czy dużo osób pracuje z dawnych czasów? Żałuję że nie mogę wrócić ale zbyt daleko jestem

Katia

ja mieszkałam z sublokatorką którą na studiach pracowała w Novum.była zadowolona, miała kasę i jeszcze czas na studiowanie.

Klarka

Ja nie znam Szczytna ale Olsztyn tak.Pracowała tam kiedyś moja siostra w czasie swoich studiów i z tego co pamiętam nie narzekała, więc chyba było ok.

Natalia

@Bożka, @Marcia, każdy ma prawo do wyrażenia tutaj swojej opinii. Domniemania, że nikt nie pisze, to pewnie w NOVUM dzieje się świetnie, można włożyć między bajki. Wiem, że wcześniej już o to pytałam i cały czas ktoś inny również zadaje pytania, ale może mogłyście się do nich konkretnie odnieść?

Greta

a to akurat prawda jak się kogoś oczernia to na pierwszej stronie ajak sie pisze sprostowanie to młaym drukiem gdzies na końcu gazety

Marcia

to prawda łatwiej jest wylać żale niż kogoś pochwalić. z resztą my w ogóle lubimy narzekac taka nasza natura.

Bożka

no bo ludziom jest łatwiej psioczyć niż chwalić,więc jak po jkaimś czasie nie ma opinii to znaczy że jest good:)

Czesław

Jak sie ludziom dobrze pracuje i zarabia dobre pieniądze to jak widać nie chce sie już pisać. Może to metoda?

Karinka

albo przez kontakt mailowy wysłac cv

Natalia

@Larka jedyną weryfikacją na tą chwilę jest KRS. Niestety w sieci nadal nie widać ofert pracy, ale może warto poszukać kontaktu do firmy i zapytać telefonicznie?

Zostaw opinię o NOVUM Sp. z o.o. Sp.k. - Szczytno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVUM Sp. z o.o. Sp.k.