Modern Business Net

Radom

Opinie o Modern Business Net

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@azureus wcześniej prosiłam o wytłumaczenie innego użytkownika, a mogłabym też Ciebie? Rozumiem, że jesteś wzburzony obecną sytuacją ale warto tutaj opisać co się dokładnie stało i z jakiego powodu z przedstawicielami firmy nie ma kontaktu.

azureus

brak profesjonalizmu, dla mnie jedno wielnie nieporozumienie nie można się do nich dodzwonić, na emalie nie odpowiadają. Odradza wszystkim kto zamierza z nimi rozpocząć jaką kol wiek współpracę. obojętnie czy tjako klient czy jako pracownik. Jak najdalej od takich firm. Ja obecnie z pomocą mojego prawnika przygotowuję pozew.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

W taki razie @kola możesz opisać ze swojej strony jak to wygląda? Zawsze warto dodawać komentarze, które zawierają argumenty, tak żeby osoby, które wchodzą tutaj dla uzyskania informacji na temat pracy, mogły dowiedzieć się konkretów.

dfghj67
użytkownik zarejestrowany

@kola no wiesz ile ludzi tyle opinii nie zawsze kazdmeu sie wszsytko podboa niestety taka prawda ejst..ale mimo wszystko atmosfera jest wazna w pracy ja tak uwazam w kiepskiej to dlugo sie nie popracuje

kola

rozumiem, ale w takim razie nie piszcie, że atmosfera tam dopisuje i jest świetna, bo tak nie jest

kola

Z wypowiedzi idzie wywnioskować, że potwierdzasz moją opinię, tylko starasz się nie zwracać na to uwagi, bo idziesz do pracy i robisz swoje.

kola

wierzę, że może się komuś podobać, ale ta opinia była napisana takim językiem, jakby ktoś zachwycił się tą robotą, a tymczasem dużo ludzi to patrzy na nowe osoby jak spode łba, jak na kogoś ,,obcego, ,,obcy na planecie"

kola

widać od razu że teamleaderki piszą te opinie po to by zachęcić ludzi do pójścia do pracy

jasny gwint

bo pewnie już zamknęli ten projekt sprzedaży stron www. tam była lipa, żadnych sprzedaży nie było i ogólnie każdy mówił że ten projekt będzie zamykany

Gość

Jasny gwint prawde pisze

jasny_gwint

4-5 tysięcy... Ta może 10 tysięcy od razu. Za sprzedaż masz 30 zł ale co z tego jak nikt tego nie bierze?

jasny gwint

modern business net poszukuje nowych twarzy cały czas. rozmowa normalnie wygląda, nic specjalnego. no cóż. masz okres 3 dni i musisz w tym czasie coś sprzedać. jak nie, to wypad. nie polecam gorąco projektu sprzedaży stron www

jasny_gwint

Czytałeś co pisałam? Tak 5% to jest dużo ale TO SIĘ NIE SPRZEDAJE. NIKT TEGO NIE CHCE. mają przestarzała bazę. Numerów szukasz w Internecie ale i tak nikt tego nie chce czyli Tak naprawdę nie weźmiesz żadnej premii.

jasny gwint

nie polecam projektu sprzedaży stron www. mają starą bazę. trzeba samemu sobie szukać numerów w internecie. naprawdę długo nie zagrzejecie tam miejsca, może na jakieś dwa tygodnie. premia jest z każdej sprzedaży 5% ale sprzedaż chociaż jednej strony graniczy z cudem. nie polecam bo jak wy sami się nie zwolnicie, to na pewno zwolnią was. za szkolenie wtedy zapłacą wam połowę, a jak sami się zwolnicie to nic. także lepiej poszukać innej firmy albo nie iść na projekt sprzedaży stron www

kot

stanowisko konsultant telefoniczny, jakie są premie tak średnio miesięczne? jest to powiedzmy kwestia kilkudziesięciu złotych czy kilkuset, np 200-300?

ups

Noszę się z zamiarem podjęcia pracy w tej firmie. Czy może mi ktoś powiedzieć czy można liczyć na premie a jeśli tak to w jakiej wysokości. Z góry dziękuję.

Kaśka

E tam, w każdej pracy ktoś kogoś obgaduje. Ja tam pracowałam i źle nie było. Spoko kaska, spoko warunki, przyjemnie, klimatycznie, przyjacielska atmosfera,

abc

Napiszcie proszę co sprzedaje się w firmie i czy modern business to to samo co modern financial system??

żal

oszuści, naciągacze, obgadują w pracy i krzywo się patrzą. Jedyny plus dobre zarobki 1500-2500 na miesiąc jeśli się weźmiesz do pracy

tomek
użytkownik zarejestrowany

nie no, ja się nie zgadzam, ze Radom to wylęgarnia bezrobotnych, przecież to, ze w takim czy innym jesteście nie ma warunków do pracy, nie ma dużych korporacji tylko jakieś małe firemki to nic dziwnego, ze nie dla wszystkich jest ta praca.. poza tym warto wyjechac do większego miasta po prostu za pracą.

jesiotr23

Każdy w tej firmie dostaje umowę i wynagrodzenie na czas. Ja tam pracowałem jakiś czas i było OK. Stawki jedne z wyższych w Radomiu.

Miki

Fajna firma, zarobki w porządku, pensje wypłacane na czas, jak na Radom kasa przyzwoita, bardzo miła atmosfera w pracy, fajna szefowa, merytoryczna dziewczyna od szkoleń. Ja polecam.

kaca

Ludzie zejdźcie na ziemię!! Przestańcie narzekać i zacznijcie szanować prace i że wogóle ktoś was zatrudnił. Piszecie głupoty, musi wam się naprawdę nudzić w domu na bezrobociu.

szukacz

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia! Odfradzam wszystkim!!

były

gargamel - nie raz obie Anki które tam pracuja opowiadały jak to pozytywne komentarz wstawiają i zachęcały do tego innych

były

Bo wszystkie pozytywne komentarze są wystawiane przez pracowników obecnych tych to wyższe stołki grzeją a nie powinni

kasia

Tak umowę od razu dostałam. Pracowałam na słuchawkach jako konsultant. Gdyby nie powrót do szkoły nadal bym tam z chęcią pracowała bo zarobki dobre a przede wszystkim ekipa w pracy dobra.

kasia

Pracowałam w tej firmie w czasie wakacji i wszystko było ok. Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze.......

były pracownik

wg mnie nie ma sensu [usunięte przez moderatora]...zrobisz oczywiście jak będziesz uważał

nicola

Nie ma żadnego postępowania sądowego! Kto piszę takie bzdury odnośnie tej firmy, to jest nieprawda!!

ta firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]! Odradzam wszystkim!!

oszukany

toczy się, ponieważ sam biorę w tym udział

abcd

na 'pani'tez trzeba sobie zasłużyć a nie ludzi przewalac,[usunięte przez moderatora] to zwykla pracownica zeby zastac prezesika to trzeba dluuugo czekac,odradzam nawet nie ma sensu zaczynac,z reszta poczytajcie na temat firmy 'gide polska'bo tym sie wlasnie modern business zajmuje i jak trakruje swoich klientow, więc nie miejcie nadziei ze z wami sie lepiej obejdzie :)

Asik

Ja właśnie zamierzam zacząc tam prace moze ktos powie coś wiecej , ktos powiedział prezesik ? hmm ja mam rozmowe z kobieta bodajze z Pania[usunięte przez moderatora] ...

Ja

Może ktoś napisze coś więcej o tej firmie?:)

jsml

Kiedys tam pracowalam i szczerze odradzam!! firma niewyplacalna,smieszny prezesik ktorego nie mozna zastac nigdy w firmie,a reszta robi wielką łaske że odpowie na trudne pytania np 'kiedy będzie wypłata':) Jeżeli chcecie pracować za darmo i wysłuchać sie głupot to zapraszam do tej firmy,a jeżeli ktos szuka prawdziwej pracy to omijajcie to miejsce z daleka:)

nowy

niestety nie zgodze sie z wami po pierwsze zarobki ustnie 8-10 brutto/h ale jak jest juz umowa to na umowie jest 6 brutto/h śmiech na sali hahaha o premii można zapomnieć pracowałem 2 miesiące wyniki miałem dobre ale pjak przyszło co do czego premii brak mówiono abym się lepiej postarał to może w przyszłym miesiącu [usunięte przez moderatora] nie potrafi odpowikedzieć konkretnie na pytanie tylko omijająco i myśli że jak raz coś powie to ktoś zapamięta do końca życia niestety tak nie jest człowiek jest tylko człowiekiem,nie polecam pracy w tej firmie.

Stary pracownik

Też pracowałem w tej firmie jakiś czas temu ale niestety z powodu wyjazdu musiałem zrezygnować. Szczerze polecam tą firmę bo jak na Radom tam są jedne z najlepszych zarobków co do pracy na słuchawkach. Ludzie i atmosfera ok.

Kornelia

Miło mi wystawić pierwszy pozytywny komentarz dotyczący tej firmy. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, można się śmiało ze wszystkimi dogadać. Nikt nie traktuje nikogo z góry. Trzeba oczywiście przestrzegać zasad panujących w firmie, ale to wszędzie tak jest. Wynagrodzenie bardzo dobre, zarówno podstawa jaki i premia, chociaż z tej drugiej można wyciągnąć wielokrotność podstawy jeśli ktoś się przykłada do pracy. Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie, szczególnie dla osób sumiennych i konsekwentnych w działaniu, bo firma ma swoje wartości których się trzyma.

Zostaw opinię o Modern Business Net - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modern Business Net