Opinie o Piotr i Paweł w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr i Paweł. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr i Paweł na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Pabianice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Piotr i Paweł? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Piotr Nowy wpis

Tak to jest mieć 10 uczonych za sobą a 5 przed sobą. Wiec nie miej pretensji ze mam 20 szefów ;>

Adam Nowy wpis

Czy na kasach są dobre zarobki ? Jaki w sklepie obowiązuje ubiór ? Czy to ciezka praca ? Pozdrawiam

Jacek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piotr i Paweł odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
MAREK

W zupełności się zgadazam. Miałem okazję pracować w dniu dzisiejszym tj. 30.06.2012 przy inwentaryzacji. Na wstepie potraktowano nas jak bydło, które musiało dostać numerki. Po czym przystapilismy do pracy. Jednak nie o tym chcę powiedzieć. Sprawa ma się tego, iż zajmuję się sprawami dotyczącymi BHP i stwierdzam bardzo dużo uchybień. Podczas pracy zapytałem czy mogę gdzieś zapalić (jestem osobą palącą) na moje pytanie pani kierownik bardzo nie uprzejma zresztą nie raczyła mi odpowiedzieć tylko pokazała kartkę zakaz palenia. Nie od dziś wiadomo, że pracodawca zatrudniający po wyżej 20 osób na zmianie ma obowiązek zapewnić pracownikowi pomieszczenia sanitarne w tym także palarnie. Po tym jak odpowiedziałem, że pracyję w BHP i przytoczyłem odpowiedni przepis na to, że kierownictwo sklepu nie spełnia warunków pracy bhp pani kierownik mnie wyprosiła z hali po czym ochrona odprowadziła mnie do drzwi i podziekowano mi za pracę. Co Wy na to?

Kierownik
@MAREK

I bardzo dobrze !! Wielki pan będzie wychodził na dymka co pół godziny... phh. DO ROBOTY !!

Agnieszka

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o rekrutacji i późniejszej pracy w sieci sklepów Piotr i Paweł to zachęcam do przeczytania wywiadu z Kierownikiem działu HR i Komunikacji Piotr i Paweł specjalnie dla gowork.pl https://www.gowork.pl/piotr-i-pawel,77320/wywiad,357

Agnieszka

Zainteresowani podjęciem pracy w Piotr i Paweł? Na ich stronie internetowej znajdziecie aktualne oferty pracy: https://kariera.piotripawel.pl/ Jakie macie już doświadczenia z pracą w tym miejscu?

tioke

hej! jak jeszcze szukacie u nich pracy to widziałem oferte jako Pracownik magazynu ds. kontroli jakości produktów świeżych i na pewno mozna dobra kase mieć z tego.

zgadzam sie z toba,1,5 roku przepracowalam w tej firmie.pozdrawiam

magda

dwa powyższe posty napisała ta sama osobeTo jest oczernianie człowieka.Ale są na to sposoby.

riki tiki

no sie muszę zgodzic :)

gość

szef jest dobry pogodny tylko zdjęcia sklepu jeszcze prosze :)

rarka

Jak czędto macie macie ocene sklepu w Białymstoku?

agent tajemniczy

Dość! Apelujemy do pracowników - walczcie razem o swoje prawa, o lepsze warunki pracy i wyższe wynagrodzenia. Apelujemy do wszystkich klientów, którzy jednocześnie są pracownikami - upomnijcie się o prawa pracownic i pracowników supermarketów oraz innych placówek handlowych. Każdy Wasz gest solidarności, zwłaszcza w tym okresie, nabiera szczególnego znaczenia. Organizujmy się wspólnie do walki przeciwko bezwzględnym korporacyjnym pracodawcom.

Brak perspektyw na rozwój, marne zarobki, ciągły stres, żadnego prestiżu.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Pabianice

• Jak się pracuje w Piotr i Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr i Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr i Paweł?

Piotr i Paweł