Piotr i Paweł

Pabianice

Opinie o Piotr i Paweł

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani podjęciem pracy w Piotr i Paweł? Na ich stronie internetowej znajdziecie aktualne oferty pracy: https://kariera.piotripawel.pl/ Jakie macie już doświadczenia z pracą w tym miejscu?

tioke
użytkownik zarejestrowany

hej! jak jeszcze szukacie u nich pracy to widziałem oferte jako Pracownik magazynu ds. kontroli jakości produktów świeżych i na pewno mozna dobra kase mieć z tego.

MAREK

W zupełności się zgadazam. Miałem okazję pracować w dniu dzisiejszym tj. 30.06.2012 przy inwentaryzacji. Na wstepie potraktowano nas jak bydło, które musiało dostać numerki. Po czym przystapilismy do pracy. Jednak nie o tym chcę powiedzieć. Sprawa ma się tego, iż zajmuję się sprawami dotyczącymi BHP i stwierdzam bardzo dużo uchybień. Podczas pracy zapytałem czy mogę gdzieś zapalić (jestem osobą palącą) na moje pytanie pani kierownik bardzo nie uprzejma zresztą nie raczyła mi odpowiedzieć tylko pokazała kartkę zakaz palenia. Nie od dziś wiadomo, że pracodawca zatrudniający po wyżej 20 osób na zmianie ma obowiązek zapewnić pracownikowi pomieszczenia sanitarne w tym także palarnie. Po tym jak odpowiedziałem, że pracyję w BHP i przytoczyłem odpowiedni przepis na to, że kierownictwo sklepu nie spełnia warunków pracy bhp pani kierownik mnie wyprosiła z hali po czym ochrona odprowadziła mnie do drzwi i podziekowano mi za pracę. Co Wy na to?

zgadzam sie z toba,1,5 roku przepracowalam w tej firmie.pozdrawiam

magda

dwa powyższe posty napisała ta sama osobeTo jest oczernianie człowieka.Ale są na to sposoby.

riki tiki

no sie muszę zgodzic :)

gość

szef jest dobry pogodny tylko zdjęcia sklepu jeszcze prosze :)

rarka

Jak czędto macie macie ocene sklepu w Białymstoku?

agent tajemniczy

Dość! Apelujemy do pracowników - walczcie razem o swoje prawa, o lepsze warunki pracy i wyższe wynagrodzenia. Apelujemy do wszystkich klientów, którzy jednocześnie są pracownikami - upomnijcie się o prawa pracownic i pracowników supermarketów oraz innych placówek handlowych. Każdy Wasz gest solidarności, zwłaszcza w tym okresie, nabiera szczególnego znaczenia. Organizujmy się wspólnie do walki przeciwko bezwzględnym korporacyjnym pracodawcom.

Brak perspektyw na rozwój, marne zarobki, ciągły stres, żadnego prestiżu.( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Piotr i Paweł - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Paweł