Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Tomek 1968

Praca ok. Zarobki poniżej średniej krajowej

Justa
@Tomek 1968

Dużo poniżej? Może dochodzą do tego jakieś benefity i udogodnienia dla pracownika? Pracujesz jako kierowca autobusu, czy na innym stanowisku? :) Tata chce się przyjąć właśnie za kierowcę, doświadczenie ma. Jak wyglądała twoja rekrutacja, szybko mogłeś wstanie zacząć pracę? Ile trwało wdrożenie w obowiązki?

miki niki xd

22.05.2023godz14.03 autobus lini 743 odjeżdża z przystanku sternicza nastepnie autobus zbliza sie do przystanku szkolna gdzie ja wysiadałem .no i nie wysiadlem bo sie nie zatrzymal u kierowcy w kabinie działa klimatyzacja a gdzie siedzą pasarzerowie jest ustawione z 35stopni . czy tak powinno byc

Tomek1968
@miki niki xd

Mobilis nie obsługuje tej linii

Witam podpowie ktoś jak wyglądają zarobki w Bydgoszczy? Ile średnio wychodzi na miesiąc i czy nadgodziny są faktycznie 100% tak jak w ogłoszeniu. Z góry dziękuję za odpowiedź ????️

Ona
@Zainteresowany

W Bydgoszczy za.etat 168 godz masz 3350 zł na rękę.(w biedronce z premia masz więcej)Jak nie lubisz swojego domu to możesz robić ok 220 godz i zarobisz około 5 tys na rękę o ile się dogadasz z Planista ustalającym grafik

Onbydg
@Ona

A czy w Mobilisie w Bydgoszczy można dorobić na umowę zlecenie. Z góry dzięki za odpowiedź

Kierowca

Dzwoniłem o prace, ale powiedzieli że umowa tylko do końca roku bo kontraktu jeszcze nie ma i babka nie wie kiedy będzie i czy będzie. Wie ktoś coś więcej? Będzie praca i czy będą przyjmowani kierowcy? Czy do innych trzeba iść.

Heh
@Kierowca

To super żarcik zrobił ZTM Mobilisowi.... Ciekawe co jak kierowcy mechanicy zaczną się rozglądać za innymi pracodawcami. I nawet gdy wygrają przetarg do końca roku skąd nagle znajdą tyłu kierowców mechanikow.

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bolok

Jakie teraz są stawki w Mobilis? Czy są planowane podwyżki w tym roku?

Kierowca

Pracuję 2 lata, zaczynałem bez doświadczenia i jak to w różnych firmach raz było lepiej raz gorzej. Ale nie rozumiem czemu niektórzy kierowcy wylewają żale tutaj a jak na krańcu im powiesz że przecież mogą się zwolnić i iść gdzieś indziej to nagle im mowę odbiera... Z większością da się dogadać i żyć w zgodzie, pieniądze są jak w każdej innej firmie w komunikacji miejskiej, każdy wiedział na co się pisał. Mi się dobrze pracuje i szczerze z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce popracować w komunikacji miejskiej :)

Wintydz

Już wodze te tłumy dobijające się do bram edenu (mobilisu),facet ewidentne ma coś z głową. 5000 tys na dwa miesiące to i wyjdzie ale na miesiąc !!? Chciałbym przypomnieć iż nominał godzin pracy w pl wynosi średnio 168 h,nie 520 jak liczy dyrekcja .

Rob
@Wintydz

Jeszcze się zdzwicie… Tak obśmiewacie Mobilis a prawda jest taka, że młodzi kierowcy dostają tam wsparcie i lepiej niż gdzieindziej mogą nauczyć się fachu…

Aro
@Rob

Dostałem pensje. Czuć różnice. Wszystko legalnie, bez żadnych pod stołem, umowa o prace, dla mnie rewelka.

zachwycony kombajnista
@Rob

Jestem zachwycony . Tyle kasy to ja w życiu na oczy jeszcze nie widziałem. Mam prawie 3 tysiące za niecałe 210 godzin. W moim mieście jak jeździłem na traktorze i kombajnie więcej nigdy nie zarobilem! Ja tu zostaję do emerytury i jeszcze dłużej!!!!

Waldi
@Aro

u mnie tak samo. Nie sądziłem ze będzie tak dobrze!

@zachwycony kombajnista

Jeździj sobie czym i jak chcesz. Nikt Ci nie broni. Pracuj gdzie chcesz, tego tez nikt ci nie broni, ale zrozum, ze niektórzy z nas lubią Mobilis i cieszą się z podwyżek.

Grzesiek
@Natka

Dostałaś MANa hybrydowego i jesteś szczęśliwa. Wysyłasz fotki do swojej wioski,a ziomki zazdroszczą. Ale każdy bawi się jak potrafi i nawet jak jest okradany z kasy to i tak jest wdzięczny firmie ze dała mu taki autobus i uratowała mu honor i wybicie się z marazmu ojców. Koleżanki i koledzy z gminy zapewne zazdroszczą Twojej kariery w Mobilisie. Naprawdę osiagnęłaś życiowy sukces tyrając na firmę z Izraela.Może umieszczą Cię na folderze reklamowym Mobilisu :-) Widuję taką zafascynowaną na 159 . Patrzac na nia mam ubaw po pachy. Ona uważa ,że jest najlepszym kierowcą autobusu w Warszawie :-) Jaka ona zarozumiała i dumna a jak wyprzedza poprzedzający autobus to ironicznie osądza kierowcę który jedzie wolniej. A najlepszy jej komentarz rzucany na pętlach ,że jest dumna z pracy w Mobilisie bo nie jest numerem :-) Jak niektórym do szczęścia niewiele potrzeba ...

AMEN

@Grzesiek

Na miejscu Natki tez bym skakał z radości. Nowy MAN to nie Władimirec w PGR. Tu i tu się doi - tu z kasy, tam krowy - jest coś wspólnego. 2900 na łapę - z taką kasą to już kandydat na sołtysa w parafii. To tak jakby złapać Pana Boga za rogi.

Marzena
@Rob

Możesz opowiedzieć nieco więcej o wsparciu udzielanym osobom na początku kariery? Jak to dokładnie wygląda? Czy pracodawca organizuje jakieś szkolenia dla młodych kierowców, może otrzymują dodatkowe benefity? Dlaczego sądzisz, że właśnie w Mobilis mogą dobrze nauczyć się fachu?

Bauman
@Marzena

Każdy pracownik Mobilisu dostaje darmowy karnet do Muzeum POLIN . To tak w ramach integracji załogi z ludem Izraela.

@Grzesiek

Dlaczego mnie obrażasz? Powiedziałam coś złego? Nie mogę być zadowolona? Muszę ciągle pisać negatywne komentarze, jak większość ludzi tutaj? Lubię swoją robotę i nie zmienicie tego negatywnymi komentarzami w moją stronę. A i tak za chwilę wejdziesz na stronę mza i tam pociśniesz parę negatywów... spoko

@sen o Warszawie

Nie szkoda ci czasu na takie komentarze? Nie wiem, po co to robicie. Możecie mieć swoje zdanie na temat firmy, ale dajcie mi napisać moje. A prawda jest taka ze lubię pracować w Mobilisie

@Natka

Jeśli tobie nie szkoda czasu, to mnie tym bardziej. Ciebie kręci że jesteś niedowartościowana - mnie to przeszkadzało. I dlatego ostrzegam tych, którzy Mobilisa jeszcze nie poznali, ja się na nim mocno przejechałem. Jak się niedowiarki zdecydują - nie mogą mieć do nikogo pretensji. Dzięki takim Natkom.

Grzesiek
@Natka

Nie obrażam tylko stwierdzam fakty. Nikt szanujący się nie pracuje w Izraelskiej firmie za głodowe pensje. Dzięki Takim ludziom ja Ty Natka pensje są blokowane w całej komunikacji bo godzicie się na dziadowstwo za ciężką pracę.. Płacą najmniej w Warszawie a Ty i Twoje koleżanki i koledzy są dumni ,ze nie są numerami i dziękują ,ze dostali pracę w takiej wspaniałej firmie Izraelskiej. Normalnie pozazdrościć masochizmu i braku kręgosłupa. Pozdrów koleżankę ze 159 ze zmiany A,numer bodajże 9516. Ta to ma dopiero klapki na oczach, aż się gęba mi śmieje na samą myśl o niej ,jaka to ona zakochana w Mobilisie i wszystkie rozumy pozjadała jak dostała MANa Hybrydowego ,nie ważne ,ze kupionego w najtańszej opcji bez obramówek nadkoli i szczotek oraz halogenów. Jeśli tak kocha tego MANa to niech zakupi obramówki nadkoli i szczotki i niech zrobi to z własnych środków ku chwale Mobilisu. Może też dokupić kołpaki w fabryce, no bo jak jest najlepszym kierowcą w Warszawie to niech ma najładniejszego MANa w Warszawie i niech wyróżnia się w tłumie. Wtedy mógł bym zrozumieć jej miłość do autobusu jak i do firmy ,ze zainwestowała w detale na których firma z Izraela zaoszczędziła.

Grzechu
@Marzena

Pewnie! Jak zatrudniałem się w Mobilisie już lata temu to było to dostalem profesjonalny pakiet szkolen… szkolenie z topografii miasta i wiele szkoleń które podnosiły moje kwalifikacje jako kierowcy. Mobilis ma na rynku opinie ze jako jeden z najlepszych ksztalci młodych kierowcow... hehe... dlatego jezdze tak dobrze ;)

Habermas
@Marzena

Pakiety dla pracowników też są spoko… opieka medyczna, karta miejska, duza elastycznośc przy grafikach czego nie ma w mza - wiem, bo robilem u nich! Są jeszcze dodatkowe świadczenia wakacyjne i możliwość sfinansowania uprawnień jak ktoś nie ma dlatego moim zdaniem to świetna praca na start i pozniej tez

@sen o Warszawie

Nic o mnie nie wiesz to po co gadasz? To Twoja sprawa, osobiście nie przejechałam się na Mobilisie i to mówię otwarcie a ze ty masz z tym problem to odpuść. Jestem i będę w Mobilise

@Natka

@Natka, za to ty o mnie wiesz wiele, łoooo, po raz kolejny dowiodłaś to co pisali o tobie inni. I nie "gadasz" a "piszesz" - to tak w gwoli ścisłości. Sama odpuść, już mnie nudzisz. Ty i twój guru, jedyny i słuszny pracodawca w regionie. Jak dla mnie to możesz nawet w berecie i na taczce jeździć albo wyznawać Allaha. Nie chodzi mi o twój fetysz - różnych ludzi kręci co innego, ale to że szczytujesz patrząc już na logo tej firmy nie znaczy że każdy też musi z tego samego powodu odczuwać orgazm. Jednym wystarczy funpage na facebooku, inni przychodzą do pracy po to aby godziwie zarabiać. Kumasz różnice?

Czasem lepiej milczeć
@Natka

Czasem lepiej milczeć i udawać, że nie jest się idiotą niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

@Grzesiek

Nikt od ciebie nie wymaga abyś był zadowlony z pracy w Mobilizuje, ale nie wymaga ode mnie, abym nie była zadowolona. Cieszę się ze są zadowoleni pracownicy, którzy lubia firme, szanuja ja za inwestycje w ludzi i w sprzęt.

re
@Natka

o w ludzi to tak, milionowe inwestycje poszły a jakie profity a jakie kokosy, złota robota - złota zapłata.

Kama
@Czasem lepiej milczeć

Dla ciebie każdy każdy kto lubi swoja prace nie powinien się odzywac, a ja uwazam, ze wlasnie powinien. Lubiacych prace w firmie jest duzo, ale przez takie komentarze nie odzywaja się, aby nie podpasc innym kierowcom.

Bodzio
@Grzesiek

Czy to nie pewna blogerka, która lubi zajeżdżać i wymuszać wyjazd po tankowaniu? Przez nią o godzinę później wyszedłem a musiałem tylko objechać halę i wóz mechanikom podstawić. Ale nie,ta zawsze musi być pierwsza i zabłysnąć swoją"elokwencją".

Staszek

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w komunikacji miejskiej. Smród, bród i ogromna odpowiedzialność za marne grosze. Zaczynasz pracę w środku nocy lub ją kończysz w środku nocy z prorokiem na plecach.

Dorota

Czy ktoś się orientuje, jaka umowa obowiązuje na tym stanowisku kierowca autobusu i jaka stawka? Widziałam ogłoszenie i postanowiłam, że tutaj dopytam, może ktoś mi odpowie.

@Dorota

24 złote brutto śmiechu warte

@Man

i tu na każdy rejon tak samo jest? kiedyś widziałam jak różnicowali ze względu na trasy. tu kierowcy nic więcej już nie przysługuje?

@Man

Za dużo kierowców jest skoro takie stawki!!

@Ted

W sensie na rynku pracy czy chętnych tutaj żeby się zatrudnić? Bo jak opcja dwa tzn., że coś kandydatów tutaj przyciąga jednak, tak? Czyli co innego jeśli nie kasa?

Opcją 1 , bo kierowcy się nie szanują podejmując pracę za tak niską kasę..,

@Ted

No dobra. To ostatecznie skąd mają pracowników skoro tak twierdzisz? na stronie widziałam deklarację, że podobno 250 autobusów codziennie tu rusza w świat. To prawda? chyba, że nieaktualne info?

@Aneta

W Bydzi jest 50szt. I obsadzone podobno. Ludzie pracują i narzekają na kasę. Może im tyle do życia wystarczy? ..

@Ted

Tzn., no nie rozumiem chyba narzekania przy tym. Firma to najatrakcyjniejsza opcja mimo wszystko w okolicy? Coś jeszcze dorzucają do wynagrodzenia jednak?

Były kierowca
@Ted

Niektórym kierowcom w tej firmie nie robi za ile pracują,byle tylko jeździć ciągle na tej samej linii która kochają.Emeryci też nie robią dla kasy tylko z nudów.Nie polecam firmy,24 zł brutto ,podobnie co przy sprzątaniu bloków gdzie odpowiedzialnosc 0.Raz w miesiącu będziesz miał przyspieszenie 2 min i już połowę premii zabierają.A kierownik...nic nie może i nic nie wie????

@Były kierowca

To po co jeździsz na przyspieszeniu? Ja tyle lat przepracowałem i nigdy nie miałem za to potrąceń.

pytający

witam, dzwoniłem dzisiaj do mobilisu z pytaniem o kurs na autobus i powiedzieli, że są wstrzymane. Wiecie czemu i na jak długo?

Aneta

No dobra a przyczynę wstrzymania ktoś zna? Taka sytuacja pierwszy raz ma miejsce czy już kiedyś było podobnie? I co ostatecznie z tym kursem?

Bolo
@Aneta

Podejrzewam że chodzi o kontrakt który się kończy w 2025 roku i Mobilis rozważa czy startować w przetargu ze względu na wysokie wymagania ztm w sprawie taboru i zajezdni

Tajemniczy

Może dodam coś od siebie. Stanowczo odradzam pracę w mobilisie w Warszawie. Po pierwsze podpisujesz umowę zlecenie na czas szkolenia ale ale, na początku jesteś zapewniany że przy umowie zleceniu masz 33zł/h brutto i taka jest rozmowa, ale to tylko takie gadanie. Co się okazuję umowę dostajesz do podpisania po 2 dniach szkoleń pod koniec dnia ze stawką 22,8zł/h więc najniższą krajową, i jakie dostajesz informację czemu jest to taka stawka, no bo to szkolenie. Po tych 2 dniach na sali szkoleniowej aż ciężko nie podpisać tej umowy bo psu w (usunięte przez administratora) będą te dwa dni, które poświęciłeś na szkolenia. Po tych dwóch dniach zostajesz skierowany do jazdy z patronami, a co najśmieszniejsze połowa nawet nimi nie są i są zdziwieni że do nich przychodzisz się szkolić ;) Dobra dobra, ale przechodzimy do podpisania umowy o pracę po odbytym patronacie. Zapewnienia są 28,5zł/h brutto dla osób które mają staż pracy na autobusach powyżej roku 27,5zł/h dla "nowych" plus 10% premii regulaminowej jeżeli nie "kombinujesz". oczywiście były to tylko zapewnienia bo przy podpisaniu umowy, nie ma żadnej wzmianki o 10% premii. Mobilis strasznie kręci i kombinuje a jeżeli pracodawca robi takie manewry na początku twojej przygody to raczej uciekać od niego bo nie wiesz co będzie później. Takie są warunki na dzień dzisiejszy no i kombinatorstwo ze strony mobilisu. Ogólnie odradzam, kasa mała a stresu dużo

Dziamgot
@Tajemniczy

Szkolenie to w zasadzie 3dniowe. Reszta się zgadza. Nawet ci ze stażem i na etacie na tym cienko wychodzą.

Cccccc
@Tajemniczy

Dostaniesz godzin ponad nominał-że nie będziesz wiedział jak się nazywasz- lub wręcz odwrotnie, za mało godzin. Zależy od kierunku wiatru i układów.

Wiktor

Witam serdecznie . W dniu dzisiejszym (zm. B) odwiedzę kfc moim Mercedesem Benz conecto. Lokalizacji nie ujawnię. Myślę że to będzie gratka dla wszystkich miłośników komunikacji miejskiej.Do zobaczenia Kochani.

Ka7

Witam, czy w związku z organizowanym kursem kat.D trzeba podpisywać tzw. lojalke jak w TW/Arriva/Mza Jeśli tak to na jaki okres?

Adamos
@Ka7

Tak jeśli fundują ci kurs to podpisujesz lokalne na 2 lata. Tak jest w bdg.

Jaka umowa obowiązuje w Mobilis podczas okresu próbnego?

śmieciarz

umowa śmiecowa chyba

Robert,,B

Tragedia. Dodzwonić się do planisty graniczy z cudem

ab

Jak tam wasze pensje w styczniu?

sinbad

Spoko A Twoja?

@sinbad

no wlasnie lipa, netto jest nizsze niz wczesniej przy podobnej liczbie h

Waldek
@ab

Bez zmian, miala byc podwyzszka a okazalo sie ze to plotka. Czas na zmiany...

Bolo
@Waldek

Podwyżka od lutego ma być

@Waldek

Zgadza się. Idź już zmienić na linii towarzyszą Rusłana.

Aaaa
@Bolo

A psepraszam w od lutego którego roku. Ta firma schodzi na psy. Dużo parszywych niemiłych banderowców, tabor coraz bardziej awaryjny.

Waldek
@Bolo

(usunięte przez administratora) Podwyżki nie będzie. Brak pieniadzów

abciong
@ab

U mnie też lipa, wypłata netto niższa niż brutto. Nie mogę tego zrozumieć. Czas na zmiany.

Kubajurek
@abciong

Od kiedy netto jest taka sama brutto, olej głowę zimną wodą i wróć do podstawówki.

@ab

Można spytać jak to w ogóle możliwe skoro nazwali to podwyżką? Na jakiej zasadzie to zrobili? CHyba, że o inflację Ci chodziło tylko?

Gghhh

Donald Tusk jak POwróci do władzy będzie PO Ukraine I Ukraińcach jak w 2014

Man

W Bydgoszczy 24 zł brutto śmiechu warte 3 900 to 1 ,5 miesiąca o Warszawie nie ma co gadać jedno kłamstwo z nie karalność tszeba zapłacić samemu i szkolenie za darmo nic nie płacą

Kierowca z arriva

Część, zastanawiam się czy nie zrezygnować z arrivy i przyjść do mobilisu . Jak wyglądają stawki . Ja po 2 latach w arrivie mam 23brutto plus 100 sekwencyjnej i 300 motywacyjnej. Jak wygląda wypłata w mobilisie. Czy warto zmieniać . Zaznaczam że bym miał dużo bliżej do mobilisu niż estrady. Pomoże ktoś podjąć decyzję

Mati
@Kierowca z arriva

W mza teraz bardzo chetnie biora ludzi

@Kierowca z arriva

Nie pakowałbym się w to na Twoim miejscu. Po pierwszych miesiącach i lekturze wywieszek na "ścianie płaczu", odechce Ci się tam pracować. No chyba że jesteś nieuleczalnym, zapalonym miłośnikiem komunikacji- to co innego, takich to tam raczej "góra" lubi.

Prezes
@Kierowca z arriva

W Mobilisie też dostaniesz 23 plus 10% premi jak nie podpadniesz idź do MZA jak masz zmieniać.

Syfowy
@Grigorij

Kierowca sponsor a zwłaszcza na umowie zleceniu

Asy z Mobilisu
@Grigorij

Jak ktoś sumiennie wykonuje swoją pracę to nie wisi na ścianie płaczu. A przepraszam jak ktoś jedzie na +6 odjeżdża z pętli +13 albo zjeżdża z linii bo mu się tak zachciało i nie wykonuje wszystkich kursów to dziwisz się że ma zabierania premię. W Mobilisie zabierają dopiero za 2 zwolnienie a w MZA już za pierwsze u nas NŻ 11 h przed pracą w MZA 24 h. Więc tak nie płaczcie . Jeśli wam się nie podoba to przecież możecie w prosty sposób zmienić firmę bądź zawód. Ale wy tylko potraficie płakać i narzekać

@Asy z Mobilisu

"Odjeżdża z pętli na +13"?! Masz ty chłopie wyobraźnię! Może podziel się tym, co bierzesz, bo farmazony walisz!

Asy z Mobilisu
@Grigorij

To poczytaj sobie ścianę płaczu za listopad i pierwsza pozycję. Chyba że nie jesteś pracownikiem to nie masz jak. 707/069 13 minut przyspieszony odjazd brak powiadomienia dyspozytora -100% premii

@Asy z Mobilisu

W brednie o samowolnym zjechaniu z trasy rozumiem też mam wierzyć?! ;) Minąłeś się z powołaniem, bajkopisarzu.

Kojot
@Kierowca z arriva

Tu masz tak samo 23 zł po roku pracy i za byle co masz zabrana premie . Niedługo będzie tak że trzeba będzie się dyspozytorowi spowiadać że chcę iść się siku

Misiek
@Asy z Mobilisu

Koledzy i koleżanki. Pracowałem w tej firmie kilka lat. Dopiero w tym roku zmieniłem firmę ( przeprowadziłem się do innego miasta). Przez te kilka lat miałem raz zabraną premię- za kolizje z mojej winy. Nigdzie nikomu nie musiałem wchodžić w dûpę, a Była widziałem na zajezdni. Jak będziecie pracować uczciwie i sumiennie to nie musicie nawet podchodzić do ściany płaczu.(usunięte przez administratora) Także więcej pokory do pracy i szacunku do innych kierowców i pasażerów bo typów je nie potrzebują w tej firmie

Po 3 latach

Po 3 latach mam 23 brutto w mobilisie 1 za starszego kierowcę i 10 % premii

Rudy kot 5
@Po 3 latach

I szykuję się podwyżka od listopada oraz extra premia na święta . Nic tylko czekać na grudniową pensję

Aaaa
@Kierowca z arriva

Zostań tu gdzie jesteś - na dniach będzie informacja o podwyżce

Ujadacz z Woli
@Po 3 latach

A ja po 4 latach mam propozycję zostanie zastępca kierownika - napiszcie co mam zrobić . Pakować się na stanowisku ?

Pelo
@Kierowca z arriva

Dziwie się jeszcze że pracujecie za te stawki. Uciekłem z autobusów i więcej płacili mi za sprzątanie bez odpowiedzialności na luzie.

@Kierowca z arriva

Gdzie Ty się urodziłeś w Toruniu czy kolo startują w bydgoszczy 24 brutto na godz będą męczyć jak w całuje Polsce

Śmiechu warte 24 złote brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis