Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Opinie o Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Piotrek

Biuro jak biuro praca raz jest raz jej niema. Najważniejsze że są wypłacalni.

anka

powinni go usunac z tego biura za nielegalne interesy ale firma mu na to pozwala juz zglosilam to dalej czekam na zainteresowanie sie inna firma konkurencyjna :) pozdrowionka

Magbet

W tym biurze walą w (usunięte przez administratora) a jak się patrzy. A co do Pięknego (usunięte przez administratora)to w miarę w porządku koleś, troche może ma za duże mniemanie o sobie i chciałby wszystkimi rządzić. Kiedyś robił na pucie przy sztaplowaniu i myslał że jak ma troche w łapie to będzie to wszystkimi zarządzał ,ale niestety się przeliczył i go usunęli z tamtąd.

gosc

Cześć, macie może email do kogoś z biura w Seggmencie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Seggment Arbeidsbemiddeling BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
michu

dramat to cos co mozna nazwac firma byleem na miesie tydzien i nie mieli dla mnie innej pracy musialem zjechac do domu mieszkalem na tym smiesznym motelu brud smrud i ubustwo wszyscy chleja i pala a ten roman z pod numeru 3 to naprawde szmieszny gosciu jego dupa robi na bakkerze przy zbijaniu palet a on sobie siedzi na domku i zgarnia euro za sprzedawanie pajaca ktorzy nie maja auta zeby jechac do cofika a kordynatorzy to wogole nie wiem kto nimi jest zobaczycie ich raz na oczy albo wogole i zero odzewu do dzis nie dostalem wyplaty za ten tydzien na miesie !!!!! zglaszam was do ambasady!

były pracowniksegmentu

Witam, byłam zatrudniona przez firme segment pzrez kilka miesięcy a mój pobyt tam wyglądał następująco; mieszkanie w bad motelu, no luksusów tam nie ma ale plusem jest to ze pary mieszkają same czyli jeden pokój z aneksem kuchennym, sypialnia plus łazienka...odkurzacz 1 na cały hotel, 3 pralki na cały hotel, przejazd autem do pracy za dzień płatny 5e chyba ze jest się kierowcą to za free. przyjechałam do pracy gdyż obiecywano ze zatrudnienie już na mnie czeka jednak po przyjeździe na miejsce czekałam na nią ponad 2 tygodnie w końcu poszłam do pracy na 2 dni po 6 h do firmy baker..pozniej znów z tydzien bez pracy w domu...pozniej wysłano mnie na 4hdo hotelu na sprzątanie i znów 2 dni w domu...w końcu zostałam wysłana jak mi obiecywano do stałej pracy do skocza gdzie przepracowałam całe 3 dni i przeniesiono mnie do firmy w lisse przy pakowaniu mięsa...w sumie od tamtej pory zaczeła się moja stabilizacja czyli praca od pon do pt po 8h dziennie..nie polecam tej firmy gdyż pracodawca stosuje mobing oraz praca w nadludzkim tempie, ale jak toś przyjechał do pracy to wytrzyma wszystko..a teraz wypłaty..to najgorszy punkt programu..za 40h tygodniowo plus bycie kierowcą gdzie niby nie trzeba było płacić za transport i dodam ze nie byłam na wiekówce otrzymywałam 190-200e i teraz skromnie bardzo zyjąc tygodniowo na jedzenie wydaje sie około 50e takze zrobiłam bilans po kilku miesiacach pracy tam i w sumie po 3,5 miesiacach odłożyłam 3000zł!!!ale jeśli ktoś tam jedzie z myśla o wakacjach to polecam gdyż morze jest 5 minut od badmotelu;)

Gosc

Ja tez cały czas mam prace i nie narzekam

gosc

jak komus sie nie chce pracowac to tak ma ja pracuje od listopada codziennie i jest ok :)

Nie polecam nikomu tej agencji. Ściągają ludzi do pracy a na miejscu okazuje się, że tej pracy nie ma. Do pracy chodzi się w kratkę. Solarisy przychodzą na minusie, hotel w Leiden fatalny. Także odradzam wszystkim. Jeżeli chcecie zarobić to nie tam.

Lena

Pracuje obecnie przez ta firmę. Nie polecam,oszukują ludzi,traktują bezwartościowo Człowieka. Traktują cie tutaj jak śmiecia a tak naprawdę dzięki nam firma dalej trwa! W biurze wyżej sraja ni (usunięte przez administratora) mają !!!!! Warunki na hotelach karygodne !!!!! Zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie z nimi prace !!!

Olimpia

Hej. Właśnie przyjechałam do PL na święta i więcej do tej firmy nie wracam.Mieszkałam w Batmotelu-syf,klitki.Mówili,że jest internet i wyposażenie.Chyba jak sobie weźniecie z Polski to będzie he he he.Mieszkania w Batmotelu różnia się trochę układem pokoi.Mój "pokoik" 2,5 m na 1,5 m, gdzie mieszczą się tylko! 2 łóżka, szafa i NIC!!! I tam niby mają mieszkać 2 osoby? Łagry! TV stoi, ale nie działa, chyba, ze antenę na swój koszt kupisz.Brak jakichkolwiek rzeczy do gotowania i sprzątania-widelec,garnek,kubek-NIC.Jest 1 wspólny odkurzacz dla wszystkich mieszkańców a o pralki trzeba wręcz walczyć i pilnować kolejki.W sumie co jest?-są ściany, łóżka,meble rozpadające sie w kuchni,kuchenka na gaz z piecykiem który nie działa.Jedynym plusem jest łazienka w każdym mieszkaniu.Okna z żaluzjami metalowymi, przez które wszystko widać. Warunki tragiczne za 300 euro na miesiac.Za taką cenę można wynająć domek na kilka osób z pełnym wyposażeniem, internetem, tv i wygodami.Ja taki znalazłam.Praca na skoczu nie jest cieżka.Głównie dla dziewczyn choć czasami na pomaga się chłopakom jak brakuje zamówień.Praca w 99% z Polakami,gdzie jeden na drugiego kabluje.Uważajcie na to co mówicie!Na stołówce martwa cisza.W pracy brak szafek na osobiste rzeczy wszystko zostawia sie na krześle na widoku.Nie bierzcie więc gotówki, albo noście ją przy sobie w pracy.Brak ciągłości pracy,np. 2 dni siedzisz na chacie i czekasz aż zadzwonia żeby iśc na nastepny dzień i w sumie praca "na telefon"lub powiadomią w pracy co dalej.Niektórzy siedzą bez pracy 2 lub 3 tyg ciągiem ,a za czynsz trzeba płacić lub pracują w kratkę.Firma ta żeruje na czynszach z domków!!!Poza tym do pracy trzeba dojechacći wrócić w jedna stronę ok 45 min. czyli za 1 dzień tam i z powrotem liczą 5 euro czyli miesięcznie: 300czynsz+100 dojazd + ok 100 ubezpieczenie to jest ok 500 euro miesięcznie.Liczcie min. doładowanie telefonu z sieci LEBARA mobile- 10 euro w tym starter za darmo. Można samemu sobie załatwić neta z darmowym starterem na doładowania bo inaczej będziecie odcięci od świata! Ludzie na ogół pracują łudząc sie, że będzie lepiej,jadą na zaliczkach prosząc o nie w firmie.Zaliczki dają 50 euro, Chyba że wyprosisz więcej i szef się zgodzi.Ludzie sie wkurzają,ze nie dostają wypłaty na czas lub nie ma pracy a życ trzeba! Ja musiałam sama autobusem dojechac na swój koszt do Leiden do biura załatwić sprawy z umową i nr SOFI i prosić się. Z Noordwijk ( jeśli będziecie mieszkać w Batmotelu)by dojechać autobusem do Leiden do ich biura musicie znależć autobus nr 20 jedzie dokładnie 30 min i wysiadacie na Central Station.Bilet w 1 strone kosztuje 4 euro.Jesteście dokładnie na tej ulicy co biuro ul. Bergelaan 10.E-mial : info@seggment.nl.Niedaleko Batmotelu pytajcie o supermarket VAMAR ( w sumie na przeciw macie przystanek autob. o którym pisałam) tam jest wszystko i tanio!!!W biurze ogólnie polscy pracownicy są mili, ale jak cos to olewają, np. trzasną słuchawką, zbywają,grają na czas jesli chodzi o pracę czy wypłaty.Musicie się im przypominać jak chcecie czegoś.Ja 2 dni byłam na domku bez pościeli bo zapomnieli mi przywieść.Jak sie poprosi to dadza za darmo buty robocze i pościel.Po przeanalizowaniu warunków mieszkaniowych, braku ciągłości pracy(a czynsz i tak płacic musicie mimo ze zamulacie czekajac az ktos sie odezwie by was wezwac)przeliczyłam co zarobie i opłaty to sie nie opłaca!!!Zastanówcie się!!!Mam nadzieję, że wam pomogłam w podjęciu decyzji.Pozdrawiam i powodzenia.Niebawem wyjeżdźam znów do Holandii, ale napewno nie do tej firmy.

dzasta123
@Olimpia

lepeiej się nie wypowiadać na ich temat ......

marcio

planóje wyjechac z dziewczyną zagranice i nie wiem do jakiej firmy?

marcio

macie numer telefonu do segmentu

art

siema ,trzeba do nich jechac do biura przed wyjazdem????i wogole oni maja strone w necie???nic nie znalazlem .

Aifam

seggment ? proszę was ludzie poczytajcie opinie i zastanówcie się jeszcze raz czy na pewno akurat interesuje was ta firma ... Biuro to zwykły kurnik z kurami siedzącymi na (usunięte przez administratora) i nie spodziewajcie się pomocnej dłoni z tamtej strony licz na siebie

MIkael

Moj znajomy pracuje w Seggmencie. Aktualnie jako pakowacz i jako skoczek ale pracy ma od groma. Robi nawet cały tydzień, dzień w dzień i z tego co mowi jest zadowolony i kasa sie zgadza. Kolega kolegi też byl i nawet Holendzy zaproponowali mu przejście na ich umowe ale musial wracac bo jest studentem. Wszystko fajnie a pozniej czlowiek wchodzi na tą stronę i czyta tyle negatywnych opinii. Stawka to 6,05 netto po odciagnieciu wszystkich oplat. Rewelacji nie ma. Pracują ok 151 h bo taki normatyw maja ale kolega mowi, ze chyba nie ma problemu by robic nadgodzin. TYlko zaznaczam CHYBA. Badź teraz mądry i zdecyduj się czy jechać czy nie.

gall
@MIkael

hehe dobre 6.05 netto?? skad to wzioles?? przy 40 godzinach w tygodniu wezmiesz 200 euro niecale pracujac w normalnych godzinach wiec w zyciu nie wychodzi 6.05 chyba ze mieszkasz na prywatnym. Pracowalem w seggmencie prawie 3 lata biuro nie jest zle ale szalu tez nie ma.

edek z krainy kredek
@gall

mieszkając na prywatnym, majac swoje ubezpieczenie i wlasny transport to prawie 8e netto wychodzi na godzine :P

mino

nieprawda !!!!. nie chca robic sobie konkurecncji dlatego pisza takie historie pracodawca caly czas zatrudnia. tez tam pracuje i jest spoko.

loosepants

kolega jest tam obecnie, na "ogrodnictwie"... widać źle trafił, jest za dużo ludzi i nie ma roboty... cały czas rezyduje na hotelu i powiększa sobie dług... ma perfect angielski i uprawnienia na wózki widłowe... uprawnienia nic nie warte bo są polskie... a angielski niewiele pomógł przy wyładunku z kontenerów... jest przestój, brak ofert... w hotelu dobrze że ściany są, bo tak nie ma niczego, bieda i nędza... najlepsze podsumowanie jego doświadczeń...

elwira

Żle wpisałam e-mail elwirabanas@wp.pl

elwira

Monika lun MonikaR odezwijcie się do mnie elwirabans@wp.pl też badzo chciałabym wyjechać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Seggment Arbeidsbemiddeling BV - Leiden

• Jak się pracuje w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Zobacz opinie na temat firmy Seggment Arbeidsbemiddeling BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seggment Arbeidsbemiddeling BV