Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Opinie o Seggment Arbeidsbemiddeling BV

aaaaaz

Pracuje przez segment juz dwa miesiace i nie narzekam pieniadze na czas' mieszkanie swietne' praca jest, solarisy wahaja sie u mnie w kwotach 290-360 zalezy czy sobota pracujaca ::-) tych zadowolonych jest od groma z tym ze tacy nie maja powodow zeby tu wchodzic i pisac opinii

xxx

Niech ktoś powie coś wiecej o pracy w firmie DEKA i SCOTCH&SODA. Jak godziny, ile można tam zarobić ? Jakie warunki mieszkalne ? :)

noruto
@xxx

Witam wybiera sie ktoś, w najbliższym czasie do pracy przez firmę seggment? Mój planowany wyjazd to 20/11 ktoś z was jeszcze w tym terminie rusza do Leiden?

roko

Odradzam mu prace tutaj .wszystkie negatywne opinie to prawda..co do mieszkań nory brud syf jak podasz maila to ci na pocztę wysle foty jako dowód w biurze pracują debile którzy wyżej sraja ni (usunięte przez administratora) maja chyba są po podstawówce przygotuj chłopaka ze będzie wiecej siedział na hotelu niz w pracy zarobki kpina w Polsce sie więcej zarobi

PRZECZYTAJ!!!

CAŁA PRAWDA O SEGGMENCIE! 1. BRAK PRACY !!!!!!!!! 2. BRAK PRACY !!!!!!!!!! 3. BRAK PRACY!!!!!!!!! NIE WIERZCIE W TO CO MÓWIĄ CO WAM OBIECUJĄ NIE PRZYJEŻDŻAJCIE BO ZAMIAST ZAROBIĆ TO WTOPICIE PIENIĄDZE A ONI TYLKO LICZĄ AŻ MŁODZI POLACY PRZYJADĄ I DZIĘKI NIM OPŁACĄ SOBIE "MIESZKANIA" W KTÓRYCH BĘDZIECIE MIESZKAĆ I PRACOWAĆ PO 2 DNI W TYGODNIU ŻEBY NA NIE ZAROBIĆ. NAWET NA JEDZENIE WAM NIE ZOSTANIE. TAKA SYTUACJA TO CODZIENNOŚĆ W TEJ FIRMIE MY TEŻ NIE WIERZYLIŚMY W NEGATYWNE KOMENTARZE DOPÓKI NIE PRZYJECHALIŚMY I NA WŁASNE OCZY ZOBACZYLIŚMY JAK TU LUDZIE PRACUJĄ. NIE MA PRACY DLA TYCH CO JUŻ SĄ I SIEDZĄ CZEKAJĄC NA SMSA ŻE PRZYSZŁA ICH KOLEJ ŻEBY CHOCIAŻ NA DOMEK ZAROBIĆ A ŚCIĄGAJĄ CIĄGLE NOWE OSOBY KTÓRE MAJĄ TAK SAMO ! NIC Z ICH OBIETNIC SIĘ NIE SPRAWDZA ANI RODZAJ PRACY DO KTÓREJ JEDZIESZ BO PO JEDNYM DNIU SIĘ OKAZUJE, ŻE ALBO IDZIESZ DO PRACY NA KTÓRĄ W ŻYCIU BYŚ SIĘ NIE ZGODZIŁ ALBO DO POLSKI MOŻESZ WRACAĆ I NAWET NIE ZAROBISZ 1 ZŁ TYLKO JESZCZE SWOJE WYDASZ NA ŻYCIE (ZAKUPY) I BILETY (BUS POLSKA)!! !! MY JUŻ STRACILIŚMY KASĘ I ZAPRACOWALIŚMY NA NICH BO MY WYSZLIŚMY NA WIELKIM MINUSIE ! ZASTANÓW SIĘ PO CO CHCESZ PRZYJECHAĆ BO JEŻELI ZAROBIĆ TO NIE TĘDY DROGA.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Seggment Arbeidsbemiddeling BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
buzka

Pracowałam tam ze swoim chłopakiem i bardzo nie polecam.Panie w biurze mają brzydko mówiąc wyje... na pracowników. Jak się im za bardzo zawraca głowę(np. prosząc o korekte solarisy ) to poprostu nie odbierają telefonu. kordynatorzy ? porażkaaa wybierają swoich "przydupasków" którzy dają się wykorzystywać i są na każde zawołanie , robią z siebie ich jeleni ( za co uwierzcie większej wypłaty nie ma .. ) a innych ludzi mają w du.. wypłata ? okej zdarzalo się że była wysoka ( 250 euro) Na wiekówce ale co z tego jak potem 2 lub 3 tygodnie nie było pracy... to całą wypłate na jedzenie musiałam przeznaczyc oo i tyle było mojego zarobku.Dojazd na firme deka ? masakra . Ludzie , którzy mają na godzinę np. 8.00 wyjeżdżali z kierowcą o 5.00 ponieważ kierowca miał na 6.00 i nikt za dodatkowe godziny przed jak i po pracy (ludzie czekali po 2 h na kierowce ) nie płacił.Zero organizacji. Na początku zaczniecie prace ? super , pięknie okażą się tacy mili , pomocni .. taa nie dajcie się .. to pozory.Co chwila słyszałam że na nową firmę pójdę a jakoś nic nie było.. mają tylko kilka zakładów i niestety ale nie mają na długoo pracy.Starsi pracownicy siedzieli przez 2 tygodnie na sdomku bo pracy niby nie było a nowy przyjeżdżali ( bo zarabiają na nowych ) i oni mieli prace na tydzień potem pojawiali się nowi a ci siedzieli.. puszczani tylko na jeden lub dwa dni by odciągnęli za hotel.. co do mieszkań ? to juz jak się trafi .. ale na jakieś rarytasy nie liczcie .. 4 białe ściany jak w psychiatryku .Nie polecam !

Dave Mustaine

TO BIURO TO PATOLOGIA ! BYŁEM TAM AUTENTYCZNIE 30 MINUT ! WYSLALI MNIE NA LOKACJE W NOORDWIJKU !!! MELINA ! H0STEL ? MOTEL ? NORA ! IDEALNE OKRESLENIE ! A PANI Z BIURA ZARAZ PO PRZYJEZDZIE NA LOKACJE POWIEDZIALA ZE MOGE STAD WY....ALAC BO PRACY DLA MNIE NIE BEDZIE. OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM, POLECAM NATOMIAST AGENCJE TAKIE JAK COVEBO CERVO LEVEL ONE FLEXWORX JOB INVESTMENT EENA Z TYCH CO ZNAM ELO. PS JAK KTOS MA JAKIES GODNE POLECENIA AGENCJE, PROSZE NAPISAC. A SEGGMENT OMIJAJTA SZEROKIM LUKIEM

maciek

6000zł chyba na czerwonej : D hahaha byle na wiekówce nie robic

tynia

zostawiam bez komentarza to biuro ,i ludzi w nich bo szkoda sie nawet sie wypowiadać na ten temat :p

luiza

Masakra! Żeby cokolwiek załatwić z biurem, to albo trzeba mieć szczęście albo jakieś koneksje. Istne szambo,prośby i błagania nic nie dadzą, biuro ma na ciebie wywalone. Jak dostaniesz w ciągu miesiąca wszystkie solarisy bez jakichkolwiek błędów to jest cud, a korekta solarisa ze strony biura to pobożne życzenia. Dziękuję za uwagę.

desmond08

Pracy w Polsce nie brakuje, trzeba tylko znaleźć właściwe miejsce, gdzie wszystkie ciekawe oferty są skumulowane w jednym miejscu. Rekrutujemy! Pracodawcy oferują wolne wakaty w całym kraju. Daj się znaleźć :D (usunięte przez administratora)

mijomen

Bsngaranger żeś pojechał. Nie wiem kto robi tam po 17 dni bez przerwy. Jak ja robiłem max 6 i zawsze 1 dzień wolnego, ale jak się okazało że potrzebują kogoś na inna firmę z doświadczeniem, to mnie z decki zabrali. tak wiec robię za wsze pieniądze, na dece można było zarobić. Ale na innych firmach już żenada. Problem polega na tym, że jak jesteś dobry, a nie leniwy dziad to dadzą Cię na firmę gdzie zarobisz gówniane pieniądze. Ci co lecieli w kulki i nie chcieli ich na innej firmie zostali na dece i mieli ładny hajs.

Bangaranger

Witam. Pracowałem przez Seggment i moge napisac prawde jak naprawde jest. Otoz przyjechalem bo zauwazylem prace na kompletacji zamowien. Obiecywano mi ze bedzie praca tam i rzeczywiscie. Robilem tam jeden dzien. Pozniej sie dowiedzialem ze bnede pracowal na DECE czyli przy mięsie. Zadzwonilem zeby zapytac o co chodzi a mila pani przez telefon oznajmila mi ze ide tam na jeden dzien i wracam na Scotcha czyli na magazyn ubran. Okazalo sie ze tam zostalem. Fakt, zarobki lepsze no ale pojawia sie jedna rzecz. Mianowicie taka, że pracujesz po 15 dni bez dnia wolnego a jak masz dzien wqolny to zapomnij bo potrafia w dzien wolny zadzwonic do Ciebie o 6:30 i powiedziec ze o 6:40 bedzie samochod po Ciebie. Miales powiedziane ze w niedziele jezeli nie chcesz nie musisz przychodzic wiec dostajesz informacje ze przychodzisz a gdy zapytasz czy mozesz miec wolne dostajesz odpowiedz "Nie" bez zadnych wyjasnien. Panie w biurze to glupie (usunięte przez administratora) ktore zamiast pilnowac twojego interesu co jest ich obowiazkiem to dostaja pieniadze za malowanie paznokci i robienie kocich oczek. Solarisu (Internetowej Rozpiski Finansowej) nie dostalem oraz pieniedzy a nie mam za co zyc i musze pozyczac. Jezeli cos sie zpesuje w domku a mieszkam na Batmotelu czekasz rok na naprawde zaluzji, posciel itd bo sie doprosic nie mozna. Z praca bywa roznie. Jedni sa przenoszeni w ciagu msc po 15 zakladach, inni pracuja bez dnia wolnego przez 3 tygodnie a inni siedza w domu miesiac. Mieszkania nie sa zle na Batmotelu aczkolwiek za te pieniadze standardy powinny byc wyzsze np. 3 routery na caly hotel ze wzgledu na to ze wieczorami internet rozlacza gdy korzysta z niego 100 osob. No i kolejna kwestia. Milym paniom z biura nie chce sie zalatwic Ci tranportu dlatego jedziesz do pracy o 5 a zaczynasz od 8 i siedzisz bezczynnie 2 godziny bo dla nich jestes murzynem i jednostka do robienia na ich tluste (usunięte przez administratora) A Gabryska to juz napewno ma tlusta (usunięte przez administratora) br /> Anka wiecznie zamyslona. Zapomniala by o Tobie nawet jakbys poprosil o karetke bo ucieli Ci reke. Prosilismy o naprawe zaluzji. Juz 3 msc temu. Do tej pory nie sie nie dzieje, a ja dostaje tylko smsy jak mam przyjsc do pracy. Na pieniadze nie narzekam bo robie bez dnia wolnego juz prawie trzeci tydzien, bo gdy mialem wolne glupio zrobilem i odebralem telefon. Mila pani powiedziala -Szykuj sie bo za 10 minut bedzie po Ciebie kierowca. -Przepraszam dzisiaj mam swolne i chce odpoczac bo od 17 dni nie mialem dnia wolnego. -Musisz jechac. Mozesz nie pojechac ale nie wiadomo co bedzie dalej z praca dla Ciebie. Wiec widzicie. Terror psychiczny. Brak wyboru oraz zycia. Pieniadze zarabiasz ale kosztem z zyciorysu wycietego czasu... Agencja dobra dla ludzi ktorzy przyjezdzaja odlozyc i wracac do Polski... Nie dla kogos kto chce tu zostac...

antony

Biuro jak inne biura, raz praca jest raz jej nie ma. Jak jesteście na wiekówce, to możecie lepiej wyjść niż ci poza nią. Były akcje, że 21 latkowie zarabiali więcej niż 24. Dla młodych polecam, melanże są ładne, pracy czasem nie za wiele więc jest kiedy odpocząć. Jak dobrze pójdzie to i solarisa dostaniesz na meila, a jak biuro będzie miało genialny dzień to może nawet bez jakiegoś babola oczywiście na twoją niekorzyść

dżejn

Seggment to firma genialna w mydleniu oczów na każdym kroku. 150% procent w sobotę? owszem dostaniesz, o ile masz przerobione 38h w tygodniu. Inaczej jeżeli pójdziecie do pracy w środę, czwartek, piątek i sobotę, to za ten ostatni dzień dostaniesz tylko 100 swojej stawki. Pracowałam w różnych biurach, każde w jakimś tam stopniu oszukuje mniej lub bardziej. seggment jest w tej grupie BARDZIEJ. najlepsze że umowy są po holendersku i wszystko wychodzi z czasem, Bo nikt sobie od razu nie tłumaczy. Tak samo jeżeli chodzi o koszty mieszkania, "im mniej pracujesz tym mniej płacisz". Takie coś jest fikcją, bo czy pracujesz 4 h w tygodniu czy 30 h zapłacisz tak samo za mieszkanie (ulga to max paręnaście euro).

miki

seggment to firma, która zapewni wam wspaniały czas spędzony w nędznym hotelu. Częste noce libacje i krzyki sąsiadów z innych pokoi. A co najlepsze, jeżeli obiecali wam, że będziecie pracować na takiej i takiej firmie to o tym zapomnijcie. Jak przyjechaliście np. na gąbki bo tak wam obiecało biuro, to gąbki możecie zobaczyć jak świnia niebo. Jeżeli obiecali wam, że praca będzie na minimum 3 miesiące i to w pełnym wymiarze godzin, to często trzeba wziąć poprawkę, że chodzi nie o miesiące ale o tygodnie i po 5 godzin dziennie. Biura jakich wiele, obiecują złote góry, a życie weryfikuje to niestety w bolesny dla pracowników seggmentu sposób. pozdro

just

Witam Przyjechałam tutaj z koleżanką pod koniec marca. Jak na razie to mamy wakacje a nie prace. porobiłyśmy tylko jeden tydzień na mięsie, a tak to w hotelu koczujemy do dzisiaj czyli połowy kwietnia. Prace dają na dwa dni w tygodniu żeby hotel odpracować. NIe pchajcie się tutaj, my chcemy uciekać jak tylko coś się trafi. Cały czas przyjmują nowych, a pracy dla nas nawet niue ma. jak Chcecie to przyjeżdżajcie na własne ryzyko ja odradzam.

Hej pracuje przez segment już dość długo i biuro jak każde inne praca też nie jest zła na SCOTCHU chyba jest najlepsza z tym że ludzie którzy tam robią są dwu licowi do Ciebie ładnie pięknie a za plecami tyłek obrabiają. Teraz jest tam taka sytuacja że dużo stałych idzie na przymusowe wolne bo biuro nie chce im dać fazy C a z tego co słyszałam to nawet B tez nie chcą dawać i wybierają sobie ludzi którzy będą mieć 3 miesiące przerwy lub 6 miesięcy a najlepsze jest to że fazę C dają ludziom którzy kompletnie nic nie robią Jest w tej firmie taki jeden co jeździ teraz podobno na wózku widłowym bo po za tym do niczego się nie nadaje Robi tam bardzo długo z tego co wiem ale nie potrafi chyba zebrać zamówienia na 20 sztuk bo jak tam pracowałam to przychodził i wybierał sobie same małe bony na mniej niż 10 sztuk i podobno wszyscy o tym wiedzą że tak robi a go trzymają to jest nie sprawiedliwe wobec innych Mnie zwolnili po jednym sezonie potem znalazłam sobie pracę w innej firmie ale znam ludzi którzy tam nadal pracują i zasługują choćby na jakąś premie która on tez zgarnia za nic nie robienie Dziwię się wszystkim którzy w tej firmie są na stanowiskach i maja coś do powiedzenia że na to pozwalają Jest tam nie zdrowa atmosfera szkoda tych normalnych ludzi którzy tam pracują bo choćby nie wiem jak się starali i tak ich nie docenią Kto tam pracuje to wie o czym piszę Pozdrawiam wszystkich

Witam pracuje w tym biurze już ponad 3 lata i jest ok wypłata na czas czyli w piątek kasa zawsze jest na koncie może w ciągu roku 2 razy się zdarzy że kasa wpływa dopiero w poniedziałek ale myślę że to nie jest poważny problem Wiadomo nikt tutaj kokosów nie zarabia i żeby mieć pracę trzeba mieć przede wszystkim chęci do pracy bo jak ktoś tu przyjeżdża i myśli że będzie się obijał to napewno się rozczaruje Warunki mieszkaniowe sa różne tu jest się do czego przyczepić ale niestety winni są mieszkańcy tych hoteli którzy o nic nie dbają przyjadą sobie na miesiąc zostawią syf po sobie a potem ktoś tm musi mieszkać Szkoda że większość przyjeżdżających tu polaków nie myśli poważnie o życiu tylko narzeka jak to im jest źle a tak naprawde to sami sobie są winni

artur

pracowalem klka lat w seggmencie ... wyplata zawsze sie zgadzala szef firmy spoko gosc. Uważajcie na pana Dawida ... nie liczy sie z ludzmi ... to co pisza o kiepskich warunkach to prawda ciasno ... ale za to blisko do morza .*noordwijk

mam pytanie do do pracowników segmentu, czy już otrzymaliście jarograf za 2014?? bo ja do nich dzwonie i wysyłam maile od kilku tygodni w tej sprawie i zero odzewu a jarografu do tej pory nie mam...

Zostaw merytoryczną opinię o Seggment Arbeidsbemiddeling BV - Leiden

• Jak się pracuje w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Zobacz opinie na temat firmy Seggment Arbeidsbemiddeling BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seggment Arbeidsbemiddeling BV