Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Opinie o Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Kuba

Seggment to najwieksza porażka firm w holandi. (usunięte przez administratora) Koordynator niczym się nie interesuje Zarobki 8+1 pracy 5 dni może może 220euro dostaniesz lub 170eu Tafirme trzeba zlikwidowac

Kamil
@Kuba

Czy do pensji podstawowej firma ta oferuje jeszcze ewentualne dodatki? Nie ukrywam, że jest to ważna kwestia i myślę, że wielu potencjalnych pracowników się ze mną zgodzi. Dodatki do pensji zawsze motywują do jeszcze lepszej pracy i ciekawi mnie, jak kwestia ta wygląda w firmie Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

@Kamil

Proszę cię, jakie dodatki xD To nie w tej fimie

@Kamil

Nie ma i mie bylo.dodatków 220 eu to na rękę .Zenada żadnych dodatków nie ma i nie dają nic nie motywuje do pracy. Koordynator ma to gdzieś livzy się sztuka i ściągnięcie kasy z każdego. Najgorsza firma

Tomasz

@Grazyna Dlaczego uważasz, że pozytywne opinie nie powinny tu się znaleźć? Może ktoś ma odmienne zdanie gdyż jest zadowolony z pracy w firmie.

Jarosław
@Tomasz

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat pracy w firmie Seggment Arbeidsbemiddeling BV. Może to być zarówno opinia pozytywna, jak i negatywna. Ważne jest, aby opinia była zgodna z prawdą. Zastanawia mnie, czy Ty miałeś okazję pracować za pośrednictwem tego pracodawcy? Jeżeli masz jakieś doświadczenia zawodowe, to zachęcam do dalszej aktywności.

@Tomasz

Odpowiedział pan Tomek, team leader, który ma ustawione wszystko pod siebie xD

Natalia

Polecam firmę Seggment! Wypłaty są na czas. Jak ktoś przyjechał do Holandii aby uczciwie zarobić to napewno odnajdzie się w tej firmie. Pomoc polskich koordynatorów jest bez zarzutów. Praca zazwyczaj jest od poniedziałku do piątku lecz dodatkowo w weekend można sobie dorobić . Jak najbardziej polecam !!! Moje sugestie dla SEGGMENT: Brawa dla Was ! Lubię atmosferę w SEGGMENT za: W razie problemów niezastąpiona pomoc koordynatorów .

Nie polecam seggmentu
@Natalia

To ty chyba kobietko w innej firmie pracowalas bo ja wiem ze jest zupelnie inaczej

@Nie polecam seggmentu

Rozwinąłbyś swoją myśl? Co wpływa na Twoje postrzeganie SEGGMENT jako pracodawcy? Twoja wypowiedź będzie ważnym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do tej firmy.

PracownikOd2Lat
@Natalia

Ja również polecam na firmę ! dziwia mnie te komentarze . Pracuje już 2 rok i jeżeli coś się mie zgadza dzwonię do Pana Grzegorza lub do biura i w ciągu kilku dni mam to naprawione . Jedli ktoś przyjech tutaj tylko z perspektywa aby tylko dostać wypłatę i zaraz ja przepuścić to nie dziwie się skąd te komentarze . Odwołując się do komentarza wyżej uważam , ze P.Grzegorz jest bardzo kompetentnym pracownikiem biura . Moje zdanie jest takie , ze gdy ja chodzę do pracy systematycznie , nie robię burd na lokacjach i moe chodzę pijany to z w/w Panem G. Nie problemów . Rodacy weźmy się do roboty i róbmy to gdzie nas zatrudniono a nikt nie będzie miał problemów . Polecam firmę Seggment

Kamil
@Natalia

Który kordynator jest taki pomocny? Bo nie poznałem tam takich. Jeden na drugiego tam zrzuca obowiązki i tak w kółko ????

M.
@Natalia

To że ty jesteś uczciwa i przyjechałaś uczciwie zarobić to nie znaczy że cię potraktują tak samo. Jeśli ktoś chce faktycznie zarobić to poszukajcie innej agencji, bo w Holandii naprawdę można zarobić nie harując za takie drobniaki- proponowana stawka przez seggment nie jest normalna stawka w Holandii tylko głodową do Polaków.

Jeśli ktoś przyjechał do Holandii zarobić to radzę omijać szerokim łukiem agencje seggment. Przy normalnych wydatkach odłożycie tyle co nic, i nie mówię tu o jednej firmie tylko kilku z agencji seggment. Poza tym pozdrawiam serdecznie ludzi z pracujący w Soda&Scotch Jacobus Spijkerdreef 20-24; (usunięte przez administratora). Krzysztofa, Kinia, Tomcio, Karyna i cała śmietanka towarzyska (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam serdecznie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Seggment Arbeidsbemiddeling BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ka

witam czy polecacie prace na magazynie odziezowym w leiden z hotelem w nordwijk ?

@ka

Praca w Leiden to tzw Webshopy rządzi mała Polka, która straszliwie boi się swojego szefa Holendra i nie wstawi się za rodakiem choćby harował jak wół. Ma swoje ulubione dziewczyneczki pustaki, które rządzą za nią wożą się jak księżniczki i rozkazują stoją cały dzień przy komputerze a Ty zasuwaj jak Beduin. Praca nie jest ciężka bo zbierasz małe zamówienia ale musisz się dużo nachodzić więc lepiej weź swoje buty z blacha bo te od firmy strasznie niewygodne. Nie licz, że ktoś Cię doceni rób swoje jak skończy się sezon i tak wylecisz nie przejmuj się. Hotel Nordwijk moim zdaniem najlepsza miejscówka jaka ma Seggmentu. Masz pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Takie mini kawalerki są jedna obok drugiej jak w motelu zresztą potocznie nazywa się to miejsce Badmotelem ze względu na niehlubna opinię (kiedyś np umarł tam alkoholik i pare dni zajęło zanim ktoś się zorientowl;) Na miejscu mieszka chłopak, który jest niby opiekunem hotelu ale nie licz na pomoc raczej na siebie. Internetu nie było nie wiem jak teraz. Uważaj na Polaków bo cokolwiek powiesz zostanie użyte przeciw Tobie a jeśli jesteś ładna podwójnie uważaj.

Lyn

Możesz wiecej dac info Czy nakazywali np zakladac holenderskie konta? Czy kojarzysz moze lokalizacje w zoeteemer ?

Witam co możecie powiedzieć o pracy na magazynie odzieżowym w leiden z hotelem w Noordwijk?

Nigdy wiecej

Szczerze nie polecam lokacji Rijpwetering jeżeli nie masz swojego samochodu. Agencyjnym pozwalają raz w tyg zrobić zakupy i to po drodze z pracy a kierowcom się spieszy więc nikt na Ciebie nie będzie czekał poza tym autka są malutkie a w środku 5 osób więc co najwyżej reklamówkę zakupów zrobisz. Do najbliższego sklepu 4 km (drożej i mały wybór) do miasta 8. Na rower agencyjny nie licz. Sama lokacja dom jednorodzinny przerobiony pod pracowników to co było kiedyś normalnym pokojem podzielone płytami gipsowymi na klitki. Miejsca mało wszystko słychać, starzy pracownicy podsłuchują żeby mieć o czym gadać. 1 pralka na 16 osób i jedną kuchenka 4 palnikowa ale co będziesz gotować jak zakupów i tak nie zrobisz.

Patryk

Trafiłem do tej agencji w czwartek a w niedzielę już ją opuściłem. Lokacja na którą trafiłem to tragedia(usunięte przez administratora) Lokacja też tragedia 25 osób na jednym domu na jedną kuchnie(usunięte przez administratora)łazienki brudne, pokoje bardzo małe dwu osobowe.

Dawid

Praca dla mnie zawsze była. Zarobki ok. Zawsze na czas.Mieszkanie małe ale jak na warunki agencyjne ok. Internetu brak. Z wolnym nigdy nie było problemu jak się potrzebowało, nawet za dzień wolny mi zaplacono. Polecam

Krokiet

Witam czy ktoś pracuje OBECNIE przez firmę Seggment na magazynie z ciuchami i mieszka w hotelu w Noordwijk? Może mi napisać jak wygląda praca, ile się naprawdę zarabia i jak wygląda zakwaterowanie? Nie chce informacji z przed 2-3 lat. Pozdrawiam

Kamillo
@Krokiet

Pracowałem tam. Bardzo fajnie się pracuje. Miła atmosfera a praca w scotchu bardzo dobrze wspominam. W Nordwijku dobrze się mieszka o ile przestrzega się zasad... Jest tam osoba która pilnuje porządku. Jeśli żyje się z nią dobrze to wszystko jest ok :)

maria

Przestrzegam przed agencją Seggment Arbeidsbemiddeling BV w miejscowości Leiden. Hotele w fatalnym stanie, wszędzie grzyb i zniszczenia, do tego hotel bez internetu za który pobierają 80e tygodniowo. Ponadto na miejscu mówią Ci, że nie możesz mieć polskiego konta walutowego, tylko musisz sobie sam załatwiać konto holenderskie.(jeśli nie znasz angielskiego nie licz na to, że ktoś z biura Ci pomoże) Następnie podpisujesz umowę po holendersku że agencja ma wgląd na Twoje konto bankowe i będzie z niego odciągać 25e tygodniowo za dojazd do pracy (na salarisie nie mogą tego uwzględnić). Za 40godzin pracy na magazynie mając 22lata zarobiłam na czysto, po wszystkich odciągnięciach 130e, także nie polecam.

Zniesmaczona
@maria

Jeżeli nie potrafisz dogadać się w żadnym języku poza ojczystym to nie wyjeżdżaj za granicę do pracy i nie oczekuj, że wszyscy zrobią wszystko za Ciebie! a jak już jedziesz i nie podobają Ci się warunki oferowane przez firmę to wynajmij sobie prywatnie pokój i będziesz miała spokój. Umowy w biurach zazwyczaj są po holendersku ponieważ w ich kraju jesteś! Umowa po polsku to tylko ukłon w naszą stronę. Przestań więc narzekać i może weź do roboty zamiast farmazony wypisywać.

Agata

Naprawdę człowieku jesteś niedokształcony skoro wierzysz w to ze ktoś może Ci ,,wejsc na konto " i wykonywać z niego jakiekolwiek operacje . Błagam , doczytaj ...

Obama
@maria

Kobieto, co Ty bredzisz ja pracuje tem aktualnie i nie ma żadnych problemów z tym biurem, pochwal za co Cię wyrzucili i wtedy uzasadnij swoją opinię

@maria

Witam, Powyzszy komentarz mija sie z prawda. Nikogo nie zmuszamy do zakladania konta holenderskiego. Jest to udogodnienie, jezeli chce sie otrzymac szybciej pieniadze. Caly czas pracujemy nad poprawieniem komfortu miejsc w ktorym sa nasi pracownicy zakwaterowani. Na kazdym hotelu mamy osobe, ktora jest odpowiedzialna za hotel i jej mozna zglaszac uwagi odnosnie miejsc, ktorymi dysponujemy. Tym samym jest mozliwosc zmiany pokoju, jezeli sa ku temu powody. Staramy sie sluzyc rada i pomoca, ale liczymy tez na wspolprace z Panstwa strony. Nie mamy wgladu w niczyje konto bankowe, zaden bank nikomu na to nie pozwoli.

Ona
@Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Na prawde staracie sie poprawiac warunki mieszkaniowe?? Bylam ma digrosie 6 lat temu, warunki masakra, ale nie bylo najgorzej. (usunięte przez administratora)

Pracownik segmentu
@Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Tak jezeli nie zalozysz konta holenderskiego nie dostalam wyplaty zarobionych wlasnych pieniedzy kobiety musza dzwigac karton po 30 kg a Pan. Dawid stoi i patrzy jak kobiety dzwigaja. (usunięte przez administratora)

Ona
@Ona

Serio? Polowa mojego komentarza usunieta przez administratora? ???? (usunięte przez administratora)

@Agata

Jak podpiszesz odpowiedni papier to tak mogą zrobic. Chyba za krótko jesteś w holandii dziewczynko...

Pola

Dokladnie.

Agata

Złe opinie o tej firmie są wszystkie prawdziwe! I jest ich za mało, bo dużo więcej jest niezadowolonych pracowników z tego biura i mieszkań firmowych, ale ludzie wolą ich olać i szukają innej pracy. Biuro nie przejmuje się negatywnymi opiniami, bo wiedzą, że przyjadą następni naiwni z polski.

Kamil hanos

Jeśli myślisz że spokojnie zarobisz w tej agencji bez niepotrzebnych przygód to się grubo mylisz. (usunięte przez administratora)

Monia

czesc wszystkim!!!! czy jest ktos chetny do wyjazdu przez ta firme w grupie zawsze razniej ??? Pozdrawiam

Tom
@Monia

Dzień dobry. Wybieram sie z początkiem lutego. Namiary na mnie to rzulf@o2.pl

......

Porażka !! Małe zarobki po 200 Euro za tydzien i do tego zwalniają ludzi bez przyczyny i karzą sie wyprowadzic w przeciągu dwóch dni katastrofa!!! Jak chcecie byc parobkami dla firmy Seggment to Zapraszam .. Pani (usunięte przez administratora) niby miła , pomagająca kordynatorka a co do czego przyjdzie to przekręci cie tak że nawet nie będziesz wiedział jak masz na imię....(usunięte przez administratora)

Totalna niekompetencja ze strony biura .(usunięte przez administratora) Ludzi ma za nic , na każesz stronę kombinuje aby zgarnąć jak najwiecej dla siebie (usunięte przez administratora). Praca może i jest ale kilka godzin tygodniowo , gdzie moje przelewy to 80-100 € tygodniowo . Nie polecam firmy gdzie ludzi się nie szanuje a Polacy siedzący w biurze zamiast pomoc i szanować ludzi ma Cię za nic - (usunięte przez administratora) . Kochani odradzam pracy w Seggmencie . Jest wiele innych agencji gdzie jest szacunek i można fajne pieniążki zarobić . Pozdrawiam wszystkich Rodaków !

@Kasia

Witam, To co Pani napisala jest nieprawda. Powod tego, ze nie ma Pani godzin moze byc zupelnie inny, ale nie znamy Pani przypadku, nie wiemy kim Pani jest. Staramy sie wykonywac nasza prace dobrze, traktujemy ludzi z szacunkiem. Mysle, ze Pani wypowiedz dotyczy jakiegos nieporozumienia i ciezko sie do tego odniesc.

Dzwoniąc do firmy na okres świąteczny obiecali duzo godzin pracujące soboty..(usunięte przez administratora).W biurze rządzi Adam i Ewa..lokacje kwatery 5km do sklepu zakupy autem pozwalają robić raz w tygodniu.Brak dodatków dla kierowców autami służbowym(usunięte przez administratora)

Igor

A ja uważam, że wystarczy dobrze wykonywać to do czego się zobowiązaliśmy umową, a tylko chwalić będziemy firmę.

Ten sam

Kto chce pracować to coś może zarobić nawet na scotchu szczególnie jak wchodzi w(usunięte przez administratora)to tam takich potrzebują(usunięte przez administratora)

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Gucio
@Zenek

A kto chce pracować za nieco ponad 9 euro brutto? Na Schipholu jest o wiele więcej lepszych firm i to za większą stawkę.

Mysza
@Gucio

Ten chce pracowac, kto nie zna jezyka i nie ma zadnych kontaktow w Holandii. To jest biuro pracy, a nie instytucja charytatywna. Kazdy ma prawo jak najszybciej stanac na wlasnych nogach. Przy okazji, poltora roku temu zaczelam prace w duzej holenderskiej firmie z bezposrednim kontraktem z pracodawca. Stawka 9,80 brutto. Teraz, po urzedowych podwyzkach mam 10,80. Nie oczekujcie cudow. Nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu.

@Gucio

Nasze aktualne oferty wraz ze stawkami mozna znalezc na naszej stronie Facebook Seggment Arbeidsbemiddeling. Pozdrawiamy. Zespol Seggment.

Zostaw merytoryczną opinię o Seggment Arbeidsbemiddeling BV - Leiden

• Jak się pracuje w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Zobacz opinie na temat firmy Seggment Arbeidsbemiddeling BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seggment Arbeidsbemiddeling BV