Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Opinie o Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Konradoo

Na co jedziecie? Jesli na scotcha to odrazu odradzam,nie ma pracy aktualnie jest przestoj.... i siedzmy na domkach

kala

Aha, może podam Ci swojego maila i napisałabyś mi jak tam jest gdybyś miała możliwość?

PanLuke

teraz w czwartek tez ze Szczecina

Kala

Najprawdopodobniej 6 lipca ze Szczecina, a Ty?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Seggment Arbeidsbemiddeling BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kala

Ogólnie rozmawiałam z osobami, które jeździły wcześniej i nikt się nie skarżył oprócz tych którzy ,,zadarli z biurem" ale to nie ma się co dziwić... Jeżeli nikt się nie odezwie z aktualnymi informacjami to chyba przyjdzie mi na własnej skórze się przekonać

PanLuke
@kala

Kala kiedy wyjazd i skąd?

@PanLuke

zadarli bo walczyli o swoje mailam z tym biurem 2 razy do czymienia i mam podzielna opinie o tym biurze prawda jest taka ze kreca i okradaja a firmowe mieszkania sa fatalne mowie o BatMotelu

kala

No ja też się zastanawiam dlatego fajnie by było się dowiedzieć z wiarygodnego źródła jak tam jest obecnie.

mania

Właśnie dzisiaj byłam w biurze na rozmowe o prace w Leiden. Fakt zarobki nie sa duze a do tego jak przeczytalam te wszystkie opinie to sie bardzo zastanawiam czy jest sens wyjezdzać...

mania

@mania

Koleś pracuje z tej firmy w Amsterdamie (nie wiem przy czym) ale po rozmowie z nim na fejsie jestem zainteresowany współpracą z tą agencją mimo, że jak widzę 2/6 to słaby wynik. Kasa na czas, praca jest to najważniejsze info. Jasne kokosów nie ma ale właśnie liczy się to, że kasa co tydzień jest bez opóźnień i jest praca.

kala

Hej, czy ktoś pracuje aktualnie w Leiden? Jak tam jest?

Kokos

My siedzimy od wtorku w hotelu bo pracy nie ma...

aldona

Bo najgorsza praca jest na scotchu w seggmencie jak ktos trafi to zobaczy,polecam pytać odrazu o inne prace tak jak mówią wyżej no na scotchu szybko wymieniają ekipę i dużo się nie zarabia(usunięte przez administratora)

Ola
@aldona

Tak lepiej zdecydowanie na szklarni ;)

Pawel

Dziś wyjeżdżam do miasta Leiden, jedzie ktoś jeszcze ?

Sandra

Pracowalam na szklarni , jestem na wiekówce , tygodniowo wychodzilam 260 euro przy 50 godzinach , mało ? Coś z głową macie , siedzcie sobie w polsce i zarabiajcie po 1500 zł

izi

wiekszość tu pisze bzdury ze az smiac sie chce .. ja mieszkam na klasztorze i jest bardzo dobrze mieszkam tu sporo czasu i nie narzekam . Prace mam stała a jesli ktos trafia na scotcha to sam niech sie przekona n wlasnej skurze nie poprzez jakies fantazje innych . Pracowałam tam i niejest tak żle jesli chodzi o prace a ludzie ? jak to wszedzie Śmierdzi od nich na kilometr fałszywością

Myju

Jedzie ktoś w tym tygodniu do Leiden ? Mamy mieszkać w klasztorze ;)

Ela

O to fast kontrakt dają ?

Kamil

170e na tydz wyplaty jest pracowałem tam ogólnie szalu nie ma bo z tego co słyszałem sa inne agencje i zarobki większe,soboty,niedziele wolne w tyg tylko 37,5h

umowa

normalnie podpisujesz i dostajesz umowe po tygodniu pracy

wiatrak
@umowa

hej,ta firma to (usunięte przez administratora)nie przyjeżdżajcie tu ludzi.!!!!!

umowa

Z tego co pamietam to po tyg podpisujesz umowe i jak poprosisz dostajesz kopie umowy.

@umowa

Co do umowy to podpisuje na czas nie okreslony moga cie zwolnic kiedy beda chcieli......

Konradoo

Z czego jolu ty sie cieszysz z 140-150E,poszukaj pracy gdzie wyciaga sie 220-250 to wtedy mozna sie cieszyc

Zostaw merytoryczną opinię o Seggment Arbeidsbemiddeling BV - Leiden

• Jak się pracuje w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Zobacz opinie na temat firmy Seggment Arbeidsbemiddeling BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seggment Arbeidsbemiddeling BV