Skinpol Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Skinpol Sp. z o.o.

Piotrek

Co słychać w firmie? Od dawna nikt nic nie pisze a interesuje mnie praca tu!!

Aneta

Pracujesz w skinpol? Chętnie dowiemy się jak oceniasz firmę jako pracodawcę oraz jakie są Twoje doświadczenia z pracy w niej. Co uważasz za największy plus swojej pracy? @justts czy dalej jesteś pracownikiem firmy? Co możesz doradzić osobom zainteresowanym pracą w skinpol? Wspominasz, że sprzedawcy mogą liczyć na pakiet benefitów. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

justts

Praca jest solidna @łydka, a ich produkty dobrze się sprzedają, sprzedawcy mają nawet jakiś pakiet benefitów

Zostaw opinię o Skinpol Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skinpol Sp. z o.o.