Opinie o Radzięciak Piotr Prim-El w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Radzięciak Piotr Prim-El. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radzięciak Piotr Prim-El o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radzięciak Piotr Prim-El w Lublin

Jaka atmosfera jest między działami w Radzięciak Piotr Prim-El?

Szybki Nowy wpis

Zrobił połowę roboty i znikł nie odbiera telefonów nie polecam

Ela Nowy wpis

Oszuka Pana jak wielu ,tylko proszę pieniędzy mu nie dawać ,,bo nawet telefonów nie będzie już odbierał ,to (usunięte przez administratora),siostra poprzez kancelarię adwokacką odebrała pieniądze ,jak może Pan się wycofać to niech Pan zrobi jak najszybciej ,proszę poczytać opinie o nim

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Radzięciak Piotr Prim-El?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Radzięciak Piotr Prim-El? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
marcin

uwaga (usunięte przez administratora) z krwi i kosci przyjmuje pieniadze i znika nie odbiera telefonow bezczelny facet bron boze jakichkolwiek ukladow z nim

Jakiś czas temu zdecydowałem się na usługę w rodzinnej firmie Piotra Radzięciaka zainstalował nam fotowoltaikę i pompę ciepła niestety pomimo tego że zapłaciłem za wykonanie tych usług firma nie wywiązała się ze swoich obowiązków instalacja od trzech miesięcy nie została dokończona a wykonawca oraz właścicielka firmy nas zbywa nie ma żadnego kontaktu, dokumenty zostały przez niego sfałszowane ( protokół odbioru został wydany pomimo nie dokończonej roboty oraz pan Piotr podrobił mój podpis na tymże protokole oraz nie ma faktury końcowej) Sprawa jest zgłoszona do odpowiednich organów jeżeli ktoś miał podobny problem z tymi ludźmi proszę o kontakt razem możemy załatwić więcej. tel. 665666118

klient

Mega profesjonalizm, jakość wykonania konkurencyjna. Inne firmy mogą się tylko uczyć :)

Renata
@klient

zdradzisz co u niego zamawiales, jaka usluge tak dobrze wykonal ze az warto zachwalac?

klient
@Renata

Pompy ciepła

Damian

Ze mną było wszystko w porządku. Uzgodnione kwoty były w terminach i praca też. Moim zdaniem to jedna z lepszych firm. Dużo roboty to dużo klientów, nie każdy musi być zadowolony, widze opinie innych. Ja jestem mega zadowolony. Zakres prac i jakość - jeszcze się z czymś takim nie spotkałem. Na plus oczywiście.

Marzena
@Damian

Czekaj, czekaj bo nie umiem się zorientować do końca po tym co napisałeś - piszesz to z perspektywy klienta czy pracownika? Bo szukam opinii pracowników właśnie jak tu się pracuje.

Obiecuje wiele, jednak po wzięciu pieniędzy już tylko pięknie zwodzi że wywiąże się z obietnic związanych z instalacją. Omijać szerokim łukiem. Nie daje gwarancji na montowany sprzęt, bo nie zapłacił chyba za niego sądząc po opiniach...

BLIK

Piotr Radzięciak PRIM-EL a obecnie OZE PLUS w Krasnymstawie to (usunięte przez administratora) Faktura opłacona (niestety) w połowie prac i już się nie pojawił. Nie odzyskałem sprzętu i pieniędzy. A prokuratura nie dopatrzyła się znamion przestępstwa pomimo tego że i z podwykonawcami nie rozliczył się za zlecone prace.

Łucja
@BLIK

Zrozumiałam z Twojego wpisu, że pan Piotr zmienił nazwę spółki z PRIM-EL na OZE PLUS, a także siedzibę z Lublina na Krasnystaw. Ale w KRS ta pierwsza ze spółek wciąż widnieje jako aktywna. Wyjaśnisz mi, co miałeś na myśli?

Klient
@Łucja

Dlaczego prim-el widnieje do chwili obecnej w KRS nie mam pojęcia. Kilka osób (w tym hurtownie) potwierdziły że obecnie działa jako OZE. Zmiana nazwy firmy zapewne spowodowana jest ilością klientów którzy "mają uzasadnione pretensje" do Pana Piotra.

Prod

Do dzisiaj nie zapłacił na dostarczony towar, sprawa trafi na ścieżkę sądową - tak jak wyżej - kilka zakupów za gotówkę a później zmiana sposobu płatności i zero kontaktu.

RADO

FIRMA BIERZE TOWAR ZA GOTÓWKE PO CZYM KOLEJNA FAKTURA JEST PRZELEWOWA I JUŻ NIE PŁACI, Z TEGO CO WIEM JEST KILKA SPRAW W FIRMIE KRUK W SPRAWIE TEJ "FIRMY";

Zostaw merytoryczną opinię o Radzięciak Piotr Prim-El - Lublin

Radzięciak Piotr Prim-El
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Lwowska- 30/23
    20-128 Lublin